0 oy
282 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (887 puan) tarafından
Bebegim bir yasinda on ayliktan beri sut veriyorum basta yari yatiya sulandiriyordum .bir aydir sulandirmadan da veriyorum arada yari yariya sulandirip pirinc unuyla biraz kivam verip oyle iciriyorum ama .gumde uc dort biberon verdigim gunler oluyor yemegi begenmeyip yemedigi zamanlar .sabah uyaninca bir biberon iciyor iki saat somra kahvalti yapiyor on bi iki saat sonra uykusu geliyor ve biberomu icmeden uyumuyor .uyanfiktan sonra yemek kek pogaca hangisi varsa onu yiyor .bi iki saat sonra yogurt yiyor . Bi iki saat sonra acikir yemek yedirmeye calisirim yerse yer yoksa bi biberon daha icer ver gece yatarken de bi biberon iciyor bazen gunde uc bazen dort biberon ama bunlarin yarisi sulandirmadan yarisinida sulandirip pirinc unuyla pisirip veriyorum .cok sut iciyor gibime geliyor sizin bi yasindayken ne kadar veriyordunuz

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim ki 19 aylik aksam uyumadan bir bardak iciyor birde ogle uykusuna yatmadan bir bardak yani 200ml
(887 puan) tarafından
Bak senin ki iyiymis cnm iki bardak cok degil zate
-Reklam-
0 oy
(1,144 puan) tarafından
Süt derken inek sütü mü veriyosunuz
(887 puan) tarafından
Evet cnm
0 oy
(4,994 puan) tarafından
1 yaşına gireli 1 ay oldu doktorumuz 1 bardak süt dedi günde tek yarım su bardağı süt gerisi su 2 yaşına gelince su burdağı olacakmış 1su bardağı yapıp biberona atıyorum
(887 puan) tarafından
Ohooo benimki dort biberon bir litre diyelim .yarisi su yarim litre iki bucuk bardak oluyo
0 oy
(15,955 puan) tarafından
Benim kizimda aynı senin bebeğin gibi kız. Kızım 14 aylik bende günde 3 4 kere biberonla süt sulandirip veriyorum. Biberon olmadan asla uyumaz. 250 ml lik biberinin 150 ml süt geri kalanı su yaparım 
(887 puan) tarafından
Bnde genelde oyle bazen hepsini sut veriyirum
0 oy
tarafından
Bende süt vermeye baslasam mi diye düşünüyorum ama kizm 10 aylik
(887 puan) tarafından
Bn on aylikkn basladim cnm yari yariya sulansirarak

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 130 göst.
0 oy
11 cevap 125 göst.
25 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 160 göst.
12 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 235 göst.
14 Şubat 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Aysedem (535 puan) tarafından soruldu

379,448 soru

11,358,668 cevap

34,833 kullanıcı

...