0 oy
414 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
2 saat uğraştım yazmaya demin bir sürü sey yazdım plan olusturdum o kisi için  tam yanıtla diyorum soru gizleniyo siliniyo :( size zaman ayırıp yardımcı olmaya calısıyoruz burda silecekseniz sormayın arkadaşım ya herkes birbirine yardımcı oluyor zaman ayırıyor burda öyle değil mi

3 Cevaplar

0 oy
(7,209 puan) tarafından
Liste paylaşan arkadaş mi silmiş? Eğer oysa bence haklı saçma sapan sen yaşama hiç yeme bu ne gibi şeyler yazmışlar . İnsan destek beklerler böyle yorumlar can sıkıcı olabilir
(7,209 puan) tarafından
Hangisi ? Bende yyorumlari okudum o yetti bana
(1,755 puan) tarafından
Yaa cok merak etdim amma;D neydi konu
(7,209 puan) tarafından
Anladığım kadarıyla cinin birisi adama aşık olmuş onu dikizliyorms
(1,755 puan) tarafından
Djjdjdjddjdj hahahha oyle seymi olur ayy yoksa tacizmi ediyodur:)
(7,209 puan) tarafından
Valla okuyamadım korkuma bilmiyorm ki ama duymuştum aşık oluyorlarms
-Reklam-
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Bana da oyle cok denk geliyor ama kapatmalarindada bazen sebep oliyor . Ya özel bir soru ya da fotogragli ya da tartisma içerikli... gibi olunca kapatıyorlar bende yapiyorum canım bazen normaldir 
tarafından
İllaki herkesin haklı sebebi vardır tabi ama o kadar yazıyorsun zaman ayırıyorsun bir bakmışsın soru silinmiiş :)))
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Bu platformda bunu göze alacaksın canım maalesef mesela Kadın derdini paylaşıyor yemediği linç kalmıyor mecbur kaldırıyor ya da büyük bir derdini yazıyor eş dost girer görür diye kaldırıyor haklı sebeplerden kaldırana bir şey diyemezsin

İlgili sorular

+8 oy
27 cevap 1,218 göst.
3 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,322 göst.
2 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Ahsenbennn (1,787 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 508 göst.
8 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Ö.B❤️A.C.A (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 259 göst.
12 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

380,904 soru

11,404,068 cevap

34,942 kullanıcı

...