0 oy
959 göst.
Diğer kategorisinde (2,104 puan) tarafından
Dogumdan 1 ay once tartlmstm 85 dim doguma gderken tartlmadim bugun dikislerm icin gittim gitmisken tartildim 77 olmusum hedef 55 ☺️  korkmayin kizlar dogumda gdio hele dogumdan sonrada bebekle gdiyo zaten merak etmeyin ☺️☺️❤❤

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evet gidiyo bende doğuma 69 ile girdim şuan bebeğim 4 aylık ben 49 kiloyum :)
tarafından
Ya evlenmeden önce mi halime dönmek istiyorum sadece ya şuan zaten kilom yok ama ben normal değil zayıf olmak isriyorum bende böyle bi manyagim işte:D
(2,104 puan) tarafından
Benim kilolarmdan 10 kilo sana gelsin insallah☺️
tarafından
Dağlara taşlara gitsin inşallah ben almiyim:D
(2,104 puan) tarafından
☺️☺️☺️ zayf olanlara gtsin
(57 puan) tarafından
Aaa aynı benim gibi:))
-Reklam-
0 oy
tarafından

Aynen gidiyor hepsi bende verdim ama çok değil istedğim kiloda durdum onu korumak için yiyorum ha bire:D

(2,104 puan) tarafından
Ben hamile kalmadan once 75 dim ama hedefim 55 olmak ☺️ suan kismiyorum bseyden cocgum ac kalmasin die ama 6 aya kadar 55 olcam herkes gorcek ☺️
tarafından
Aynen canım git gel ye tadını çıkar

Benim boyum uzun olduğu için kilo almam çok iyi oldu doğumdan önce 58dim şuan 70

Boyla kilo aynı oranda olmalı
(2,104 puan) tarafından
Benm boy 160 ☺️
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Evet ben hamileliğimde tam 35 kilo aldım 30u 1 ayda gitti 5 kaldı onunda 3ünü verdim bakalım:D
(2,104 puan) tarafından
Ben 75 le hamile kaldim dogumdan 1 ay oncesine kadar 10 kilo almstm iste smdi 77 yim ama hedefim 55 ☺️
0 oy
(7,441 puan) tarafından
 kalmıyor canım 6kilo aldım hamilelik boyunca doğumdan geldim 5kilo vermişim iki gün sonra tartıldım 2daha vermişim toplam 7 kilo gitti bende sezaryen oldum emzirdigi sürece gidiyor doğum şeklinin bir önemi yok 
(2,104 puan) tarafından
Herkes korkuttu beni sezeryan olursan kilonun %90 i kalio die 2 kilo kalms normal kilomdan ama benm hedef 55☺️
(7,441 puan) tarafından
Ağzı olan konuşuyor bu sezaryen de ne varsa artık
(2,104 puan) tarafından
Valla cok korkuyodm sezeryana kaldm mecbur ama zor deglms
0 oy
(359 puan) tarafından
48 le hamile kaldım 56 ile doğrudum Sezaryen hemde ikinci kızım 6 aylık ve ben 47 ye düştüm gene ama ben kalsın istiyordum doğumdan sonra 53 tüm idaal kilomdu iştahım iyiydi şuan gene Safinaz moduna girdim :(((
(2,104 puan) tarafından
Vallaha oyle bse olsa 10 kilo garanti verirdim sana yada anneme ☺️
(359 puan) tarafından
Ben 7 senedir 45 ile 48 arasındayım kilo alamıyorum kullanmadığım ilaç kalmadı eşim sürekli sigarayı bahane ediyor bana ama alakası yok çünkü oda kullanıyor ve 95 kilo:))))) etse ona etki ederdi en çok kavga ettiğimiz konu malesef yemek konusu çok güzel yemek yaparım ama işahım yok yiyemem eşim kaç defa ciddi ciddi küsüp gitti sofradan oda çok güzel ye mek yapar ve yer :))) ben yemeyince çok sinirleniyo sana emek boş diyo napacağımı şaşırdım artık küsünce de daha beter iştahım gidiyo bana bi akıl ver kız belki işe yarar da kiloda verirsin bugün gene küstük bu konu yüzünden konuşmuyor benle :(((
(2,104 puan) tarafından
Karsmda esim okadar guzel yiyoki valla ona baktikca benmde yiyesim gelio bol bol makarna patates ye kiz
(359 puan) tarafından
Makarnayı hiç sevmem ama patates kızartmaya bayılıyorum kız ne kadar aç olsamda bi gıdım yiyorum beyne o doydun  şeyi gidiyo ya bi lokmada olsa ağzımda çoğalıyor yutamıyorum hamileliğimde bile doktor diyetisyene gönderdi beni 6 ayım dolmak üzereydi hala 48 kiloydum aynı kilomda eşim ondan beri daha da üstüme gelmeye başladı gittim diyetisyene zorla zorla doğurana kadar 7 kilo aldım zaten 3 kilo kızım doğdu :(
(2,104 puan) tarafından
Allah yardmcin olsun valla bacimm  kilo aldiran pekmezler var onlardan al
0 oy
(48,494 puan) tarafından
ben hamileyken 25 kilo almistim.hepsi gitti bu gobek nerden kaldi onu anlamiyorum :)
(2,104 puan) tarafından
Belki o yuzdendir insallah bende kalmaz ☺️
(48,494 puan) tarafından
dikişlerim acıdı aklimada gelmedi hic ;)
(2,104 puan) tarafından
Benmde bugun dikislerm alndi acio braz iyilessin takcam
(48,494 puan) tarafından
benim yapıştırma iple dikilmedi
(2,104 puan) tarafından
Benm dikis vardi
0 oy
tarafından
Kim diyor onu :) ben 10 kilo verdim 
(2,104 puan) tarafından
Valla benm cevremdekiler hep korkuttu
0 oy
(105 puan) tarafından
Ben 80le girdim 1 sene oldu  hamile kaldığım kilo  60a  anca düştüm bişey yapmadım ama ilk aylar ödem vardı bol su ile cabuk gitti..biraz göbek kaldı o da gitmez gibi basenden vermem lazım asıl
(2,104 puan) tarafından
Gobek bendede var sallanio sinir oldm az dikis yeri iylessin korse takcam
0 oy
(4,668 puan) tarafından

