0 oy
537 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Evet soru yukarıda :D

36 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Bilir tabiki canına yadığım :D

tarafından
Cok seviyin deel mi :D
tarafından
Hemde nasıl kız canımın en içi o benim yüzüne baktıkça içim ürperiyo çok sevmekten bir gün bıkar mı diyorum da yok anacım o da aynı ben gibi
-Reklam-
0 oy
(2,705 puan) tarafından

Bilir elbette :D

tarafından
Demekki bilmesi gerekirmiş: D
0 oy
(488 puan) tarafından
Bilir ama pek almaz. En son geçen sene caramio almıştı o da ben tripliydm diye :)
tarafından
Arada hir trip st getrsin kiz
(488 puan) tarafından
Ay öyle de benim için. Anlamı kalmıyor ki, geçen bakkallar kapalıyken dedim canım çikolata istiyor (şaka yaptım hani ne tepki verecek diye) gidiyorum bakcam etrafa dedi. İzin vermedm ama diğer gün de almadı maalesef. Gulem mi ağlayam mi:))
0 oy
(3,740 puan) tarafından
Bilirde bilmemezlikten gelir:D
tarafından
Oda iyimis enazndan biliyo
0 oy
tarafından

Bilir tabiki niçin evlendim:D

0 oy
tarafından
Bilir tabiki kurban olduğum yaraşıklım :-)
tarafından
Yarasiklim ne kiz yeni mi buda :D
tarafından
Yok kız ben hep diyorum kocam bey ide ben getirdim buralara yakisiklik demek ❤️☺️
0 oy
tarafından

Bilir valla sağolsun :angel:

Dışardan pek odun bey gibidir kaba sana falan sanırlar ama benimle ilgili şeyleri bilir hep çok şükür <3

0 oy
tarafından
Benimki de geçen Taksim,de sevdiğim bir yerden fırında sütlaç var üstünede baya bir malzeme koyuyorlar atom diye geçiyor ondan almış gidipte bende çok mutlu olmuştum :)
tarafından
Valla unsan mutlu oluyor bi cikolata bike beni nasik mutlu etti
tarafından
Aynen canım :)
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Tabikide sen kolasız asala yapamasın diyor hahaha :D

tarafından
Cok iciyon heralde ondan :D
(2,067 puan) tarafından
Kesinikle evett ,:)
0 oy
(4,860 puan) tarafından

Bilir de işine gelmez gıcıklık olsun diye ne seviyon der :)

0 oy
(1,438 puan) tarafından
Helbetde bilir.benicin ayri bir kutu hazirlarr .ne seviyomsa alirr:)birtananecik kocammm canim esimm
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Bilir tabiki ona çikolata bırakmam çünkü :)) meyve falan da öyle herşeyi yemem sevdiklerimi alır hep canım kocisim
0 oy
(704 puan) tarafından

Bilir tabikiii soguk baklavaya düşkünümdur alır getirir devamlı giyimde kusamda makyajda herseyde bilir canımıniçisiii <3:)

(704 puan) tarafından
Aynen canm Diyarbakırdayız bizde temmuzda tasındk efsane bir lezzetmis baklava sevmeyen ben artk bayiliyorum. Aynen hacıbaba cok guzel yapıyor bi yer daha vardı hatırlayamadm orasıda güzel aynen benmkide oyle .
tarafından
Kiz neresinde oturuyon soyle belki girusurz haha :D hacibaba haci levent sidki usta ben bunlari biliyom
(704 puan) tarafından
Hah Sıtkı usta evet ordan alıyor genelde birisi onermisti sanırm begeniyorum baya :) Seyrantepe Askeri lojmanlardayım canm ben olablir gorusurz belki sen nerdesin biz tayn olduk oraya suan kayserideyim ama evim orda :D
tarafından
Bende 75 te oturuyirum canm arastrma hastanesi yakinlari kayapinar a düşüyor uzagiz hiraz kiz keskeuakin olaydin girusurduk bzim sitede cok tayinci vsr polis ve opet çalışanları felan var senin kocis ne is yapiyor bibarkadaskmda lojmanlarda oturuyor ormanpark civarı varya
(704 puan) tarafından
Arastırma hastanesi civarndaki tokiler var ya orda da esimin is arkadaslari oturuyor canm az cok anladm yeni yeni taniyordum alisıyordum ki Diyarbakır a esime gorev geldi ailemin yanindayim suan evet mesafe var aramizda uzak sanirm biraz demi. Benm esimde askeri personel canm astsubay biz 8.kolordunun karsisindayız.
0 oy
(48,083 puan) tarafından
bilir benimkide ☺️
tarafından
Bilmesi insani mutlu ediyir degilki canm
0 oy
(11,507 puan) tarafından

Bilir<3 elma suyunu eksik etmez hiç sağolsun

0 oy
(3,107 puan) tarafından

Benimki de browni intens alır çok sevdiğimi bilir:D

0 oy
tarafından

Bilir ne sevmediğimi ne sevdiğimi herşeyi bilir. Ama beni çok fazla tanımasını istemezdim  :D gözlerime bakınca bile ne düşündüğümu anlar

0 oy
(1,396 puan) tarafından
Benim eşimde bilir marketten hep Hobby ve hazır tatlı pastalardan alır bana ♥️♥️ 

Allah daim etsin mutlulugunuzu canım ☺️
tarafından
Sagol canm seninkinide :))
(1,396 puan) tarafından
Saol canım :)
0 oy
(7,099 puan) tarafından

Bilir kocisim saolsun :D

0 oy
(3,079 puan) tarafından
Herşeyi bilir bende bilirim :) 

İlgili sorular