0 oy
1,206 göst.
Diğer kategorisinde (3,445 puan) tarafından

Elti sıkıntıları ile ilgili bır.cok post okuyoruz..

Aklıma geldi hani biz eltiler hakkında yorum yapıyoruz ya eltilerimiz Bizim hakkımızda biri ile konuşuyor olsa ne der mesela ? 

Benim3 eltim var ikisi konuşur büyük ihtimalle

Burnu havada kendini beğenmiş derler  herhalde,

Sebebi ise kimseyle gorusmemem, hayat görüşümun farklı olması falan filan..

Ornek : çocuk eğitim i ile paylaşım yaptığım zaman eltim bizi beğenmiyor laf atıyor filan demiş görümcem e :)

Evet sizi alalım,eltilerinize göre kötü özelliğiniz nedir ? Nasıl bilir sizi ?

34 Cevaplar

0 oy
tarafından

Yok ama kaynimin sevgilisi kaynimin hesabina girip nisanimin canli yayinini izlemis kardesimin instasini bulupta dusun ciddi ciddi eltim olunca neler yapar neler der :) :)

-Reklam-
0 oy
(120,005 puan) tarafından
Bi eltim eksik oda 3.5 sene snr gelir 
(3,445 puan) tarafından
Ahaha zombinin gelini zombi olmasında :D
0 oy
(3,754 puan) tarafından
Daha istemeye gidemedik ki eltimi Virüs geldi isteme kldı :) 
(3,445 puan) tarafından
Belki asıl virüs o dur :ad
(3,754 puan) tarafından
Hahahahaha pek tanımıyorm ya bişi diyemem :) :) :)
0 oy
(3,873 puan) tarafından

Bugün kaynımın kınası var eltimle oturup sohbet etmisligimiz yok. Bir-kac defa bize geldiler evimi çok beğenmişti. Benim yatak odamın neredeyse aynısını almis:woot: evimin aynısını tutmuşlar :woot: kaynimi da benden kiskaniyo :woot:

(120,005 puan) tarafından
Kiz bi foto at merak ettim yatak takimini
(3,873 puan) tarafından
Dur kızı uyutuyum da atarım
(3,445 puan) tarafından
Aahahhaajajaj elti postları yakındır:D
(230 puan) tarafından
Benimki de ben esya aldıktan sonra yatak odası nı değiştirdi mutfakta ki masamın aynından almaya kalktı yatak odamda foto cekindi :)
0 oy
(1,630 puan) tarafından

Görümcem yerine eltim olsaydı keşke :unsure:

(3,445 puan) tarafından
Bence ikiside fuzuli:D
0 oy
(230 puan) tarafından
2 eltim var küçüğü yle iyi anlaşırız o konusmaz heralde ama diğeri azcık fena çalışıyorum diye burnu havada falan diyordur heralde tahminim bilemedim şimdikonustıgu kesin de arkamdan :)) 
(3,445 puan) tarafından
İnsan merak etmiyor değil:)
0 oy
tarafından
Benim eltilerim bi değişik ya
(3,445 puan) tarafından
Ok severiz aksiyon anlat :D.
0 oy
tarafından
Bende  de  3 tane var 

Biri beni  sevmez /Düşüncesi: rahat biri olduğumu  onlardan çok ama çok farklı olduğumu  ve geldiğim bu ağır  aileyi kaldiramayacigimi  düşünür  ki açık açık da dedi 

Öteki önceden  sevmezdi şimdi sever /bu eltime göre  güçlü  ve hırçın  biriyim  açıkca  söyledi  zaten  hakkımda şöyle düşünüyordur  kaynanamgilin  bana çektirdiğini  bu eltim onlara çektirir  kesin böyle düşünüyordur 

Diğeri  de nötr  bana karşı kızı yasindayim  zaten /Bu eltimde acikca şöyle  dedi  =bu kız sanki bizi takmıyor umursamıyor  ciddi bisey anlatsak  dalga geçer gibi cevaplıyor  bilmem  ne dedi benim hakkımda  kesin söyle  düşünüyordur  ben kaynanamlara neler ettim de yine hakettigimi  vermediler ama bu kız elin yeri kar yabancısı kayinpederim  benim amcaoglum  olmasına rağmen bu kızı çok seviyor bu kızda şeytan tüyü  var diye aklindan geciriyordur 

Ahahahaha eğlenceli  soruymus  sevdim bunu =D
(3,445 puan) tarafından
Sen iste ben sana hep eğlenceli soru sorarim :D
tarafından
Canım benimm=D ❤❤❤
0 oy
(6,926 puan) tarafından

Tanimiyom öyle  bir lugat yok bende :D

(3,445 puan) tarafından
Oooo aksiyon un dibi var sende :D.
0 oy
(327 puan) tarafından
2 tane var 3. yolda 1 tanesi nişanlıyım konusmamya basladi durdk yere esime abi abi abi beni kaale almiyordu evlenince dugunumde bile konusmadi dusn 2.si fena degil ama oda toplu suru kanuna gore ilerliyor 3. gelecek olan iyi biri taiyorm ama gormcelerimde sevmez beni sorarsan sucum ne diye hicbirsey sadece 2. evliligim esimse ilk cocuk oldu halada ayni ha 2. evliligimde bahane diyor ya bi sozde ""Kıskanırlar azzm gülüşünü bile "" o hesap 
(3,445 puan) tarafından
Sanki kumayiz onlara :D
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Istediği gibi zırt pırt arayıp, zırt-pırt gelip gitmemem...onun hayatı ev gezmesi, asliveris, para harcama...Ben tam aksi, az ve öz kişi tanıyorum, alışveriş yaparsam müsrif davranmam ve tek basima veya eşimle gitmeyi seviyorum...1 hafta aramasam unuttun der :) ama o mesafeyi koymam gerektiğini ben tee nişanlıyım anladım, iyi etmişim:))
(3,445 puan) tarafından
Ohoooooo ben 5 yıl olacak bir gün aramadım:D
(6,978 puan) tarafından
Hahaha sende ne yapmissin böyle be bacı:) 5 yul ne demek
0 oy
(5 puan) tarafından
Biz 7 eltiyiz  en küçükleri benim.İyiyiz yani bı problem yok herkes kendi evinde kendi havasında aralarında birbiri ile konuşmayan var da ben hepsiyle konuşuyorum
(3,445 puan) tarafından
Way Allah daim etsin:ad
0 oy
(796 puan) tarafından
Benim iki eltim var kardeş gibiyiz çok şükür ama görümcemle düşman gibiyim  
(3,445 puan) tarafından
Anammmm ne oldu kiz
(796 puan) tarafından
Bize hep iftira attığı için özellikle bana eşimde bidaha evime gelme dedi ne ben ne eşim konuşuyoruz
0 oy
(168 puan) tarafından
Kardeş gibidir benim eltim çok şanslıyım
(3,445 puan) tarafından
Darısı başımıza :)

İlgili sorular

+2 oy
23 cevap 847 göst.
1 Haziran 2021 Aile kategorisinde Havva&BerKin Annesi (339 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 814 göst.
21 Şubat 2021 Aile kategorisinde ❤️İsmiAŞK❤️ (10,414 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 612 göst.
24 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,721 soru

11,508,326 cevap

35,165 kullanıcı

...