Ah ahhh yaramı deşme. 53 le hamile kaldım dogumdan bir hafta sonra 56 idim. 8 ay sonra 62 ye çıktım. Emzirme sürecinde dana gibi yedim:D siz siz olun her bulduğunuzu yemeyin:D

(2,104 puan) tarafından
Yapan yokki yiyim☺️
(4,668 puan) tarafından
Olsun olsun işin iyi tarafından bak. Ben çok çıntı pıntı da yerdim hazır olanlarından onlardan da yeme:((
(2,104 puan) tarafından
Cinti pinti ne kiz ☺️ valla makarna corba taze fasulye bulgur yedim daha kendi evimde
1 hafta annemde kaldim yedim bseler ama kendi evmde pek yapmaya firsatm yok Allahtan esim bakio bebege
0 oy
(471 puan) tarafından
Kim gitmiyor diyo ki :) göbek bile gidiyor :) 
(2,104 puan) tarafından
Cevremdekiler hep kalio dedi bana
(471 puan) tarafından
Yok canım alakası bile yok. İstediğin kadar normal doğum yap eğer sen emzirme döneminde ne bulursan yersen bide vücudun zor kilo veriyosa hareketsizsen zaten veremezsin. Sezeryanla normal doğumla alakası yok insanın vücuduyla yaşantısıyla alakalı
0 oy
tarafından

Ben 58 le hamile kaldım 64 le doğum yaptım cıkdım doğumdan yine 58 

(2,104 puan) tarafından
Benm suan 2 kg fazlam var ama hedefim 55 ☺️
0 oy
tarafından

Kilo kalmiyo dogru ama karin kaslari duzenli calismadigi icin kucukte olsa bi gobek yagi kaliyo

(2,104 puan) tarafından
Bari karnmdaki killar gtsinn
tarafından
Agda yap kokten kopuyo ya bi daha cikmaz
(2,104 puan) tarafından
Az dikislerm iyilessin
tarafından
Aynen bekle biraz
(2,104 puan) tarafından
Zaten smdi istesemde yapamam ☺️ hem lohusaym hem bebegm durmuo onla hic ugrasamam ☺️
0 oy
(2,503 puan) tarafından
68ile doğuma girdim 1 haftaya 54 kilo oldum şuan  50 kiloyum 2 buçuk ay oldu sezeryan olalı :))
(2,104 puan) tarafından
Hadi darisi basima ☺️
(2,503 puan) tarafından
İnşallah canım :D
0 oy
tarafından

Bende 49 la hamile kaldım 60 la doğuma girdim 3 ay oldu sezeryan doğum yaptım 47 kiloyum :)

(2,104 puan) tarafından
Hep 40 lilar geldi beni sinirlendiriyo ☺️☺️ insallah benm kilolar size gelsn
tarafından
Ya niye gelsin tövbe de ben iyiyim böyle :D
(2,104 puan) tarafından
Siz iyiken ben iyi olmuom ☺️
0 oy
(12,510 puan) tarafından
Bünye ya da irade meselesi bence :) sezaryen de yaptım normal de ikisinde de gitti ☺️☺️
(2,104 puan) tarafından
Herkes kilo kalio demstide korkuyodm ☺️
(12,510 puan) tarafından
Kisiye bağlı canım gider yaaa☺️☺️☺️☺️
(2,104 puan) tarafından
Gitti zaten benim 2 kilo kaldi ☺️

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 144 göst.
18 Haziran 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Miss.Berna (4,134 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 293 göst.
24 Mayıs 2022 Aile kategorisinde mehal (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 460 göst.
17 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 244 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde Hayaller (5 puan) tarafından soruldu

378,267 soru

11,321,858 cevap

34,767 kullanıcı