0 oy
222 göst.
Aile kategorisinde (105 puan) tarafından
Daha 1 yaşında kimsem yok çok zor ne yapsam bilmiyorum almayı düşündüm herkes kızıyor isteyerek yapmadık zaten

14 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Burda hangi kadına sorsan bebek aldırmak için hepimiz seni fena darlarız çünkü anneyiz çünkü biliyoruz ki insan yanındakini nasıl canına kiymazsa karnındakine de kıyamaz 

Böyle söyleyince zorunuza gidiyor ama madem istemiyorsanız 3 5 korunma yöntemiyle korunun 

Binlerce insan var teste çift çizgiyi görmek isteyen, kardeşim de dahil 

Lütfen o bebeğe bisey yapma zaten çocugun 1 yaşındaymış doğana kadar nerdeyse 2 yaş olacak ve gerekirse o doğduktan sonra kordonlarını bağlat
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Sakın sakın aldırmayın Allah korusun. Bizimde durum aynı sezaryen kızım 1 yaşındayken öğrendim ama Allah gücünü veriyor verecektşr emin ol. Kıyma o cana 
0 oy
(534 puan) tarafından
Neyle korunuyordun yanlış anlama benimkide 1 yaşında ve bende istemiyorum o yüzden soruyorum
(105 puan) tarafından
Eşim korunuyordu
(534 puan) tarafından
Keske hap kullansaydın canım ama Rabbim nasip etmiş hayırlısı böyleymiş demek ki bence bağlanırsın bir kalp atışını duy, tek başına ikiz büyüten anneler var
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Yapacak bişey yok. Hayırlısıyla dünyaya gelsin doğum yaptıktan sonra daha iyi korunursunuz. 
0 oy
(4,997 puan) tarafından
Cnm belki bize düşmez ama  rabbim ona can vermiş rizkiyla gelir valahi bı hareketlerini hisedersen  bunları düşündün diye üzülürsün bak kızım 16aylik olcak on güne bn 33 haftama grcem bnmde korundgm halde oldu elhamdülillah onu verene bnde üzülmüştüm kızıma süt veremeycem diye olsun rabbim verdiyse bı bildiği var dedim.

Bnm ablamın bizim gelin bn hepimizin peş peşe geldi. 

Bence gelsin Allah'ın izniyle çocuğumla birlikte büyür zaten 
(105 puan) tarafından
Sezar yan mi oldunuz
(4,997 puan) tarafından
İlkim sezeryan ikincide öyle olcak  ablam ve  gelinmz sezeryan
0 oy
(7,455 puan) tarafından
Yapacak bişey yok sonuçta olmuş bebek 
0 oy
(770 puan) tarafından
Benim kızım 5 ya da 6 aylıkken hamile kaldım. Sezeryanla doğum benimde ve doğum yapalı 15 gün oldu. Emin ol Allah yardım ediyor sakın kıyma o yavrucağa. 
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Kızım 9 aylık 4 aylık hamileyim beni de dikişlerim korkutuyor ama olmus artık bir kere Yapacak birşey yok 
0 oy
tarafından
Canım kuzenimin bebegi 1 yaşındaydı, ikinci sezaryeni oldu 2 ay önce. Gayet de iyi. Benim annem de bizi 3 sezaryen doğurmuş, ablam 1 yaşındayken beni, ben 2 yaşındayken de kardeşimi. Korkacak bir şey yok, ne güzel ikiz gibi büyürler. 
0 oy
(77 puan) tarafından
Ben isteyerek 2. Yaptım 30 haftalık hamileyim öyle şey mi olur Allah büyük gelip geçici şeyler güçlü olun 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Iyide benim kizim 8 aylikti diğer kızıma hamile kaldım kendi sorunlarım vardi sadece gebelikte ilgili bisey yaşamadım 
0 oy
(6,434 puan) tarafından
İki sezeryan arası 1 sene olmuyor o zaman 1 sene 9 ay 
0 oy
tarafından
aldırmakmış bilmem ne bu işleri geç ben 2. çocuğa nasıl bakıcam kafasındasın sen bahane üretme kendi vicdanını susturmaya çalışma ALLAH vermiş 2. başlamışsın isyana ne kadar nankörlük yapıyorsun sağlıklı gelsin doğsun demiyorsun da yazıklar olsun ben seni tam linçledim içim de kalmadı aldırmayı aklından geçiren her anneye hatta düzelttim anne olduğunh sanan kişilere mesafem böyle
0 oy
(632 puan) tarafından
Canim ben seni yadirgamak icin yazmiyorum aldirma konusu da emin ol kolay degil sana ve bebege zarar gelme riski emin ol orada da var. Parca kalmasi vs.den buyuk sikintilar yasayanlari da okudum. Rabbim yardimcin olsun insallah saglikla dogar hem sen hem esin iyi ki olmus dersiniz yuvaniza bereket huzur getirir insallah. Korkman normal ben de sezaryen oldum ve iyilesme donemim emin ol kotu ve uzun gecti 4 seneye girdim hala tam duzene oturmadi ama olsaydi alfiramazdim sanirim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 171 göst.
6 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 63 göst.
29 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatma3400 (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 267 göst.
0 oy
7 cevap 125 göst.

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,946 kullanıcı

...