0 oy
748 göst.
Aile kategorisinde (86 puan) tarafından
2 Yil oldu bugün evleneli ama boşanmış bir şekilde:) 

Gülsem mi ağlasam mi bilmiyorum boşanmamış olsaydım iki senelik evli olucaktım bugün gerçekten şaka gibi zaman nasil da geçiyor bu korona da iyice psikolojimi bozuyor evde durdukça eski kocam evli olduğumuz zamanlar geliyor aklıma sürekli onları düşünüyorum rüyama bile girmeye başladı unutmak ne kadar sürer acaba 

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Geçmişe takılı kalmamak lazım hayatına bak olmamış ki bitmiş sıkıntıda eskiye sarma derim 
(86 puan) tarafından
Istemsizce bunları düşünüyorum işte bende önüme bakmak istiyorum ama yapamıyorum
-Reklam-
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah 
(86 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Yeni bosanmissin heralde kuzum. Belli ki hislerin de bitmemis. Ama inan ki alisiliyo zamanla. Suan tek ihtiyacin olan sey zaman. Umarim gecer. ❤
tarafından
belim.agriyorrrr:((((
kiz o postunu gordugum.gunden beri aklimdana cikmiyon yaaa nasil ettin ... o kolun gozumun onunden gitmedi kac gundr
tarafından
Oooo o kolun ustunden neler oldu :D kacirdin heraldee
tarafından
omdan sonraki postu da girdum ... sana cocuguna avurmustu ahlaksiz herifffg .... sonra ne yaptin bilmjyorum
tarafından
Abimlerdeyim suan kuzum
tarafından
esin olacak insan ... insanda denemez ya gerci .. pisman degil mi peki yaptiklarindan .... ozur falan dilemiyor mu yoksa bosandiniz mi .. gerci mahkemelerde ertelenmis nasil.bisancaksiniz ki
0 oy
(13,887 puan) tarafından
yeni evliliğin sana eskisini unutturnadımı zamanla unutursun kotu hatıraları 
(13,887 puan) tarafından
ha yanlıs anladım kuzum seviyormusun hala o adamı yoksa cokmu acı cektirdi sana
(86 puan) tarafından
Sevmek mi bilmiyorum ama ben isteyerek ayrılmadım zaten bizim aramızda hiç sorun yoktu ailesi yüzünden ayrıldık 6 aylık da hamileydim ayrildigimizda oğlumu yanlız doğurdum yanlız büyütüyorum çok acı çektim
(13,887 puan) tarafından
esin ilgilenmiyormu hic  bebekle
(86 puan) tarafından
Ilgilenmeyi bırak görmeye bile gelmiyor doğduğunda hastaneye geldi olay çıkarttı görmeden geri gitti bi kaç defa görüş gününde geldi en son beni darp etti gitti birdaha hiç arayıp sormuyor
(13,887 puan) tarafından
sen bebeğine bak o ne hali varsa gorsun
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım. Kolay değil onca umutla sevinçle onca hayalle evleniyorsun kimse boşanmak için evlenmez. 

Allah yardımcın olsun. 

Aklını farklı şeylerle meşkul et kitap al ilgini çekecek tarz kitapları bul oku . 

Kiyap okumak basit gibi duruyor ama çok iyi geliyor farklı dünyalara görünüyor senin için iyi olabilir . 
(86 puan) tarafından
Evet belki iyi gelir
0 oy
tarafından
Şu aralar ben de kötü durumdayım boşanmadım ama eşim beni istemiyor sanırım..yataklarımız ayrı gündüz işecgidiyor gece geç geliyor ben 2 çocukla akşama kadar ağlıyorum bu durumdan dolayı..benim çook hatam var Allah affeder inşallah..namaza başladım sayılır yavaş yavaş..geçmişte kalmak çok acı güzel günleri hatırlamak çok acı..umarım atlatırız
(86 puan) tarafından
Inşallah daha güzel günler görürüz canım seninkisi de çok zor allah yardimcimiz olsun
0 oy
(605 puan) tarafından
Şuan evlimsin peki
(86 puan) tarafından
Hayır degilim oğlumla beraber ailemin yanında yaşıyorum
0 oy
tarafından

Boşver geçmişi cnm önünde olan güzel günleri düşün. Ister istemez aklıma geliyor dur büyük ihtimalle ama sen yine elindne geldiğince düşünme:)

(86 puan) tarafından
Evet sürekli evdeyiz bide daha çok aklıma geliyor
0 oy
(4,549 puan) tarafından
Benim de 3 hafta sonra evlilik yıldönümüm 2 sene olacak zaman çok çabuk geçiyor bazen pişman oluyoruz bazen de iyiki yaptım diyoruz.....
(86 puan) tarafından
Evet gerçekten oyle
0 oy
tarafından
Şuan evlimisin
(86 puan) tarafından
Hayır degilim
tarafından
Üzülüyorsun anladım insanın aklına yinede güzel günleri geliyor dimi
(86 puan) tarafından
Evet istemsizce geliyor
0 oy
tarafından
Bosanmasaydin cnm yada bidaha birlesin seviyosan
(86 puan) tarafından
Ya olaylar çok karışık mümkün değil tekrar
0 oy
(3,274 puan) tarafından

Cnm şu an sadece sana sarılıp ağlamak istedim burnumun diregi sızladı ama biraz postlarına baktım da bence sen bu adamdan kendini kurtardığına şükür et açını içine göm yoluna bak birleşmeyi aklına bile getirme:'(

(86 puan) tarafından
Yok canım zaten mümkün değil öyle bisey
0 oy
(52 puan) tarafından
Severken mi ayrildin niye
(86 puan) tarafından
Ailesi yuzundem
(52 puan) tarafından
Ah su aileler. Allah buyuk Allah a sign senin icinde hayirlisi gelecektir elbet
(86 puan) tarafından
Başka çarem yok zaten
0 oy
tarafından
Ben eski poslarini hatırlıyorum çok çektirdi be yavrum o adam sana bence yeniden hayatına bakman daha iyi olacak 
(86 puan) tarafından
Bakiyorum ama istemsizce üzülüyorum
0 oy
tarafından

İster istemez aklına gelir , ne kadar düşünmek istemezsen dahi ...

(86 puan) tarafından
Malesef

İlgili sorular

0 oy
69 cevap 1,430 göst.
0 oy
4 cevap 140 göst.
5 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Nalankt (1,047 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 222 göst.
8 Aralık 2022 Aile kategorisinde Fatma3400 (105 puan) tarafından soruldu
0 oy