0 oy
598 göst.
Diğer kategorisinde (355 puan) tarafından
Esim eqitimde benm 57 qun oldu bazen yani haftada bir falan qoruntulu konusuorz yani bebisime falan bakior nyse bna dediki seni qoruntulu aricam hic sesini cikarma kalabaliktayim dedi tamm dedim sora iste aradi oqlum da 4aylik daha nyse qulsunde babasida qulusunu qorsun die sirt pist yaptim unuttum o an kalabalikta olduqunu hemn kapatti telefonu normlden aradi aboo bi qorseniz sanki ne olmus nasl kizio bana nie sesimi baskasi duymusta bilmem nede biton kawqa etti baqrdi caqrdi kapatti. Eqitimde die uzerinede qitmk istemiom hani psikolojsi nrml deql falan ama bu kadrda olmaz ya. Esim kiskanclikta tawan yapti artik kafayi yedi delimidir nedir 

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kıskandı kesin seni orda erkek varsa muhakkak ondan yapti :)) baya abartmis boşver canım sıkma canını bir daha aradığında ses verme alo alo desin dursun :))
tarafından
Bnm esimde Erzurumlu aşırı kıskanç :) dolmuşa bindirmez beni :)
(355 puan) tarafından
Bnce kadinlarin basina qelicek olan en kotu sey kiskanc bi es. Bnm 7sene oldu hayatima qireli gun qectikce duzelck derkn daha beter oluyor :(
tarafından
Bizde 6 yıldır beraberiz hala aynı canım sanmıyorum değişeceğini :) dışarı çıkarken bile resim at diyor bana :)
(355 puan) tarafından
Disariya cikarsa keske :)) 57 qundr yok 2 defa hastaneye qoturdum oqlumunoda mecburiyetten yani haricinde beni hicbiyere koymuyor
tarafından
:)) bizde ilk oyleydik ama şimdi Allah dan gönderiyor arada. Çok dil dokuyorm ama anca oyle :) sevmiyor adam gezmemi napim valla kavga edemem huzurum kaçıyor beraber çıkıp geziyoruz ona da şükür ediyorm.
-Reklam-
0 oy
tarafından
abartms bncede yani ne olcak sanki aman iste anlamak zor bu erkekleri
0 oy
tarafından
Cnm benim eşimde eğitim de koğuşa geçince görüntülü arıyor telefonu yorganın biraz altına koyuyor kulaklık takıyor kulaklık kullanssa aslında sorun olmaz 
(355 puan) tarafından
Ya aslinda arkadaslarina oqlumuzu qosteriordu. Oqlumda yeni yeni cewreyi tanidiqi icin dikkatlice telefona bakiodu tepkisiz kaliordu bnde qulsun die hist dedim yani ses cikti sadece konusmadim bile.. Yoksa bnmle konusunca oda kulaklik takior
tarafından
Hmm şimdş anladım cnm yni erkekler işte kıskandı seni rahatsız oldu heralde anlamak zor takma üzülme gelgitleri çok oluyor  eğitim de biliyorum eşimden  :D
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Kıskanç erkek çok zor benimkide öyle 
(355 puan) tarafından
Coooook hemdee yani yeter artik hadi sewqiliykn anlarim nisanliykn anlarim ewlndik hadi onada neyse ama artik oqlum war benim daha ne istiosun benden???
0 oy
(130 puan) tarafından
Benimkininde ayni tepkiyi vereceginden eminim kuzum hic dertme tüm erkekler oylee
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Insan sevdiğini elbette kıskanır ama kıskanmanin da dozu vardır hani 
0 oy
(7,402 puan) tarafından
Canm sana konusma dedigin halde konussmussunya :) ondan cok sinirlenmistir. Bazı erkekler boyle. Kocanin huyunu en iyi sen bilirsin. Demekki asiri kiskanc. Kafana hic takma boşver canım.
0 oy
(1,310 puan) tarafından
Ooo canım bunlar ne ki yemin ederim neden kızdığını küstüğünü bile anlamazdım o derece kıskanç zamanla insana ağır geliyor

İlgili sorular

+1 oy
27 cevap 788 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Cemrenin-Annesi (1,885 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 805 göst.
31 Mart 2024 Diğer kategorisinde Mevah (1,461 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 633 göst.
16 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 133 göst.
20 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Selimin annesi (8,975 puan) tarafından soruldu

378,307 soru

11,323,082 cevap

34,773 kullanıcı

...