0 oy
715 göst.
Diğer kategorisinde (2,891 puan) tarafından

Kuzular çok şükür evladıma bir şey olmamış Şimdilik sağlıklıyız yeni bir kanamamız da olmadı görüntüsü ve kalp atışları kuvvetliydi cinsiyet tahmini için çok erken dedi ama ben çatlıyorum 9 haftalık resmimize genelde kız denilmişti Rica etsem tahmin etmeyi sevenler tahmin eder misiniz

image

Yukarıdaki 9 hafta alttaki 14+1 hafta 

image

15 Cevaplar

0 oy
(1,001 puan) tarafından
Iki tane minnacik ayak gordum ben )))
(2,891 puan) tarafından
Amin İnşallah canım orada kalp atışını falan duydukça insan daha önce yaşamış olsa da sanki hiç yaşanmamış gibi heyecanlanıyor ne güzel bir duygu değil mi Rabbim hiçbir kucağı boş koymasın
(1,001 puan) tarafından
Demi ya cok guzel bi duygu icimde kiprasdikca karnima skica sarilasim geliyo ya o ufak elleriyle ayaklariyla karnima nasilda dokunup anne ben burdayim diyo sankii
(2,891 puan) tarafından
Benim  oğlum öpmeyi öğrendi birkaç gündür Yanaklarımı öpüyor eriyor insan❤️
(1,001 puan) tarafından
Yaaa allah bagislasin minnos ya
(2,891 puan) tarafından
Rabbim herkese nasip etsin annelik çok güzel bir şey Sen de Sağlıkla kucağına alırsın inşallah
-Reklam-
0 oy
(13,863 puan) tarafından
Hiç anlamam ama nedense kiz diyesim geldi :)
(2,891 puan) tarafından
Içinden geleni seveyim senin❤️
0 oy
(2,011 puan) tarafından
benimde içimden kız geçti kız kesesi fasulye gibi olur derler ama 
(2,891 puan) tarafından
İnşallah canım Rabbim sağlıkla doğurmayı nasip etsin de❤️
0 oy
tarafından

Hayırlısı ile al kucağına inşallah ...

(2,891 puan) tarafından
Allah razı olsun canım amin inşallah cümlemize
0 oy
(2,020 puan) tarafından
Kuzum benimde kız  diyesim geldi, rabbim sag saglim kucagina almayi nasip etsin :)
(2,891 puan) tarafından
Amin canım benim İnşallah Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin hepimiz için❤️
(2,020 puan) tarafından
Amincanimm benim :*
0 oy
tarafından

Kuzum anlamıyorum ama içimden kız geçti :angel:❤❣❤❣❤❣❤❣❤

(2,891 puan) tarafından
Doktorda kemik yapısı kıza benziyor dedi ama ben bunu kimseye söylemedim olur ya Döner falan oğlumu 17 haftaya kadar kız demişlerdi O yüzden ümitlenmeyim dedim canım Sağ ol kuzum inşallah kız olur ama sağlıklı olsun hiç fark etmez
0 oy
(510 puan) tarafından
Kız gibi fasulye gibi olur derler hadi hayırlısı olsun İNŞAALLAH buraya yaz cinsiyetini öğrenince mutlaka şimdi kız dedik diye kendini de ona odaklama sakın hayırlı evlat olsun da sağlıkla kucağına almayı nasip etsin İNŞAALLAH:))
(2,891 puan) tarafından
Aradım tek Kriter sağlık canım inşallah sağlıkla doğsun 15 gün önce zehirli guatr çıktı bu da düşük riski yapar diye aklım gitti haliyle şimdi tedavi görüyorum oğluma hamileyken hiç böyle sorunlar yaşamamıştım Dün değil önceki gün de kanamalı düşük riskim olduğu yatış vermişlerdi Corona sebebiyle geri gönderdiler bu kadar şey üst üste yaşayınca sağlıklı da olsun Allah'ıma şükür ederim canım hiç mühim değil cinsiyet inşallah Allah razı olsun 2 hafta sonra belli olur sanırım söyleyeceğim burada
(510 puan) tarafından
Düşük riski olanlara bir hap vardı ismini unuttum bende kullandım ondan 6 ay kadar progestan mıydı ne dikkat et evi süpürme özellikle elektrikli süpürge falan açma çok gerekirse eşin açsın o çok zorluyor zor iş değil ama karın kaslarını harekete geçiriyor uzanarak bir şey alma parmak ucunda gezme yada birşeye ulaşma gibi hareketlerden sakın Yemen'e içmene dikkat et Rabb'im sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
(2,891 puan) tarafından
Hiçbir şey yapmıyorum canım ama 20 aylık oğlum var 15 gün önce sütten kestik çok huysuz Aşırı ilgi sevgi ve sürekli kucak istiyor bu aralar kendini yırtana kadara ağlıyor çok şükür atlattım ama oğlum için yapabileceğim hiçbir şey yok onunla da ilgilenmek zorundayım Rabbim korusun inşallah bir şey olmaz Progestan kullanıyorum cnm sağol
(510 puan) tarafından
Âmin âmin âmin İNŞAALLAH canım
0 oy
tarafından

