0 oy
325 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (442 puan) tarafından
İlk adimm ayakkbisi şart mı yani evden çıkarken mi giydiriyor sunz yoksa evin içinde de ayakkabı ile mi dolaşması lazm

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay hiç almadım canım boşver çorapla sal evin içine gitsin dışarıda da 1 yaşındaysa normal ortepedik ayakkabı giyfitebilitsin
(442 puan) tarafından
Daha on aylık ama koltukları falan sıralıyor bende heyecan yaptm önemli bişey mi acaba diye araştırayım hemen gidip almiyayim dedim yurmesini falan mı etkiliyor bu kadar reklam yapılıyor ilk adım ayakkabısı diye telaşa düştüm :))
tarafından
Yok be canım eskiden ilk adım.ayakkabisimi vardı sal bebeni gitsin çorap stayla:))
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bence gerek yok ,

0 oy
(471 puan) tarafından
Tam yürümeden doktorlar ayakkabıyı önermiyor ben oğlum tam yürüdü öyle aldım evde günde 15 dakika giydirip yürütüyodum ayakkabiyla yürümeyi öğrensin diye. Sende öyle yap çok işe yarıyor 
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Hiç gerek duymadım ve almadım bana saçma geliyor maşallah oğluşum gayette güzel yürüyor yürümeye başlayınca rahat Bi ayakkabı aldım dışarıda onu giydi yani bundada düşünmüyorum almayı
0 oy
(12,510 puan) tarafından
Çocuk rahat rahat çorapla dursun ya :)))) 
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Evde gerek yok dışarıda tamamen yürümeye başlayınca alınır kızın var şimdi dışarıda giyiyo Bi tane daha alacam ev içinde gerek yok 
0 oy
tarafından
Zynep 5 aylik ben arda bir giydidriyorum cok tatli ya17 numara minniminnacik :D ama bence rahat rahat dolassin evse helde ilk yurumye basladiginda
0 oy
tarafından
Doktorlar yürümeye başlamadan önermiyorlar canım 
0 oy
(2,332 puan) tarafından
Ben kızım yürümeye başlayınca ilk adım ayakkabısı değil de spor ayakkabı aldım ve şansımıza virüs çıktı aldığımız gün giydi sadece kuzum ☹
0 oy
(603 puan) tarafından
Evde ayakkabiya gerek yok ama disarda lazim ilk adim ayakkabilari zaten ortapetik oluyor ve cocugun ayaginda varla yok arasi his veriyor o yuzden onemli bnce 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Ben oğluma yürümeye başlamadan hiçbir ayakkabıyı giy girmedim 10 gün sonra doğum günü ve iki aydır yürüyor evde çorapları ile kendi başına yürüyor dışarı çıkamadığımız için de almadım yani şart değil bence

İlgili sorular

+1 oy
17 cevap 273 göst.
31 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Elemmm (1,404 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 113 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (336 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 121 göst.
23 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Papatya-ya (509 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 167 göst.
31 Ocak 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,302 soru

11,322,999 cevap

34,773 kullanıcı

...