0 oy
348 göst.
Diğer kategorisinde (1,210 puan) tarafından
sabah yumurta ya   bazen peynir  bazen avakoda muz bebek bisküvisi karıştirip veriyorum oglen corba icine ekmek ufalıyorum yada püre  tarzı ikindi ise yoğurt yada meyve püresi aksam çorba tarzi yada biz ne yersek ondan gecede bazen muhallebi  diğer zamanlar hep emiyor sizce nasil bazen çorba veriyorum yarım kase doymuyor gibi ağlıyor arkasini istiyor ne kadar  vermeliyim ek gıda ölçü olarak bir cay bardagi falan deniyordu ama doymuyosa fazla verebilirim demi siz neyi nekadar veriyosunuz 

9 Cevaplar

0 oy
(1,126 puan) tarafından
Valla benim bebem 14 aylık bende bunları veriyorum bence gayet iyi
(1,210 puan) tarafından
teşekkürler
-Reklam-
0 oy
(471 puan) tarafından
Kız daha ne verecen :) yarım kase yedi doymadiysa emzir 
(1,210 puan) tarafından
teşekkürler ne bilim ilk.bebegim insan acmi tokmu hp ikilemde
0 oy
(454 puan) tarafından
Evet iyi doymayabilir günü gününü tutmaz 1 çay bardağı yiyiyolarmış diyip o kadar verme ne kadar isterse o kadar ver
(1,210 puan) tarafından
teşekkürler bazen daha fazla ymk istiyor
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Bence gayet güzel besliyorsun canım. Benim oğlum da 9 aylık başlangıçta çok güzel yiyordu ama diş çıkartıyor çok huysuz yemek istemiyor memeye daha çok düşkün oldu :( Ben de benzer şeyler veriyorum. Ayrıyeten yoğurt veriyorum
(1,210 puan) tarafından
aynn diş zamani huysuz istahsiz oluyor bi tane diş çıktı bizim memeye bizde düşkünüz az aama sık emiyo
(7,935 puan) tarafından
Aynen az ama sık emiyor dişlerin  hepsi patlasada kurtulsak
(1,210 puan) tarafından
insallah tez zamanda patlar
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Kız daha ne vereceksn 6 9 ay arası 2cay bardağı ek gıda dıyor Dr lar 9 12ay 3cay bardağı geri kalan surede hep emmeli yada mama hangisi ile besleniyorsa.yani çok bile veriyorsn kuzu hadi 4öğün olsn oda belki arada yani her gün verilmesi 4 öğün yine fazla bnce de.sn 5 veriyosun yani
0 oy
tarafından
Cnm sınırlama ver doyunca bırakır ztn aç yatarsa çok sık uyanır bide 
(1,210 puan) tarafından
teşekkürler
0 oy
(10,453 puan) tarafından
Maşaallah yarasın yavrucaga:) kız bebem 1 yaşında daha bunları yemiyor 
(1,210 puan) tarafından
vallami iştahımi yok mamami yiyor
(10,453 puan) tarafından
Yok kuzum iştahı yok gibi bide hamileyim kesmem lazım sütten yemiyor hanım efendi emiyor
0 oy
(124 puan) tarafından
Maşallah canım bebişine benim 16 aylık kızım şu an bile bu kadar şey yemiyor. Hep iştahsızdı o yüzden yiyen bebeklere vallahi özeniyorum. 3 gün birşey verme açım diye ağlamaz
0 oy
(901 puan) tarafından
Bende senin verdiklerinden veriyorum cnm emziriyorum da 9 ay içinde yiz doymuyor sanki aglıyor sürekli eşim bu çocuk aç deyip duruyor 3 saat sürmüyor yedirmem bile degişik şeyler deniyorum artık yogurtlu makarna haşlanmış patates dolma içi pilav yogurt patates kızartması seviyor bide 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 27 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,015 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 158 göst.
0 oy
4 cevap 334 göst.
17 Ağustos 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Aysedem (535 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.

378,236 soru

11,320,545 cevap

34,765 kullanıcı

...