0 oy
602 göst.
Aile kategorisinde (769 puan) tarafından
Kısaca anlatayım bahçe sürülecekti kayınpederimde yavaş yavaş ben belle kazayım dedi normalde hafta sonu eşimin kuzeni sürecekti yasak geldi tabi o da yatmış oldu benim annemler de çif sürecek pat pat var annemlere diyelim dedim söyleyecek insan var söylemeyecek insan var dediler çok kırıldım tavırlıyım onlara karşı siz olsanız kırılır mıydınız yanlış mı yapıyorum 

10 Cevaplar

0 oy
(12,777 puan) tarafından
Ne manada dediklerine bağlı yani cekindikleri için mi yoksa tenezzül etmedikleri için mi 
(769 puan) tarafından
Tenezzül etmedikleri için sanki onlar kızını vermişler de oraya o şekil davranıyorlar babam hep arar sorar kayınbabamı ama o aramaz babamda artık aramıyor
(12,777 puan) tarafından
Bosver hiç içinde dursun yeri gelince laf sokarsın
(769 puan) tarafından
Artık ne yapacağını şaşırıyor insan
-Reklam-
0 oy
(4,552 puan) tarafından
Ben olsam içimden keyfiniz bilir der üstünde durmazdım ama yinede sen bilirsin
(769 puan) tarafından
Haklısın ama bu dünya sadece onların etrafında dönüyor gibi davranıyorlar her seferinde
0 oy
tarafından

Boşver hiii !!! 

Gereksiz lafları ne diye takion kafana , 

(769 puan) tarafından
Çok kafaya takıyorum bu gibi şeyleri maalesef
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Kuzum bizde koydeyiz. Hani işine karismak istemem ama bizimkiler zeytin toplar ceviz toplar bazen adam eksik olur. Babam gelsin derim kayinbabam olur mu baban niye geliyormus der.ama kötü anlamda demez bilirim. Belki senin kayinbabanda o anlamda demiştir. Hani içini bilemem ama. Burda kızın babasina annesine daha farklı davranırlar ama iyi yönden
(769 puan) tarafından
Yok canım iyi yönden olsa keşke iyi olsunlar diye herşey yapıyorum kayınbabam babamlara oturmaya bile gelmiyor düşün herkez işine gelince geliyor biraz kendini beğenmişlik var :(
(2,575 puan) tarafından
O zaman boşver. Ben kaynanamla çok sorun yaşadım ama hiç benim aileme belli etmezler. İki tarafta birbirine çok saygılı. Annem onlar gidince ne yapacağını şaşırır bu tarafta bizimkiler gelince ne yapacağını şaşırır. Karşılıklı iki tarafta. Çok şükür aileler konusunda sıkıntı olmjyor bizde. Sende kendi aileni hiç ezdirme aramiyolarsa babanda aramasın
(769 puan) tarafından
Her ailede oluyor sıkıntı ne güzel iki tarafta birbirini ne güzel tamamlamış Rabbim mutluluğunuzu bozmasın canım, haklısınız öyle yapıcam
0 oy
(605 puan) tarafından
Ne qüzel işte kızım :)))) keşke bizimkilerde öyle olsa benimkiler benim babamın maddi durumu iyi bana araba aldı verdi babam die kızına ev al diyorlar babamda kızımın evleri var zaten benden kalan ev varken nie alayım diyor babam bizim evin kirasını ödüyor eşim onun yanında çalışıyor maşallah kendi annesin de babasında iş yok ikiside emekli maaşlı ayrılar ve tekler ama fayda yok keşke onlar da benimkilere minnet etmeseler buda benim zoruma qidiyor :))))
(769 puan) tarafından
Yok canım hani aileyiz birbirimize yardım edelim ailem benim hep gelir ne zaman desem bende gitmeye çalışırım onların işi olduğu zaman bunun neresi kötü ama buradaki ailemin yaptığı yanlış ve bunda buna üzülüyorum ailemi kabullenmek istemiyorlaf gibi yapıyorlar
(605 puan) tarafından
Ayranları yok içmeye faytonla qidiyorla qidiyorlar s.çmaya seni çok iyi anlıyorum bebeim hiç kafana bile takma alınma ne haliniz varsa de qeç boşver kendini yıpratma bile değmez öyle adam dan azmalara
(769 puan) tarafından
Peki sağol canım Allah razı olsun ben kimseyi kötüleme niyetinde demiyorum sadece üzülüyorum o kadar kibirli olmanın ne anlamı var
(605 puan) tarafından
Sen qibi düşünmüyorlar kuzum işte ben de sana o yüzden diyorum değmez kendi kendini yıpratmana
(769 puan) tarafından
Haklısın
0 oy
(487 puan) tarafından
Ne alaka deseydin sende madem konuşuyor sende nedenini sorsaydın ha tenezzül etmiyorsa da kendiler bilir hiçte bişey söyleme o zman iyilik yaramıyo demekki kayınbabana
(769 puan) tarafından
Maalesef yaramıyor, kendilerince laf sokuyorlar  tenezzül etmemenin eş anlamı olacaklar artık
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Pat pat deyince merak ettim nerelisin
(769 puan) tarafından
Zonguldak Ereğlili canım
0 oy
tarafından
Aman boş ver canım keyifleri bilir
(769 puan) tarafından
Haklısın ama işte :/
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Benm kayınpedermden bi laf söyleyince dayanamıyorm bende laf sokuyorm hemen kocanın yanında da olsa degismiyo bu sen biraz bekle kokusu çıkar zaten sende ona göre bşy yaparsn
(769 puan) tarafından
Bende haksızlığa tahammül edemiyorum ne olursa olsun cevap veriyorum eşim kızıyor ama elimde değil
(1,580 puan) tarafından
Yapacak bşy yok ozaman milletin annesine babasına laf sokar gibi konuşmasınlar ben böyle bşy olsa eşim de yanımda olsa ben laf söylerken bana bşy diyemez onun annesi babasysa benm de annem babam sncta
(769 puan) tarafından
Ya eşim haklı olduğumu biliyor sadece büyüklere karşılık verme diyo canım
(1,580 puan) tarafından
Ozaman sıkıntı yok esin seni biliyosa
(769 puan) tarafından
Öyle tabi canım
0 oy
tarafından
Insanoglu nankör diye boşuna dememisler boşver kız nasıl bellerse bellesin ne kırılıp canını sıkıyon
(769 puan) tarafından
Onları düşünüyorum koca bahçe diye ama ben düşünürken onlar kırıyorlar

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 835 göst.
31 Mart 2024 Aile kategorisinde Hlltrn (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 333 göst.
26 Mart 2024 Aile kategorisinde muhendisbirana (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 312 göst.
10 Mart 2024 Aile kategorisinde muhendisbirana (190 puan) tarafından soruldu