0 oy
420 göst.
Aile kategorisinde (6 puan) tarafından
Canlar benim erken dogum riskim var geçen cuma hastanede zorlu saatler yaşadım psikolojik olarak çöküş yaşadım desem yeridir herşey iyi hoş giderken böyle sorunla karşılaşınca neyse cumadan beridir annemlere kalıyorum eşim de kaldı 2  3 defa burda pazar günü arkadaşlarıyla playstation oynamaya gitti dedim gitsin cani sıkılmıştır bütün gün evde durmasn neyse annemlere annem sağolsun bana iyi bakıyor kadın ama canım sıkılıyor bütün gün evde ve yataktayim bi wc  ye gidiyorum esimin işten gelmesini dört gözle bekliyorum hergun onu görünce sohbet edince neşem yerine geliyor sabrım açılıyor dün gelmedi eve gidip duştan sonra arkadaşlarıyla dışarı çıkmaya gitti sinirlendim aradım 3 defa ilk açmadı 2 defada meskule attı sonra döndü bana yok playstation oynuyoduk dedim ya acil bisey olsa açmamak nedir niye acil bisey olsun sen hemen kötüyü düşünüyorsun neyse ben gidip oyuna devam edicem dedi teli suratıma kapadı bugünde bi günaydın yazmış dahada ne aradı ne msj attı moralim öyle bozukki şuan hazmedemiyorum ilgisizligi

3 Cevaplar

0 oy
(8,226 puan) tarafından
Yahu hepımızın mı derdı aynı olur bılmem kı :) benımkıde öyle canım bız onları merkezımıze koyarak hata edıyoruz aslında.sıkma canını erkeklerın cogu arkadaslarına gidince gozu bıseyı görmüyo.
(6 puan) tarafından
Işte hata bizde kadın evde her derdi tasayı omuzlarken erkek dertten tasadan kaçmak kafa dağıtmak için kendini dışarı rahat rahat atıyor bizde düşünceler içinde 4 duvar arasında ağlayıp duralım cnm
(13 puan) tarafından
Grçktn de öyle. Arkadaş ortamı erkeği çok etkiliyor. Hepimizin de başına gelmiştir illaki bundan. Hatta o ortamdan uzaklaşıp eve geldiklerinde de 1 saat peşinde koşup ilgilenmeye çalışırlar. Ortam baya etkiliyor yani anlicağn. Üzme kndini
-Reklam-
0 oy
tarafından
bende çok uzuluorm ilgszlk görünce dun mesela bir konu oldu sbh mesaj ckmems günaydın diye uzuldm biraz ama ben de ckmedm ama çekti ve ondan snra cvp verdim ben direk tepkimi koyuorm artik içine atınca daha da azitior bu erkekler herzmn susmamak lzm
(6 puan) tarafından
Aynen öyle o kadar doluyum ki ona karşı normalde anneme anlatmam onla bi sıkıntı olunca dün kadın halimi gördü beni sakinleştirmeye çalıştı bizi ailemin karşısında bu duruma düşürmesine mi yanayım bana yaptığı ilgisizliğe degersizligemi
tarafından
bana sorarsan herşeyi içine atma susma bir erkeği nasıl alıştırirsan öyle gider çünkü
0 oy
(224 puan) tarafından
Canım çoğu kişinin eşi böyle emin ol bizdede bazen sorun oluyo arkadaş mevzusu rahat bırakmaya çalışıyorm genelde ama telefonu açmamazlık yazmamazlk yapmaz bunu sen ona söyle konuş yani,dışarı çıktıkları zaman bi değişiyorlar nedense 
(6 puan) tarafından
Erkeklere fırsat verdin mi tamam hemen kendilerini eğlendirmeye kafa dağıtmaya yer arıyorlar cnm. Benim durumumu biliyor bütün gün yatakta evdeyim insan düşünceli olur yahu bu kadın zaten üzülüyor gidim birbrmize destek olalım dicene arkadsiyla 11e kadar dışarıda takılıyor hadi gidicen madem insan önce bi karısının yanına uğrayıp görmek istemez mi ya
(224 puan) tarafından
Haklısında işte ne geliyor evden anca sen üzüldüğünle kalıyosun bizde umursamamayı öğrensek bi

İlgili sorular

+1 oy
30 cevap 1,020 göst.
24 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Elsa (282 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 740 göst.
28 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 732 göst.
19 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Tugcemaydmr (110 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 285 göst.