0 oy
131 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Yumurta falan yediremiyorum sabah öğlen akşam seklinde yediriyorum bir öğün bir kase bitiyor yeterli mi sabah yumurta falan yemezse corba oglen meyveli yulafli muhallebi falan aksam yine çorba veya bizim yediklerimzden yiyebilirse onlardan yediriyorum yeterli mi acaba pankek krep falan yediremiyorum asla ağzında tutuyor yutmuyor 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Normalde kaç öğün veriyorsun ki
tarafından
3 öğün iste canim ara ogun falan yapmıyorum meyveyi saymıyorum
tarafından
3 öğün çok yetersiz kuzum ama ben 3 saatte bir besliyorum kızım 1 yaşında aylardir hep saatli beslerim
tarafından
Canim 2 gun geçmiş kusura bakma ama yeni gördüm anne sutu de alıyor ama
tarafından
Bende anne sütü veriyorum kuzum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende beklim
tarafından
Sen nasıl yapıyorsun canim
tarafından
Valla dediğin gibi sabah bi pankekin yarısını zor yedirdim ..
Yumurta sarısı peynir cicibebe yada pekmez karıştırıp veriyorum sabahları öğlen çorba akşam meyve varsa veriyim gece de mama ama gel gelelim zar zor
tarafından
Aksam da corba falan yapsan iyi olur sanki canim meyve pek anaöğüne girmez herlade nette bir yaşından sonra 3.ana 2 ara öğün yaziyor ama o kadar yedirsem beni emmez biliyorum
tarafından
Ay yeterki yesin kiz zorla yediriyorum inan napcagimi bilmiyorum 3 kere mi yemek vercem 2 kere meyve türü öyle mi ben pek anlamıyorum kusura bakma
tarafından
Canim sabah kahvaltı yaptirdin ya mesela 1 gibi çorbasını yap 4 gibi meyve 7 gibi de yine çorbasını yesin
0 oy
(725 puan) tarafından
Bebe bisküvisi yumurta böyle denediniz mi bisküviyle birlikte yer belki kahvaltıda 
(3,156 puan) tarafından
Bende kızıma bulamaç sekilde yapıyodum bıktı artık ondan yemiyo bende peynirli yapıyorum şimdi omlet şeklinde 2 günde bir filan yarısına yakım yıyo bazen ama ondan da sıkıldı bi zaman sonra bende döndüre döndüre bazen bulamaç bazen omlet seklınde yapıyorum..çeşit olarakta krep köfte kuymak patates kızartması yapıyorum
tarafından
Seninkini ne kadarlık canim
(3,156 puan) tarafından
Aynı 11 aylık kuzum
tarafından
Benimki krep falan yemiyor canim ya deniyorum Pütürden dolayi değil sevmiyor masallah seninkine
(3,156 puan) tarafından
Bizde bir yersek geri dokuzu kalıyo canım da napcan hiç olmazsa farklı bır şey yemiş oluyo sever belki sonradan ya belli olmaz...
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Muhallebiyi öğün sayma canım yumurta önemli sabah muhakkak yedirmeye çalış eline ver kendi yesin. Öğlen çorba akşam da yemek yese bence daha iyi olur arada yine muhallebi verebilirsin.
tarafından
Anladım canım oyle yapayim sagol
(3,213 puan) tarafından
Sağlıkla büyüsün
(3,213 puan) tarafından
Ben bu ara labne ve avokadoyla yumurta sarısını karıştırıp veriyorum çok seviyor öyle deneyebilirsin beyazı da kendi yiyor
tarafından
Tamam canim teşekkür ederim denicem

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 102 göst.
6 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Beyzanurxx (476 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 284 göst.
16 Nisan 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ayşe sinan (887 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 109 göst.
20 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Seyda123 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 163 göst.

382,022 soru

11,437,021 cevap

35,004 kullanıcı

...