0 oy
165 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (61 puan) tarafından
Kızlar hamilelikte bazı balık türleri bize zararlıymış dip balıkları metal içerenler gibi. Siz hangilerini yiyorsunuz hangilerini yemiyorsunuz

9 Cevaplar

0 oy
(4,859 puan) tarafından
Vallahi ben hepsini yedim de halada yiyorum aşırıya kaçarsan zararı olur ama az yersen sanmıyorum zararı olacağını
(4,859 puan) tarafından
Sarkan balığı dip baligi bildiğim kadarıyla
-Reklam-
0 oy
tarafından
Denizden babam çıksa yerim diyenlerden im hatta doktorum yasak demeden önce bir oturuşta 33 midye yemiştim hamileyken doktorum enfeksiyon a neden olur diye midyeyo yasaklamistu ama arsizim ben genede yedim. Balık için bişey demedi ama
(61 puan) tarafından
Ben internetten araştırdığım kadarıyla biliyorum zararlı bazıları diye doktora sormadım
0 oy
tarafından
Dip balıkları  ağır cıva ve metal içerdikleri için yemeni lazım gebelikte canım 

Genellikle hamsi istavrit ala balık somon tercih edebilirsin 
(61 puan) tarafından
Hamsi somon yiyorum alabalık yiyebiliyor muyuz veya çipura acaba
tarafından
Onlarda yenir canım
0 oy
(833 puan) tarafından
Ben hamileyken sadece hamsi yedim. Evet  bazı balıklar hamileyken zararliymis yenmemesi gerekoyormuş
0 oy
(5,220 puan) tarafından

sardalya uskumru barbun hamsi ve somon yiyorum bu ara doktor bolca balık ye dedi eşim zorla 2günde bi balık günü ilan etti evde:ermm:

0 oy
(7,643 puan) tarafından
Balık tavuk et gibi yiyecekleri tanıdık güvenilir bir yerlerden alın her zaman ama özellikle bu dönem dikkat etmeniz gereken bir dönem. Daha özen gösterin derim. Ben balıkçımıza soruyordum dip balığı mı diye. Ona göre alıyorduk hep
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Ben hic balik yemem. Doktorm haftada 1 somon ye dedi. Yiyebilisem baslicam bigun insallah:)
0 oy
(122 puan) tarafından
Keske yıyebılsem su aralar kokusu mıdemı bulandırıyor :( 
0 oy
tarafından
Google yaz çıkar amaben somon hamsi mezgit çipura bunaltı yedim hep

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 137 göst.
9 Nisan 2021 Aile kategorisinde Aylin 35 (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 300 göst.
13 Nisan 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde ZeynepAsel (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,281 göst.
12 Nisan 2020 Aile kategorisinde ZeynepAsel (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 651 göst.
28 Haziran 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,095 soru

11,316,772 cevap

34,761 kullanıcı

...