0 oy
483 göst.
Diğer kategorisinde (3,769 puan) tarafından

Önce alt kattaki teyze şikayet etti sesindn..Uyuyamiorm vs daha ozmn 13 14aylikdi şimdi 16aylik yan tarafta şikayet etmiş teyzeye sesden dolayı bizim bina birleşik büyükce bir üçgen şeklinde maalesef banada banyomdan yatak odamdan sesler geliyor  onlar kocaman ccklrnda süs diyemiolr benim 1yasindaki bebeğe sus dememi bekliyorlar sussan anlaşın istiyorlar sanırım:/  şikayet edicklrms bende nereye edicklr etsinler polis 1yasinda ki bebeğe ne yapacak ya dedim ben sanki bayiliorum uykuszlga zombi gibi gezmeye ev de ev sahibine ederlermiş ole dedi artık ne kdr doğru ise

Üstümde ve altında biri var hiç güzel değilmiş böyle oturmak kendi evimde sanki bedava oturuormda diken üstünde gibiyim bi rahat yok :(

Büyük salona geçicem yaz geldi diye düşünüyorum teyzeyi onunda salonu altimda iyice laf ediicek yok yürüyorsunuz yok uyumadnz vs vs küçücük bebeğim fazla geldi insanlara :(

13 Cevaplar

0 oy
(5,436 puan) tarafından
Yanı elinden gelen yokki büyük olsa çocuk neyse 
(3,769 puan) tarafından
Aynen öyle canım da gel de anlat çocuk diyorlar da şikayet etmesini de bliolrlar
(5,436 puan) tarafından
Zordur cnm apartmanda yaşamak ben köyde yaşıyorum allahtan
-Reklam-
0 oy
(16,054 puan) tarafından
Bebek bu ya havada yürüyecek değil ya 
(3,769 puan) tarafından
Banada öyle yapardı teyze saolsun çok iyilgni gördüm eyw ama yurumedgm halde yrudun derdi bi lavaboya bile gidemeyckmym sanki
(16,054 puan) tarafından
Takma canım boş ver takıntılı demek kime çatacağını bilmiyor
0 oy
tarafından
Konuşadursunlar cocuk cok kucuk 3 4 yas olsa tamamm ama 1 yasinda henuz cok sacma ya 
(3,769 puan) tarafından
3 4 bile olsa ya bu çocuk her dk si bir olmuyor ki boz büyük olarak bir çocuğa bile tahammulumuz kalmıyorsa ne acı ya.s ki benim kızım daha 1uasinda
0 oy
tarafından
Cnm bende mesela komsularimdan çok rahatsizm üst kattaki gerçekten beni deli ediyor 4 çocuğu var tabii büyükler 4 yaş üstü hepsi ama gerçekten sanki sürekli deprem oluyor gibi kaç kere şikayet ettik.

Ama senin bebegin tabi küçük ona birşey diyemezsin büyük olsalar anlarim 

Küçük çocuk nasıl rahatsız edebilir ki başkalarını bilemdm komsalarin çok anlayisis mis yani
0 oy
tarafından
O bebeğin ayak sesi ses yapmaz ki ağlamasına falan mı kızıyorlar anlamadım 
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Aaa dengesizlige bak yaa.. sanki büyük adamdan sikayetciler el kadar cocuk ne bilsin sessiz olmayı Allahım ya sinir oldum varyaa!
0 oy
tarafından
Ne cok abartıyor insanlar ya kucucuk cocugun ne zararı var sankı sen kiracısın dıye boyle yapıyorlar snakı kiracı olmak ayıp sonucta parasıyla oturuyorsun Orda kimsenin laf etmeye hakkı yok 
0 oy
tarafından

İyide ufak çocuk yani ne sus demekten anlar , ne konuşmaktan anlar ...

Laftan anlayan çocuk olsa her neyse de , bu insanlar ne kadar insafsiz ...

0 oy
(499 puan) tarafından
Benım de komşu çıktı gecen ne yapıyorsunuz sabah akşam top mu koşturuyorsunuz dedı yaşlı teyze. Bende dedım siz kendınıze bakın bagrısma sesınızden durulmuyo. Duzgun soylese anlarım elbet ama gelmiş kapıma benı azarlıyor. Bıseyı soylemenınde bu uslubu vardır . Benjm ki de 16 aylık ne yapcaz bilmem. Kendı evım vardı evımızı sattık kıradayız suan öyle pişmanımki eski apartmanımdan cıktıgıma. En azından komşuluk vardı orda :(şimdi tekrar ev alınca nereye duscem nasıl ınsanlara duscem bılınmez :(
0 oy
tarafından

Allah akil fikir versin öyle insanlara sanki hic cocuk gormemisler bizim usttekiler tepiniyo resmen avize sallaniyo gece 3 e 4 e kadar yatmiyolar sabahin 6 sinda alarmlari 50 kere caliyo yinede sesimi cikarmiyorum onlar  o kadar mi kibarlarmis ne var bebek daha yaa :ermm:

0 oy
(588 puan) tarafından
Beni mi anlattın ne . benimde üst katımda 2 çocuklu kadın var karantinadan dolayı evdeler çovukları 4 bide 7 yaşında öyle ses çıkarıyolar ki anlatamam ve evlendim evleneli aynılar gece 12 de matkap çalıştırdıklarını bilirim benim oğlumunda uyku sorunu var 11 aylık olcak 1 hafta sonra gece geç yatar ben buna rağmen bişey demiyorum geçen gün bana utanmadan mesaj atmış sessiz olır musunuz diye ya bu kadar mı arsızlık olur ben insanları anlamıyorum bizim kiracılarla çok iyilerdi biz evlencez diye çıktılar evden ve küsmüşler kesin ses yüzündendir ya bu insanları anlamk mümkün değil 
0 oy
(311 puan) tarafından
çocuk kendi evinde rahat oynayamıycakmı nr kadar anlayışsız insanlar teyzeye deseydin giy köyünde yaşa madem bu kadar rahatına düşkünsün insanlarda hiç anlayış kalmamış yazık 
0 oy
(2,381 puan) tarafından
Biz eşimle ikimiz sığamadık  canim benimde aşağı konsum çok fena daha çocuk dogmadan evimize biri gelsin istemiyordu bir vuruyor duvarlara koltuklar sallanıyordu misafir felan gelince hele görmen lazim çocuk doğunca ne yapıcaz onu bilmiyorum kendi evimiz çıkma gibi bir şansımız da yok bakalım hayırlısı 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 180 göst.
8 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nisa sena (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 78 göst.
7 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,623 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 148 göst.
11 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Emine314 (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 333 göst.
14 Aralık 2019 Aile kategorisinde Meryem Ana (507 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...