0 oy
414 göst.
Diğer kategorisinde (1,137 puan) tarafından
Bebek hala anne karnındayken bir şeye alerjisi olabilir mi buda annenin vücuduna yansır mı? Son bir lsç haftadır ne zamsn kivi yesem sağ bscspımı şimdi sola da sıçradı parçalayan kadar kaşıuorum ama öyle böyle değil geçen hafta doktoruna gitmiştim sancılanmıştım acil olarak gittim doktor alttan muayene etti beni bacağımı gördü kaşıntıdan mı bu dedi evet dedim anlattım işte bana ilaç yazdı hanilelikten dolayıdır büyğk ihtimal dedi ama ben farkettim ne zaman kivi yesem sabaha kadar kaşınıyorum gitti uyju uyuyamıyorum kaşımaktan. Sizce böyle bişey mümkün olabilir mi? Benim alerjim yok çünkü sürekli yediğim bişe kivi son haftalar da kaşıntı yapmaya başladı ben de

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla canım  bebek de olur mu bilmiyorum ama sende sonradan  olussan bi alerji  olabilir. Sonucta bebek yemiyor onu sen yiyorsun senden arindiktan sonra geçiyor  ona 
(1,137 puan) tarafından
Sonradan Bi alerji yapabilir mi yani?
tarafından
Oluyor  evet  bu normal   hayatta da geçerli hamile olman bişeyi degistirmiyor   kaynanam  aylardır  kulandığı  ilaç  alerji yapmıştı  sonradan  doktorluk  olduk  yoksa neyden oldu anlayamayacakktık
-Reklam-
0 oy
(673 puan) tarafından
Valla bilemedim canm  bi doktora danış en iyisi olada bilir belki 
0 oy
(274 puan) tarafından
Ah ben öyleyim ya iki bacak kollar mahf etti beni ama ne yesemde öyle az kasisam kabarcıklar oluyor hemen
(1,137 puan) tarafından
Bn kivi yiyince oluyor sdce

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 405 göst.
24 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,341 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 556 göst.
+1 oy
34 cevap 645 göst.
21 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy