0 oy
524 göst.
Aile kategorisinde (7,402 puan) tarafından

Kizlar bu videoyu izleyen vardir eminim aranizda. Ama ben ilk defa izledim cok ama cok duygulandim:'(.  Rabbim hayatta iken sevdiklerimizin kıymetini bilmemizi nasip etsin. Gerçekten hayat cok kisa. Kirmaya uzmeye hic gerek yok..

7 Cevaplar

+2 oy
(3,798 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Evet izledim bunu canm gercekten hayattayken sevdiklerimizin kiymetini bilmeliyiz sevdigimizi soylemekten cekinmemeliyiz :(

(7,402 puan) tarafından
Aynen canım. Su kisacik ömrümüzde herseyin kıymetini bilmek lazim.
-Reklam-
+3 oy
(73 puan) tarafından
Şuan sevdiğim tek kişi evladım başkası yok boş
(7,402 puan) tarafından
Rabbim evladini sana bagislasin canım.
(73 puan) tarafından
Amin canım cümlemize inşallah
+2 oy
(373 puan) tarafından

Ben sevdigimi soylerimde belli ederimde:D:P

(7,402 puan) tarafından
En guzeli canim. Saklamaya gerek yok herkes bilsin☺
(373 puan) tarafından
Evet esim oglum dogacak kizim ablam ablamin bebisleri erkek kardeslerim sizi coooook seviyorummmmmmmmmm.anne babada kendi yerindee
+2 oy
(571 puan) tarafından

Evet ben daha öncede dinlemiştim ozamanda ağlamıştım şimdi de ağlıyorum bizim kucuklugumuzde böyleydi yoksul büyüdük ama zengindik ne doğru düzgün oyuncak alırlardı ne kıyafet zengin çocuklara çok ozenirdik :'(

(571 puan) tarafından
Amin canım tabiki şimdiki zaman mı önceki zaman mı deseler valla eski zamanı tercih ederdim ne telefon vardı ne oyuncak biz parka giderdik arkadaşlarla oyun oynardık topraktan çamurdan ev yapardık ip atlar top oynardık karnımız açcikirdi salçalı ekmek yerdik en çoğuda annem yemek yapardı ben yarım ekmeği o yemeğin içine bindirir daha tüp te kaynarken o ekmeği yerdim sokakta ekmek bitince oyuna devam :)))
(7,402 puan) tarafından
Ay aynen valla. Sofraya oturup yemek yemk yoktu ekmek arasi salca nebulursan:))) genelde de kuru ekmek. Nasil lezzetli gelirdiki. Teknoloji yok. Toprakla ic ice mis gibi cocukluk yaşadık valla. Aksam ezani okunmadan eve girme telasi☺ o kisa surede oyun nasil tatli olurduki. Cocuklarimizinda osekilde yetismesini valla cok isterdim.  Biz ne yaparsak yapalim devir buna engel olacak maalesef.
(571 puan) tarafından
Aynen öyle ama çocuğum doğduğu zaman ona küçüklüğümde yaşadığım gibi yaşatıcam köye gidince toprakla oynasın salıncak yapar dedesi hevesli zaten babasıda eski kafalı tam yaşatırım inşallah teknoloji kesinlikle kullandirmicam televizyondaki çizgi filmleri bile şimdiden kaldırdık TRT Çocuk hariç bi doğusunda inşallah :)))
(7,402 puan) tarafından
Babayida gömdün biraz ama :D Rabbim gönlüne gore versin insAllah cnm. Umarim istedigin gibi yetiştirmek nasip olur.
(571 puan) tarafından
Amin inşallah canım ilk çocuk olunca insan herşeye heves ediyor :)
+1 oy
(6,360 puan) tarafından
Ayy cok duygulandm izlerken rabbim kimseye anne baba kardes evlat acisi yaşatmasn 
(7,402 puan) tarafından
Amin canim amin
0 oy
(9,128 puan) tarafından

Seni seviyorum hilal :D

(7,402 puan) tarafından
Bende senii seviyorummmmmm:DD hortlakcim❤
(9,128 puan) tarafından
:D arada hortlatırm :P
0 oy
tarafından

Eski post hortlamış :D