Kesinlikle önemli olan sağlığı cinisyetin bi önemi yok ama insallah saglikli hayirli ahlakli bi kızin olur.yakisikli bi oğlusun var biliyorum benimde oglusum var ama bizimde cicili bicili kiyafetler giydirmek hakkimiz :D

(2,891 puan) tarafından
Tatlım Doktor kemik yapısı kıza benziyor ama konuşmak için çok erken dedi Ben de ona Ümit bağlamıyorum O yüzden şimdi ama oğlumda da 17 hafta doktorlar kız dedikleri için pembe elbise de almıştım zaten tipide kız gibi Sıpanın saçını da uzattık Kıvır kıvır bağladık pembe elbisede giydirdik kız pijamaları vardı ama şimdi Büyüdü artık heriflik taslamaya bile başladı nasip gülüm Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah
0 oy
tarafından
Asele benziyor :) 
(2,891 puan) tarafından
Doktor da öyle dedi ama hemen sevinme kesin bir şey diyemem dedi:)) Nasip canım hayırlı evlat olsun inşallah sen adını ne koyacaksın ya
tarafından
Yusuf kağan olacak.yusufu ikimiz de aynı gece rüyada gördük kaganida babası ekliyor ben tek olsun diyorum ama koyacakmis ikisinide derim ben diyor :D
(2,891 puan) tarafından
Yusuf benim içimde kalan bir isimdir doya doya söylersin Benim yerime de kuzum Tuğra için söylediğim ilk isim Yusuf'tu 2. Talha ama benim zombilik burnunu soka soka 40 kere isim değiştirdi bize Ben de onlara başka bir isim koyacağım deyip doğumda kendim koydum son Gönlümden geçeni:)  Kaan da çok güzel bir isim bence Rabbim sağlıklı hayırlı uzun ömürler versin sağlıkla gelsin de gerisi mühim değil
tarafından
Tuğra ben de istemiştim ne alakaysa benim koca kız ismi sanıyor :D ben ona bıraktım iki oğlana da ben koymuştum zaten ne istiyorsan koy dedim .son karar bu bakalım değişmez ise
(2,891 puan) tarafından
Biz karnımı ilk 4 ay Asel sonraki aylarda hep Talha Ensar diye sevdik 8 buçuk aylık oldum Daha isim kavgası vardı kaynana kendi koymak istiyordu Hiç sevmediğim isimleri söylüyordu sürekli eşim Aklına ne gelirse koy karışmıyom dedi adamı bezdirdiler:)) karışan Yoksa aynı kalır sanırım❤️
0 oy
(701 puan) tarafından
Allah sağ Salim kucagina almayi nasip etsin. Minnacik kuzucuk
(2,891 puan) tarafından
Cinsiyet yokmu hemşom amin canm bnm ♥️
(701 puan) tarafından
Kiz gibi hemşom
(2,891 puan) tarafından
Nasip kuzum inşallah
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Kiza benziyor gibi canim rabbim gönlüne göre versin ♡:)
(2,891 puan) tarafından
Hayırlısı olsun inş kuzum his mi bu
(7,098 puan) tarafından
Yok yapisi falan kiza benziyo :)
(2,891 puan) tarafından
İnşallah kuzum
0 oy
tarafından
Masallahhhhhhhh kız gibi hissettim ya valla 
(2,891 puan) tarafından
Nasip tatlım iyi ki varsın ♥️
tarafından
Sende öyle ❤⚘
0 oy
tarafından

Kız gibi geçti içimden ...

Hadi hayırlısı inşallah

(2,891 puan) tarafından
Hayırlısı kuzum sağlıklı olsunda
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Bence kız ya öyle hissettim
(2,891 puan) tarafından
Ay hissine kurban nasip cnm
0 oy
tarafından

Bi göbüş gördüm sanki :D içimden kız geçti. <3

(2,891 puan) tarafından
Oğlumda da herkes kız demişti ondan bağlamam :))
tarafından
Hahaha ben kızımı karnımdayken 4 buçuk aya kadar oğlan biliyordum :D
tarafından
Hele annem bana hamileyken bana doğana kadar oğlan demişler kız :D
(2,891 puan) tarafından
5 aya kadar kız dediler elbise ble almıştık sonradan pipiçıktı:)))
tarafından
Parmak olabilir ben 9ay o parmağı oraya sokmuşum düşün :D

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 58 göst.
29 Haziran 2022 Diğer kategorisinde icimdekiMelodi (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 560 göst.
22 Nisan 2019 Aile kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 398 göst.
0 oy