0 oy
7,213 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından
Arkadaslar kırkımız daha yeni çıktı henüz ilişkiye girmedik ilişki sirasinda bebek ağlarsa bebeğe bakabilir miyim emzirebilir mıyim 

13 Cevaplar

0 oy
(1,948 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Mecbur evet ağlıyor çünkü kalkıp alıp emzirmek zorunda kalıyorsun
-Reklam-
+3 oy
(2,564 puan) tarafından
Cnm bende çok araştırdım elbette bakabilirsin ama emzirmek için göğüs ucunu yıkamam gerekiyor öyle bebeğinin ağzına katlabilirsin yoksa haram oluyormuş 
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Göğüsünü yıkayıp emzirebiliyosun canım 
0 oy
tarafından
Ben emzirmezdim sagip hazırladım sonra duş alirdm 
0 oy
tarafından
Abdestsiz mümkün olduğunca emzirme canım avutmaya çalış baktım susmuyor abdest almaya niyet et göğsünü yıka öyle emzir annem bana öyle tembih etmişti 
0 oy
tarafından
ben genelde emzirip yatırıyorum zaten onun acıkma vaktine kadar yıkanmış oluyorsun aksi bi durumda göğsünün ucunu yıkayıp öyle emzir canim
0 oy
(32 puan) tarafından
Göğsünü yıkayıp emzirebilirsin canım. Bebeğin ihtiyacınin aciliyeti sebebiyle dinimizce de göğsünu yıkaman yeterli oluyormuş
0 oy
tarafından
Gogus ucunu yikayip emzirebilirsin canim
0 oy
(1,933 puan) tarafından
Canm temiz silip emzirirsin gusul alana kadar bebek ağlayacak deGil dinimiz kolaylik dini 
0 oy
(7,410 puan) tarafından
Canim cok zor durumda kalirsan göğsünü yikayip emzirebilirsin ama esin oyalayip yikanma imkanın falan olursa ilk olarak onu yapmalisin. Gusule imkanin olduğu halde göğsünü yikayip emzirmen uygun olmaz.
0 oy
(355 puan) tarafından
Bildiqim kadariyla gogsunu yikayip emzirebilirsin cnku aqliyor ya weriosun ayrica sabh ezanina kadr waktin war banyo yapmk icin..
0 oy
(210 puan) tarafından
Bakabilirsn ama emziremezsn abdestn yk
0 oy
tarafından
Arastirdim  cunupken  emzirilebilirmis

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 157 göst.
29 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Dudunur_Ali (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 307 göst.