0 oy
451 göst.
Diğer kategorisinde (356 puan) tarafından

Kızlar günaydın cuma gününde beri temizliğe giriştim 7 aylik kızım var 5 yaşında oğlum halıları yıkamaya verdim eşim evde ama hiç durmuyor anca arkadaşlarının yanına gidiyor durmadan artık burana tak etti nankör işte hiç demiyor vala bu kadın oruçlu temizlik yapıyor su çocuğa 5 dakika bakayım her neyse dün dedim ki ona iftardan sonra büyük salon kaldı yardım ette koltuk kaldır süpürüp silecem altını bu arada evim kızlar kira çok büyük ve düzensiz eski herşeyi tm dedi iftarımızı açtık çay koydum icecez  aha aradı gene arkadaşı geliom dedi gitti 10 buçuğa kadar gelmedi tabi bende yapmadım dedim bellim gelecek yardım edecek  geldi kızlar yok yorgunum ayaklarım ağrıyor falan filan dedim ama gezmeyi bilion ne geldiyse ağzıma dedim tm dedi yaparız biraz tatlı falan yiyim sonda tm dedim ama kızlar gene  yapmadı loydu basını yattı o kadar zoruma gitti ki ağlaya ağlaya yaptım ben tek kızlar eşim çok nankör allah hiç bir erkeği doyurmasın sahura kalktım kalk dedim yedi zibardi tabi yüz vermedim sizce tepkimi böyle koymalı miyim çok üzüldüm herkesten ince arkadaşları biktim:(((

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kız nasıl doyurmasn anlamdım 
(356 puan) tarafından
Para yönünden  yane cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Erkeklerin çoğu böyle canım ne yazık ki
(356 puan) tarafından
O öyleyse görür artık o zmn ne hali varsa görsün herşeyine kosuom yapmıyor bsy yapıncada batiyor
(501 puan) tarafından
Sen de herşeyine koşma anlasin biraz.ben olsam o gece sahur hazirlamam
tarafından
evet bu durumda bende sahur hazırlamazdım
(356 puan) tarafından
Alıştı ya ama artık yapmicm anlaşın biraz anlaşın benj
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Bazı erkekler de huy aliskanlik yani işte olsa neyse yorgun desen ama evde ve boş bende sınır olurdum tepkini koy ve konuş böyle böyle de o şekil anlasin
(356 puan) tarafından
Ben alıştırdım aslında cnn şimdiye kadar herşeyi tek yapıyordum evim herseyini yemin ede birim şimdi bsy dedim mi ooo batıyor görür artık yüz verdim tepeme cikti
(8,965 puan) tarafından
Ben her işte cagririm dediğin gibi alıştırma kuzum şimdi o alışkanlıktan vazgeçir konuş çözülür
0 oy
(742 puan) tarafından
Bizim evde  kan çıkar  kan .       Kıyamet  koparırım .  Benim çenem hic durmaz .  Senden bisey rica  edince  yapma  semde   tepkini koy
(356 puan) tarafından
Öyle dedim ona vala ikk defa tepkimi koydum işine gelmedi alışmış ya herşeyi yapıyorum nankör birde arkadaşları var biktim arıyorlar gidiyor
(742 puan) tarafından
Bastan alıştırmışım.tum yükü üstlenmeye  ben  baştan yaptırdım. Şimdi onları kendine görev biliyor
0 oy
(3,721 puan) tarafından
Bence o evdeyken sende dışarı git arkadaşlarına. Ailelerden arkadaşlardan kopamıyolarsa niye kadınların başını yakıyorlar anlamıyorum ya
(356 puan) tarafından
:(işte ama tepkimi koyacam artık görsün ben hizmetçi dglim diye sahura kalk dedim diyor yememem lazım hak kızdım ona ya yeme dedim şaşırdı geçtim yedim ben yüzsüz
(3,721 puan) tarafından
Kesinlikle tepkini koy canım biz ne kadar yumuşak yüzlü olursak o kadar başımıza çıkarlar
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Benm esimdee ia pekk fazla yapmaz hasta olmadigim surece ama cocuga bakmak zorunda sen tepkini ver canm yuz verme bide o disari cikinca sikayet et bn olsam ederdim valla yasakta nereye gidiyomus nasil bir arkafas bole. 
(356 puan) tarafından
Canım vala hiç evde oturmuyorlar herkes öyle burda sanki yasak yok bsy işte en son dedim dcem arkadaşlarına çağırmanın kocami
(4,152 puan) tarafından
Onlarin esi yok mu eslerine soyleee. Bn bir defa soyledim arkadassnn esine cagirmasin esim tatile gidemez sen nasil izin veriyosun die de gazladim. Adam agzini acamadi birdaha.

