0 oy
441 göst.
Diğer kategorisinde (203 puan) tarafından
Bu kacgundue kendimi temizliğe Adadim halıları evi dolapları yıkadım battaniyeleri mi yorganlarimi yıkadım yastıklarımi açtım bütün isim bitti sağolsun Kaynanam ve kocamla :) 

11 Cevaplar

0 oy
(3,859 puan) tarafından

Oooo süpersin valla. Ben geçen eşime çocuğu  uyut bende temizlik yapıyım dedim. Kızımı sallarken kendi uyumuş :getlost:

(203 puan) tarafından
Ben hamileyim düşük tehlikem var diye canım yoksa yapmazlar yani
-Reklam-
0 oy
(2,596 puan) tarafından

Güünaydın canım. Veletler bırakmadı uyuyayım:D

(203 puan) tarafından
Hım bizmki iki yaşında hala uyutmuyor ya ikincisi de gelecek bu biraz biraksaydi o gelene kadar uyusaydin ama yok malesef annelere uyku yok
0 oy
(484 puan) tarafından
Valla taksit taksit yapyrm bende temizliği dip köşe girdim yatak odası oturma odası boş oda vestiyer banyo tuvalet balkon bitti. Tüm camları sildim perdelerni yyikadm mutfakla salon kaldı bugün salona gircm cumartesi pazar yasak var mağlum eşim evde hafta sonunda mutfagi  yapcm btmyrdu btmyrdu :D
(203 puan) tarafından
Hım doğru canim Benim ev müstakil köyde de olduğumuz için halı yıkama falan yok bı seferde girdim üç gün sürdü ama çok şükür bitti ve değdi
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Gunaydin

Ayılamadim daha ben
(203 puan) tarafından
Haha anne olunca ayilamiyo insan zaten :)
0 oy
tarafından
Maşallah sana kızım beş aylık eşim bakarken sadece günlük şeyleri yapabiliyorum dip köşe giremiyorum ne yazıkki bakalim virüs bitip birbirimize gelip gitmeler olduktan sonra anneciğim çocuğa bakar ben yaparım tabi ne zaman yaparım o malum 
(203 puan) tarafından
Hım doğru diyorsun canım tek olunca Zor ben çocuğu annemlere yolladım kardeşlerim baktı bizde evi halıları yıkadık
0 oy
tarafından
Valla 2 ay sonra taşınacağız diye hiçbir şeye elimi sürmüyorum üstten üstten temizlik yapıyorum canım zaten küçük bebeğim var O da sadece yemek yapmama fırsat veriyor
(203 puan) tarafından
Doğru diyorsun canım çocuk küçük olunca zoe
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Ah ah bende  yapmak istiyorum özellikle halılar leş :( soba kalsada şöyle ev ferah ferah olsa tabi tek yapamam yeni dogum yaptim anca esim yardim edecek bide annemi çağırırım gelirse cocuga baksa oda yeter
(203 puan) tarafından
e şimdi nerde oturyorsun
(3,617 puan) tarafından
1 senedir elazigdayz cnm
(203 puan) tarafından
Hım anladım canım gelin olaraktan mi gittin
(3,617 puan) tarafından
Yok canim annemler elazigda yerleşti bizde peşlerine geldik normalde yüreğir albayda oturuyoduk
(203 puan) tarafından
Bnde yüreğirde otryorum canım sevmiyorum Adana'yi ya keşke bizde tadinsak
0 oy
(4,546 puan) tarafından
Kolay gelsin kaynananla beraber mi oturuyorsun
(203 puan) tarafından
Yok canım ayrıyız ama aynı mahallede annem kaynanam üçümüz aynı mahallede yüz bazen cennet mahallesi gibi birbirimize giriyoruz nazende gidip geliyoruz :)
0 oy
tarafından

Ohh miss olmuştur:)

(203 puan) tarafından
Aynen canım içim rahat etti valla
0 oy
(44,694 puan) tarafından
Gunaydin canim bende yeni kakltim cay felan koydum kahvalti hazirlicam
(203 puan) tarafından
Ben kaç gündür yoruldum bugün de diblenim dedim daha yataktayim canım hamileyim yoruldum baya
0 oy
(2,679 puan) tarafından
Ramazan temizliğini bitirmişsin yardımlaşma iyi olmuş sağolsunlar :) 
(203 puan) tarafından
Aynen canım bazen kavga ediyoruz birbirimize giriyoruz bazede yardimlasiyiruz işte:)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 150 göst.
15 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 177 göst.
17 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 219 göst.
0 oy
11 cevap 617 göst.
18 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu