0 oy
2,261 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (500 puan) tarafından

Arkadaşlar sacım normalde kahverengi ama şuan sıyaha boyalı 2-3 ay falan oldu boyayalı ...

rofle yapsam

Tutar mı? Tutarsa da guzel olur mu?

Sacım cok koyu oldıgu ıcın ayrıca bırde açıcı aldım... Evde röfle setı ıle yapıcam yapabılırsem eger :) kuafor arkadaşlar bana taktık verebılır mi:) 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ne kadar acilacagina bagli

(500 puan) tarafından
Suan saçlarım simsiyah
tarafından
O zaman sen ugrasma yakarsin siyah kolay acilmiyo
(500 puan) tarafından
Arkadaşlar çok tesekkur ederım. Herkes olumsuz cevap vermıs sacımın yanabılecegını söylemiş... O yuzden boyamaktan vazgectım. Tek tek yazamıyorum. . İyiki post acmısım... boyamayı dusunuyordum çünkü... Mahvetcektim belki de saclarımı :/Sagolun canlar:-*
-Reklam-
0 oy
tarafından

Siyahin üzerine boya yapmak denizin üstünde yürümek gibidir:)

(500 puan) tarafından
Arkadaşlar çok tesekkur ederım. Herkes olumsuz cevap vermıs sacımın yanabılecegını söylemiş... O yuzden boyamaktan vazgectım. Tek tek yazamıyorum. . İyiki post acmısım... boyamayı dusunuyordum çünkü... Mahvetcektim belki de saclarımı :/Sagolun canlar:-*
0 oy
tarafından
Siyah saç rsiklo kız yakarsn sacını açarken
(500 puan) tarafından
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Tutmaz kesinlikle acilmasi lazim o sacin. Ben uzun sure siyah sac kullandim ve o siyah boyanin uzerine bi kere baska boyada denedim olmadi tutmuyo siyahin acilmasi sart malesef
(500 puan) tarafından
0 oy
tarafından

Siyah saça boya işlemi yapmak çok tehlikeli, yakma ihtimalin fazla yani , yinede dikkat et ...

(500 puan) tarafından
0 oy
tarafından
Hayır olmaz yanar 
(500 puan) tarafından
0 oy
(554 puan) tarafından
Olur ama tavsiye etmem
(500 puan) tarafından
0 oy
(359 puan) tarafından
Olmaz canım olmaya zorlarsanda yanar saçların siyah boyayı tamamen kusturduğunda bile saçın turuncu kalır röfle işlemi tekrar aynı ilaçla saçını paketlemektir aşırı riskli bi işlem yanmasa bile rengi afedersin b.. sarısı olur çingelerinlki gibi turuncu olur yani o kızıllık saçtan gitmez saçlarınuı önce açtırmalı bir müddet dinlendirmelisin kızılın ve siyahın dönüşü olmuyo diye uyarmamızın sebebi bu canım 
(359 puan) tarafından
Ben kuaförüm canım o yüzden hata yapma diye uyarayım dedim biraz dinlendir saçını yüb gibi olur yoksa
(359 puan) tarafından
Canım siyah boya kendiliğinden akmaz sade saçın uzar o uçlarda yine kalır yeni mi boyadın ne zaman oldu ve kaç defa boyadım siyha bunların hepsi önemli
(500 puan) tarafından
Anladım canım vazgectım bende zaten iyiki post acmısım yakacaktım guzelim saclarımı? Benim şuan için hiç bi işlem yapmamam en dogrusu dimi canım?
(359 puan) tarafından
Evet canım yapma biraz dinlensin saçların :)
(500 puan) tarafından
Sagolasın canım :)

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 252 göst.
2 Eylül 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 266 göst.
31 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 221 göst.

381,627 soru