0 oy
353 göst.
Diğer kategorisinde (216 puan) tarafından

Hava yagmurlu evde tekim canim skldi tv bile cekmio :( uyumaktan da gina geldi bebegim dogsa onla ugrasrdim daha var onada siz ne yapiosnz

7 Cevaplar

0 oy
(13 puan) tarafından

2 çocukla ev ısı yemek yapıyom mide bulantısı ağrılar 

(13 puan) tarafından
Yok canım çok şükür eşim öyle bısı demez ama annesi gorumcem düşman oldular bana
(216 puan) tarafından
Sanki onlar bakio bosversene hc takma bnce
(13 puan) tarafından
Takmıyorum zaten canım ya neymiş annesine cevap vermeyecek mısım saygısızlık yapmayacak mı sim zaten yapmıyorum 2 dım 3 olmusum bı görsen eskiden herkese söylerler dı hamile olduğumu şimdi nerdeyse ben söylüyorum diye bana catacak lar
(13 puan) tarafından
Çok şükür eşim yanımda bide evimize cıkabılsek
(216 puan) tarafından
Birliktemi oturuyorsnz cnm
-Reklam-
0 oy
(2,484 puan) tarafından

Bende 40+4 üm canım sözde 37.haftamda temizlik yapmistim ama tekrardan dip köşe temizlik yapicam kapılar falan :D

(216 puan) tarafından
Keske son haftalarda ev hic kirlenmese :) senin bebis gelmeyi dusunmuyo galiba :)
(2,484 puan) tarafından
aynen canım yaa keske hic kirlenmese bide ben 2 günde bir makina silmede yaparim ama yinede aynı oluyo :( bebeginde gelmeye niyeti yok gibi ya pazar gününe kadar gelmezse suni sanci verilcek heralde bilmiyorum ya onunda stresi var en iyisi temizlik yapiyim dedim belki bebegi tetikler gelir dedim :)
(216 puan) tarafından
Ins kolaylikla dogum yaparsin cnm.bnim ilk dogumum olacak cok korkuyorum ama bi an oncede dogsun istiyorum keske gozumu kapatsam acinca 5 aylik olmus olsa bnimde agrim sizim bitmis olsa ne guzel olurdu :)
(2,484 puan) tarafından
benimde ilk doğum canım aynı korku bende de var
(216 puan) tarafından
Nasl yapacaz bilmiom artk :)
0 oy
(661 puan) tarafından

Canm al guzel bi ip bebegine orğu yap :)koy cay ıhlamur  veya meyve ooohhhh missssss :))

(661 puan) tarafından
Bende cok bilmiyorm canm youþube de anlatiyorlar . Motifi ckardm gidiyo oyle oglusuma battaniye örüyorm . Inan ki hic sıklmiyorm ona ordugumu dusundkce bian once bitsn istyorm. El emegim birsey olsn istyorm :).
(661 puan) tarafından
Kitap ta okuyabilirsn cnm  :) bnde yeninkalktm saylr birseyler yicem evi toplicam yemek flan derken anca
(216 puan) tarafından
Bn biliyorum yapmasini ama uzun sure oturamiom belim agrio boynum agrio birakip uzaniom gunler o kadar kisa ki ztn ev temizle yemek yap dinlen aksam oluyor esim gelincede bsy yaptrmio ztn.bnde cok istiodum battaniye yapmayi ama annem orulmus almisti tam istedgm modelden yapmadim o yuzden ama kapsonlu hirka yapicam ogluma :)
(661 puan) tarafından
Yavastan basla cnm ozaman :) az az alrsn eline zaten minick bise . Kisi anca gecrirsin :))
(216 puan) tarafından
Evet cnm normalde elim hizli ama bnim cocuk tembel galiba hc bi is yaptrmio bna:)
0 oy
(7 puan) tarafından

Yarın ikinci doğumum olcak nasıl olur napcam diye düşünüp duruyorum :(

(216 puan) tarafından
Ins kolay gecer agrsz sancz cnm bnde cok korkuyom
(7 puan) tarafından
Inşallah bu gece nasıl uyurum bilmiyorum :)
(216 puan) tarafından
Sakin ol canm bebegine kavuscan bide bole dusun :)
(7 puan) tarafından
Diğer oğlumda 15 aylık zorluklar başlıycak ikisiyle nasıl ilgilencem kafamda deli sorular :)
(216 puan) tarafından
Cok kucuk cnm Allah kolaylik versn :)
0 oy
(18 puan) tarafından

Bende çok sıkılıyor um oglumla tekiz yağmur çok yağıyor 

(216 puan) tarafından
Oglun var en azindan cnm onla oynarsin :)
0 oy
(645 puan) tarafından

Rüyamda bebeğim doğmuş onu emziriyordum doktordan geldik oğluşu gördüm eşim işe gidecek sıcak bi çorba yapayım içsin 

(216 puan) tarafından
Bizede yolla corba cnm:)
0 oy
tarafından

Bende yemeklerimi yaptım çay koydum kendime TV izliyorum yorucu bir gündü

(216 puan) tarafından
Ne guzel bn daha yemek yapicam ve hergun bugun ne yapsam derdinden olecem valla :)

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 545 göst.
0 oy
16 cevap 914 göst.
31 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,386 göst.
30 Ocak 2019 Aile kategorisinde hilall (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 559 göst.
6 Ocak 2019 Diğer kategorisinde Zehra_IG (64 puan) tarafından soruldu