0 oy
392 göst.
Diğer kategorisinde (738 puan) tarafından
5 gün oldu sezeryan olali ama hala yataktan kalkarken cokk zorlanıyorum nerdeyse 10 dakika sürüyor kalkmam yürürken de hala dik yuruyemiyorum büyük abdesti yapamıyorum bunlar normal mi ve ayaklarım çok şişmiş siz kaç günde toparlandiniz.

12 Cevaplar

0 oy
(1,379 puan) tarafından
Normal cnm bnde öyleydim kalkıyordum ama baya zorlanyordm on güne kadar daha iyi hissedersin bol su tüket hem ödemlerin iner hem süt olur 
(738 puan) tarafından
İçiyorum kuzum ama fazla yuruyemiyorum bebeğim çok fazla meme istiyor hep oturup emzirmekten davul gibi oldu heryerim hala göbeğim duruyor bir de bu göbek iniyor mu
(1,379 puan) tarafından
Şişliği iniyor cnm evet işte fırsat buldukça bol su ve yürüyüş
-Reklam-
0 oy
(13,887 puan) tarafından
sezaryen olmadım ama 1 haftaya  toparlarsın canm 
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Normal canım bir hafta 10 güne toparlarsın
0 oy
tarafından
Normal canım bende 5. Gün kontrole gittim iki büklümdüm:)
0 oy
(550 puan) tarafından
Bnm wc de sıkıntı yoktuda bnde bı sure dık yuruyemedım cnm. Normal yanı
0 oy
(22 puan) tarafından
Bende aynıydım canım 10 günde topladım kabızlık içinde kefir iç çok rahatlarsın ben mahvolmuştum sanki yeniden doğuruyordum kefir rahatlattı bolca yürü fazla yatma ayak benim balondu geçiyor bol su 
0 oy
(119,343 puan) tarafından
Ins cabuk toparlarsin
0 oy
tarafından
Beş gün daha erken canım kolay mı kesip diktiler canından can çıktı biraz daha zaman lazım bence ben sezeryan olmadım ama az çok biliyorum
0 oy
tarafından
Kolay degil sürekli evin içinde yürü ne kadar yürürsen okadar çabuk toparlanır sın, 
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Hastane de ilk gün kalktım yürüdüm de baya ilgilenim haraketledim ama sonra eve gelince anam ağladı zor ayağa kalktım iğne vurulmaya zor gidiyordum sağlık ocağına sağ bacağım yukardan aşağa kitlenmişti 1 hafta sonra iğneler bitince düzelmiştim ondan sonra da çekmiştim ağrısı şu an bile 1 sene oldu en ufak temizlik vs yapıp kendimi zorlayınca bacağım kilitleniyor kendini yormadan yavaş yavaş haraket canım 
0 oy
(1,126 puan) tarafından
Normal bi hafta deyince tuvalete çıktım ben. Dik yürüme isi de 10 gün sonra felan oldu yataktan da ilk birbhafta tek başına kalkamadim. Sezeryan zamanla iyileşen birşey. Ödemeler felan 15 20 güne doğru geçiyor. Siz bol su için ve ayakta olduğunuz vakitler hep evde yürüyüş yapın 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 829 göst.
6 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Büşraaaa (2,945 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 219 göst.
8 Mart 2022 Diğer kategorisinde Pinar5656 (149 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 448 göst.
+1 oy
6 cevap 349 göst.

380,171 soru