Sende isleri yapma  canm yikama camasirini utusunu yapma  nie toplamadin dersede cocuklara bakarsan yaparim  uzemicem artik kendimi de. Bak bu cok etkili yonten. Bizzwt kendim denedim
(356 puan) tarafından
Canım 3 kişi vardı hepsi de evlendi şimdi 2 kişi cıktı kurtulamıyorum bunlardan
(4,152 puan) tarafından
En nefret ettigim seyy evli birinm bekar arkadasi olmasii.
0 oy
tarafından
Bacım değişmesi zor yani.sosyal insan böyle oluyor.erkekler hele düz beyin ona sorsan bunun nesi nankörlük der.ben de 8 aylık hamile halimle taşındık ta 3 gün ev yerleştirdim .he benimki işlerine koşturdu arkadaşa değil ama ben de sinirlerim bozulmuştu.yapacak bişey yok.valla eşin de olsa insanlardan çok beklenti içine girmeyeceksin ben bunu öğrendim 
0 oy
tarafından

Ben hiç yardım istemiyorum eşimden her işimi kendim görürüm hatta priz bozulur kendim tamir ederim elimden elektirik işi geliyo valla benden mutlusu olmuyo öyle olunca 

0 oy
tarafından
Vallahi şaşırıyorum ben böyle şeyler okuyunca benim eşim der yardım edeyim mi diye temizlik yapar daha geçen gün balkon berbattı çıktı yerleştirdi tertemiz yıkadı dünyanın çöpünü attı hiç sesini bile çıkarmadı benim koltuklarım yüksek hani kaldırıp indirmesine gerek yok ama üniversitede iken kaldığımız evin her hafta sonu koltuklarını kaldırır halılarını dışarı atardı cirpardi bende silerdim her yeri ama en başından beri böyleyiz ben sürekli ona da iş yaptırdım yeri geldi kavga ettik ama zorla yaptırdım ne yalan söyleyeyim oturunca kalk diyordum balkonu yıka halı cirpilacak ev süpürülecek mutfak berbat bende oturur yapmam gelene gidene rezil oluruz diye diye alistirdim ki kendisi de zaten temizlik yapar dediğinizi yapmadığı zaman surat asıp oturmak yerine önüne kovayla suyu bezi getirin mesela koltukları siler misin / fırça getirip su halıyı bir fırçalar misin gibi gibi yaptırın işte hiçbir şey için geç değil 
(356 puan) tarafından
Saol canım benim çok güzel yazdın vala bende artık yüz vermicm yeter benimde canım kuymetli
tarafından
Tabiki de kıymetli canın önüne bir şeyler getir getir koy yapsın temizlik hatta bir şarkı aç güle oynaya temizlik yaparsınız her şey kadının elinde unutma
0 oy
(2,905 puan) tarafından
Zamanında ince düşünceleri bekledim eşimden. Sen rahatça işini yap ben bebeğe bakarım yada bebek durmuyor sen bebeğe bak ben işi yaparım gibi. Ama yok erkeklerin geneli böyle maalesef kabullendim artık. Birsey yapılacaksa evde şunu sen yap diyorum ama illa zaman vermiyorum simdi yap demiyorum mesela o ne zaman isterse yapıyor. Ve kendimi de paralamıyorum ev işi diye diye süpürür silip geçiyorum valla canim kıymetli. Erkeklerin canı canda bizimki ne fazla kasmamak lazım. Bir de bizler herseyi yapınca evde erkek düşünmüyor ki nasıl yapılıyor zaten yapıyor ben yapmasam da olur diyor. Ben senin yerinde olsam mesela eşim iş yaparken gitse arkadaşına elimi sürmem o ise oturur dinlenir ben de keyfime bakarım. Ertesi gün dun yapamadık hadi halledelim derim yaptırırım.
(356 puan) tarafından
Canım kaç gündür bekliom yok anlamıyor ama artık tepkimi koyacam bilsin ugrasamam değmiyor
0 oy
tarafından
Ben kendm yerdim onu da sahura kaldırmazdım yorgunluktan uyuya kalmışım diye
(356 puan) tarafından
Vala dedim de yaoacam öyle ama günah dedim halli buydu
tarafından
Hiç de günah değil kendi aklı beyni var kalkıp yesin
0 oy
tarafından
Ben olsam muhatap olmam yüzüne bakmam girer çıkar laf sokarım
(356 puan) tarafından
Öyle zaten kalkmış gitmiş umrumda dgl  ister gelsin ister gelmesin
tarafından
En iyisi bacım erkekleri takmak için hayat kısa :D
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Gün gelir sende ona öyle davranırsın
0 oy
(1,654 puan) tarafından
Pislikten rahatsiz olur mu eger olursa yapma temizlik sorarsa da cocuklardan yapamiyorum de yada temizlikci tut yapamiyorum de yapma sende bakti cebine zarar yardim eder sana 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 592 göst.
29 Aralık 2022 Diğer kategorisinde 95488jhb (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 630 göst.
26 Nisan 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 145 göst.
3 Kasım 2022 Aile kategorisinde Cano6can (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 363 göst.