0 oy
325 göst.
Aile kategorisinde (111 puan) tarafından
Kizlar oğlum bir buçuk yaşında bardaktaki çay göğsüne döküldü sıcaktı. Hemen üstünü çıkardım yıkadım krem sürdüm ağladı biraz sustu. Canı aciyomudur ya ne yapsam acımaz şuan biseyi yok iyi ama ya canı aciyosa

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Acır annesi sızlar sen oraya buz koy bir süre cok gecmis olsun  ama o sana acisa gosterir zaten belli eder yinede
(111 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim buz koyayım hemen
(3,753 puan) tarafından
Buz koyarsan su toplayabilir ayrıca çocuğun göğsüne dökülmüş hasta edersin bu sefer ılık bir bez köy bari
-Reklam-
0 oy
tarafından
Acısa ağlar zaten kızarmış mı göğsü 
(111 puan) tarafından
Biraz kizarmis
tarafından
Hametan krem sürebilirsin varsa
0 oy
(3,753 puan) tarafından
Silverdin gibi biseymi suruyosun canm ara ara sürmeye devam et biraz aciyodur tabi ama kıyafeti korumuştur bir nebzede olsa.gecmis olsun
(111 puan) tarafından
Sudocrem sürdüm yaniklarada iyi geliyomus
(3,753 puan) tarafından
Belli aralıklarla sur canm
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Tüm kimyasalları sil banyoya kat hemen Bi ılık suyla yıka derisinde kalkma VS yoksa çok iyi ama çok acır kızarmıssa yanıyodur için için

Çıkınca tahinin yüzüne çıkan yağı yanığa sür her tarafına yangını acıyı saniyede alır eşim korkunç Bi yanık faciası geçirmişti ordan biliyorum
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Valla sabah kahvaltı hazırlarken parmağına yağ döküldü utanmasam aglicaktim o çocuğu düşünemiyorum yavrum ya aciyodur soğuk bez koyun 
0 oy
(10,046 puan) tarafından

Çok çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin inşallah :(

0 oy
(14,120 puan) tarafından
Silverdin ve hametanı karıştırıp sür. Geçen hafta eşim yandı ikisini yazmis doktor çok iyi geldi.
0 oy
(44,802 puan) tarafından
Yogurt sur yanigini cabuk alir dursun hemen silme yogurdu
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Bal sür kuzum eğer evde varsa o çok iyi geliyor yanığa sızıyı alıyor ben yazın salça yaparken ayağıma sıçradı bal sürdük hemen kesti diş macunu da olur kantoron yağı varsa sür iz kalmaz kabardıysa 
0 oy
tarafından

Geçmiş olsun baloncuk fallan oldu mu 

0 oy
(3,139 puan) tarafından
Geçmiş olsun canim arada bir islak bezle kompres yap rahatlasin. Ama buz direk koyma o daha bebek hasta olur birde

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 375 göst.
24 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Esmosum (7,981 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 188 göst.
23 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Linammmm (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 267 göst.
19 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,420 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 360 göst.