0 oy
331 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Diyeceksiniz ki bu kız sürekli post açıyor ama kafamı dağıtmam lazım özür dilerim 

Soruma geçiyorum ellerinize ne tür bakımlar yapıyorsunuz bu ara elime çok taktım ne gibi şeyler yapıyorsunuz 

15 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Su bulaşık deterjanı çamaşır suyu ve sabun en çok bulaşık deterjanı ve çamaşır suyu çünkü hiç bulaşığin içinden çıkamıyorum :) 
tarafından
:))))) hahaha aynen +++++++
-Reklam-
+1 oy
(2,550 puan) tarafından

Su ve sabun  :ermm:

tarafından
hahahahahahahahahahahah
0 oy
tarafından

Hiç bı bakım yapmıyorum ben:Dsursem bı krem o kadar 

0 oy
(1,755 puan) tarafından
Valla hic bi bakim yapmiyom canim bi yere cikarken tonal vurmadan obce yuzumu nemlendirirken cok olursa elime surerim:) ama yinede ellerim cok yumsak benim sanki bebek eli
0 oy
tarafından

Sağolsun oğluş hiç durmaz su dışında bişey değmedi doğumdan beri :D

(2,181 puan) tarafından
kader arkadasim☺️☺️
tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️:))
0 oy
tarafından
Oje sürmeyi çok severim  birde krem sürerim başka bir şey yok:D
0 oy
tarafından
Valla canım ben şahsen hiç bişey yapamıyorum yüzüme yaptım çok ya :)) kaldı ell teww :)) 
0 oy
tarafından
Valla sıcak suya sokup törpü ederim bir de el ayak bakım spreyim var onu sıkarım o kdr 
0 oy
(119,062 puan) tarafından

Bekarken hep oje surerdim simdi onuda yapamiyom abdest almak icin cikarmam lazim useniyom kisaca hic bise yapmiyom :ermm:

0 oy
tarafından
Bakimmi ben tirnagimi vile kesemiom malesef kuafore dogruuu manikir ayda yilda bir bi krem surerim
0 oy
tarafından
tırnaklarımı düzenli kesip törpülüyorum kenardaki etleri ara ara temizliyorum. limonlu zeytinyağlı ılık suda bekletiyom ellerimi. bi de özel bi el kremim var onu kullanıyorum. kışın soğuklarda ankarada yaşıyorum, ellerimi vazelinleyip eldiven giyip öyle çıkıyorum sokağa emiyo hemen zaten. bu kadar
0 oy
(25,224 puan) tarafından

Bişeycik yapmıyorum :D kışın çok çatlar sadece vazelin sürerim 

0 oy
(663 puan) tarafından
Çamaşır suyu canım
0 oy
tarafından
yatmadam önce nemlendirici krem uygularim ellerime ve ayak topuklarima ayri ayrı tirnaklarim her zaman torpulu ve temizdir benim yaptıklarım bunlar yorumlara da bakicam bakalim daha neler yapabilirim :))
0 oy
(1,422 puan) tarafından

Tirnaklarimi kessem sukrediorm o kadr ki vaktim yok :( sen dusun canm

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 247 göst.
0 oy
22 cevap 522 göst.
8 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 338 göst.
16 Nisan 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melike☺️ (1,699 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 441 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,402 puan) tarafından soruldu

377,809 soru

11,308,334 cevap

34,739 kullanıcı

...