0 oy
336 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,699 puan) tarafından
Kızlar bi anda fenalaştım okuyucam ama yanıtlayamayabilirim affedin şimdiden yanıtları bekliyorm lütfen

Bi anda midemde bulantı ve sancı oldu ordan bağırsaklarım ağrıdı ve sonra bi sancı tüm karnıma yayıldı. Ordan da belime geçti 30 sn sürdü bu durum. Soğuk soğuk ter döktüm. Midem de çok bulanıyor ve sancıyor şu an. 20 dk önceydi takip ediyorum ama midem sancıyor hala. 37+5im bunlar ne

8 Cevaplar

0 oy
(2,550 puan) tarafından
Valla ben dogum yaparken midem çok bulanıyordu ebe rahim ağzınin yumuşadığı için miden bulanır dedi ama . Birde ağrım adet ağrısı gibi mi daha mi farklı 
(2,550 puan) tarafından
Takip et kendini iyice bir dinle doğum olabilir de olmayabilir de çünkü dogum sırasında afedersin insan ishal de oluyor
(1,699 puan) tarafından
Teşekkürler takipteyim. Kesin düzenli mi gelir doğum sancısı?
(2,550 puan) tarafından
Evet yarim saatte bir başlar 2 3 dk ya düşer sonrası dogum zaten
(1,699 puan) tarafından
Çok teşekkürler
(2,550 puan) tarafından
Ne demek sağ salim evladina kavusman dilegiyle ☺️
-Reklam-
0 oy
(1,255 puan) tarafından
Sancin gelmiş kendini takip et artınca hemen hastaneye git 5 dkya düşünce sancıların
0 oy
tarafından

Benimde midem arada bir bullaniyor 38+6 oldum 

Bazen sancı karnıma vurup sonrada kalbime atıyor , bu son haftalarda öyle oluyor bende 

0 oy
(119,056 puan) tarafından
Ahaaa bebis geliyo kix
0 oy
(12,509 puan) tarafından
Düzenli halde gelir ve gittikçe azalırsa sancı araları normal doğum sancısıdır canım. Düzensiz ve ara ara ise yalancı sancıdır 
0 oy
tarafından
Ay kız sen doğum sancısı yasadin şuan 

Sen anlatınca benim doğum sancim geldi aklıma:D 

Bana da olurdu bak 35.hafts da sürekli böyle olurdu günde 2 3 kez başımdan asagya kaynar su dökülür gibi olurdum 1 hafta sürmedi doğumum gerçekleşti
(1,699 puan) tarafından
Ay sorma ya sanki biri başımdan kaynar su döktü terledim bi anda nasıl bunaldım. 50 dk geçti üstünden yenisi gelmedi ama hala garip hissediyorum demek ki baya yaklaştı :/
tarafından
Evet yaklaşmış canım ben son günlerde günde 3 4 kez yasiyodm bu durumu sonra aniden gelmişti suyum bakalım sende nasıl olck
0 oy
tarafından

Doğum sancisi olabilir

0 oy
(3,024 puan) tarafından
Benim sancilarim oldugunda dogum hanede hep kustum 7 deda kusmustum oda rahim agziyla alakaliymis  sen sancilarini takip et 5 dk da bire inerse git hastaneye

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 606 göst.
24 Ekim 2019 Aile kategorisinde Ftmaaa (2,931 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 331 göst.
31 Ekim 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 575 göst.
29 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Selcanttt (2,366 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 591 göst.
4 Şubat 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde DIDO (2,840 puan) tarafından soruldu

377,739 soru

11,305,566 cevap

34,731 kullanıcı

...