+8 oy
1,209 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Bu tür postlara çok denk geldim o yüzden paylaşım yapıyorum. Devir pislik devri. Hack işiyle sırf hırsızlık için uğraşanlar var günümüzde... IP adreslerinizden adres bulurlar evinizle uğraşırlar. ağzıma almak bile istemiyorum. Bu söylediğim belki binde bir olur ama kim riske atmak ister? Yüksek katlarda ki eve girmek için binanın dışındaki su oluğundan tırmanan var. Para gözlerini karartmış. O yüzden oturdukları yerde bu tür tespitler yapmaları onlar için çok kolay.

Resulullah sallallahu aleyhi ve sellem: işlerinizi gizli halledin" buyuruyor. Bunda şüphesiz Hikmet vardır. Ben uyarayım da Tercih sizin.

27 Cevaplar

+6 oy
tarafından

En İyi Cevap
Altın ve dolar fiyatları artınca bu postlar çoğaldı. Postum üste çıksın...
tarafından
Rabb'im yarattıklarının şerrinden korusun bizleri
(44,603 puan) tarafından
AMİİN AMİİN❤️
tarafından
Sen hiç mi yanlış konuşmazsın acaba ") konuş konuş da şuralar bi hatun görsün ❤
tarafından
Her insan gibi benimde yanlışlarım var kuzu deme öyle. Çok öpüyorum seni , ❤️
tarafından
Bende seni öpüyorum hemude alniyin çatından "D ❤
-Reklam-
+6 oy
(12,777 puan) tarafından
Kız birikimi soylense gene neyse bi ton altin  atan insan var 

Sadece altin da degil ozel ailevi sorunlar da anlatilmasa  daha iyi olur 
(10,306 puan) tarafından
Aynen Mihri kuşum. Heves edıyorlar anlıyorum da ben kızıma aldığım şeyi atarken bile çekinir oldum alamayan var diye.
tarafından
Bacim valla kimseye guvenmiycen bu devirde en yakinina bile sukadar param var deme seytan bu ugrasir insanla me gerek var canindan olmaya
(12,777 puan) tarafından
Ben aldigim hic bir seyi paylaşmayan lardanim :D genelde kullanan varmi diye belki marka onerisi soruyorum hic post acmamayi daha cok seviyorum
(10,306 puan) tarafından
Benim zaten param yok o ayrı da ahahha :) azamelia evet hiç postunu görmedim sanki senin ya. Benim de cahillik ile bir kez kıza aldığım kıyafeti paylaşmışlığım oldu kaldırdım hemen. Devir maalesef çok kötü insanlar yiyecek ekmeğe muhtaçken iki çul ile kalplerini kırmış oldum bir gafletle
tarafından
Bende bi iki kere model istedi attim 1dkka durmadan sildim simdi diyom keske atmayaydim hakka da giriyoz aslinda gercekten
+1 oy
(4,668 puan) tarafından
Altıncı ablalar bu postu okumalı :) benim gibi züğürtler için değişen bisey yok :D
tarafından
Estağfirullah:)
(11,093 puan) tarafından
Aha bu ben
+1 oy
(4,067 puan) tarafından
Bu post benm içinse ben sadce nasıl mantıklı olr dye sordum kmsenn birkimni sormadım bu knulrda blgim yok o yüzden araştırmak ve yanlış bişey yapmak istemedim dha yeni başlıcaz böyle Bi şye tamamen fkir alma amaçlıydı kusura bakmayın lütfen 
tarafından
Yok kişiye ithafen açmadım.
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Katılıyorum.. ne Yazık ki çok kötü zamana denk geldik. Allah sonumuzu hayır etsin..
tarafından
Her dönemin fitnesi bambaşka. Rabb'im esirgesin
(2,211 puan) tarafından
Amin..
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum ailevi meselelerin hepsi bence gizli kalmalı.
tarafından
Evet. Eline sağlık
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Bir canım var onuda alacak değiller ya snshhsjsh:D

tarafından
Sesli güldüm Allah hayrını versin
(27,351 puan) tarafından
Amin shshshsh
0 oy
(2,449 puan) tarafından
Kız keşke olsada gizlesek.

Ayrıca haklısın canım
tarafından
Rabb'im sana hayır versin:)
(2,449 puan) tarafından
Amin inşallah canım çok sağol
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Kesinlikle haklısın, çok doğru bir konuya değinmişsin 
tarafından
düzenlendi
Nickin çok hoşuma gitti
(2,067 puan) tarafından
Teşekkür ederim :)
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum 
tarafından
Umarım faydam dokunur
(7,654 puan) tarafından
Almak isteyen alir özel bi çaba yapma değmez bazilari icin
tarafından
Yok yahu, uyardım geçtim. Sonu kötü olursa kim üzülmez ki.
(7,654 puan) tarafından
Genel konuştum bazıları malesef direk savaşa dönüştürüyor yorumu
tarafından
Haklısın
0 oy
tarafından
Çok doğru dedin valla bacim ++++
tarafından
İyiyim canım sen nasılsn
tarafından
Elhamdulillah sağolasın. Seni postlarimdan hatırlıyorum hal hatrını sorayım dedim
tarafından
Allah razı olsun cnm iý yiyim valla is bitti çocuklar uyudu bende uzanmisim sıcaktan bayılıyorm ..bende seni tanıyorm ama adını bilmiyom :)
tarafından
İrem ismim canım
tarafından
Memnun oldum kaç çocuk var irem çim
0 oy
tarafından
Çok doğru bir post olmuş canım ağzına ellerine sağlık millet birşeyler yarıştırma peşine düştü nedense son zamanlarda yok altınım yok evim yok arabam kimin ne düşüncede olduğunu bilemeyiz bu devirde 
tarafından
Öyle kuzum oyle.
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Herşeyi gizli yaşayın çünkü insanlar mahveder diye bir söz vardır ve  o söze de çok inanırım buraya resim atılması özel hayat anlatılması ve en önemlisi de kendinden bahsedip herşeyini ortaya dökmeleri bence çok yanlış burdan dost olmaz 

Kadın kadının düşmanıdır bunuda burda görmüş oldum ne yazık ki 
tarafından
İnternet ortamı olması insanların klavyeyi her türlü kullanması anlamına geldiğini de zannedenler var. İnan bana realde böyle bir ortam olsa herkes bin düşünür bir konudur
(14,079 puan) tarafından
Tabi klayve başından yazmak kolaydır ama güven söz konusu olmali. yakında paranızı nerde sakliyorsunuz sonra adres sorup oraya dadanırlar
tarafından
Evet öyle. Zaten sanal.ortam diye de acık acık konuşursa yandı.
0 oy
tarafından
bende yanlış buluyorum birde altınlarını paylaşan da var oda gereksiz artık herkesten herşey beklenir ki burda ki insanları tanımıyoruz bile tiktokta altınlar dizi dizi yapıp evini soydirani da gördük.  Ve ayrıca aile hayati da bazılar çok fazla detay ayrıntı veriyor özele çok fazla iniyor onu da doğru bulmuyorum. Tm anlatıp içini dökmek isteyen çok ama kısaca özetlerse daha iyi. aile ile ilgili sorular sormadım gerek olmadı inşallah hiç olmaz da ne diyelim. burda bişey paylaşırken ilk önce kendinizi düşünün. size geri dönecek en ufak bişey olmadığına emin olun
tarafından
Çok haklısın. Eline koluna sağlık
tarafından
sağol canım.
0 oy
(418 puan) tarafından

Tüm birikimim borçlarım

Eşimden gizli 3-5 gram altınım vardı onuda bugün eşime verdim birazını kapatsın diye :(

İnşallah benimde başkalarından saklıyacak birikimim olur ama bu kocayla zor 

tarafından
Kredi falan çekmeyin de canım Allah muhafaza
(418 puan) tarafından
4 yerden kredi çekti borcu borçla kapatıyor
Yetişemiyoruz bazen napıcağımı şaşırdım : (
0 oy
tarafından
Tek bu olsa yinee evindeki her detayı anlatanlar var, yatak odasinı bile yeri gelip anlatıyorlar çok şaşırıyorum. Mahremiyet bir evin olmazsa olmasıdır ama insanlarımiz mahremiyetlerini yazmaktan cekinmiyor malesef.
tarafından
Eline sağlık
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Hazır olda duralım 

Kaynana elti postuna karışmayın milleti günaha sevk etmeyin (( ki maşallahı var HERKESİN sanki iş bana kaldı )) şimdi de altın veya bikirimlsrinizi atmayın diyorsun 

Bırakın madem kim ne yapıyorsa yapsın 

Kimin ne hali varsa görsün 
(12,264 puan) tarafından
Nasihat i senden mi Alicam pardon
İrem kardeş
Burda herkese ahkâm kesme
Burda hoşuma gitmeyen yorumlar alıyorum diye post açan sen değil misin ne zamandan beri buradakilerin hakkını korumayı kendine görev edindin
tarafından
Sen sabah alacağın lafı iyi aldın... alakasız yerlerden girip sinirini kusma çabanı gördüm ya çok acıdım sana. Ötede yırt parçala kendini.
tarafından
Benden nasihat al alma umrumda değil. Benim fikir özgürlüğüm var ve yanlış gördüğüm şeyi her yerde söylerim doğru gördüğüm şeyleri de her yerde tebrik eder söylerim. İnsanları deneme tahtası olarak kullanma gıybete sürükleme dedik ne kin beslemişsin içinde be... Hadi kardeş hadi evinin önünü süpür. Senden önemli işlerim var.
(12,264 puan) tarafından
Hehehehhe oldu parçalarım ama kendimi değil biraz düzgün konuşsan diyorum
Ahlâkî yönden kendini gelistir diye ders vermeye çalışıp
Hadi git parçala kendini diyen Kendi ile tezatlik içinde olan sensin
Kulsun sen
Kul kendine acı önce kendini sorgula
(12,264 puan) tarafından
Kindarim veya değilim
Seni ilgilendirmez
Ama herşeye karışan
Çok bilmişlik yapana da sessiz kalamam elestiye  her Zaman açığım ama senin gibi asalar şekilde eleştirenlere değil
Hadi

Selametle güzel kadın hanım efendi ☺️☺️☺️
0 oy
(119,226 puan) tarafından
ssjsjsjs eski post ama yazim isteyene adres verrim gelebilen gelsin ne isterse alsin
tarafından
Dalga geçme ya :D
(119,226 puan) tarafından
ciddiyim ama yaa gelebilen gelsin ☺
0 oy
(462 puan) tarafından
Kız geçen biri 250bin param var nasıl değerlendirelim diye soruyor  iyi cesaret zaman çok kötü burda kendin adın soyadıyla bile hesap açılmamali aslinda
tarafından
Ayyy görmedim o postu söylemeseydi
(462 puan) tarafından
Kız neler var şukadar altının bileziğim var diyende çabası
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Kız valla bende altın yokta söylenmemeli bence  kimseye guvenilmeZ
tarafından
Evet canım

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 1,322 göst.