0 oy
691 göst.
Diğer kategorisinde (39 puan) tarafından

Daha cevap vermedi

image

8 Cevaplar

0 oy
(2,596 puan) tarafından

Ahh kuzum yaaa :'(

Canım şikayet etmeden bi bekle bakalım doktor ne cevap vericek. Hakaret etmeden arayıp konuşsaydın keşke. Ama hakarette bulunma

(39 puan) tarafından
Herşey ortada canım hakaret hiç etmedim ayroca dahada aramadık birazdan arıcaz
(63 puan) tarafından
Hakaret etmemiş ki zaten başka seçenekler varken neden bunlar diye sormuş olması gereken de bu bence
(2,596 puan) tarafından
Yok canım ettin demedim keşke etmeden konuşssan arasan babında söylemiştim. Çokta kötü olmuş ya
-Reklam-
0 oy
(63 puan) tarafından
En iyisini yapmışsın bebek ya bu sağlığından önemli ne var? Başka bi doktora göster bence yavruyu canı acıyodur :(
(39 puan) tarafından
Canım bu virüste nereye gidiyim ya gidemem mecbur böyle beklicz
(63 puan) tarafından
İlerleme durumu var mı peki? Çoğalıyor mu böyle duruyo mu?
(39 puan) tarafından
Şu an duruyor cnm
(63 puan) tarafından
Takip et de ilerlerse mecbur gitcen kuzum :(
0 oy
tarafından
Malesef benimde kizima bazi ilaçlar alerji yapiyor reçetede yan etkileri yazıyor alerji yapa bilir diye o yuzden bende oyle yazan ilaçlari vermiyorum 
0 oy
tarafından
Valla tuglerim diken diken oldu ne sinir bozucu ya birde su yokluk zamaninda ise yaramicak ilaclar icin birton para vermissin. Parayida gectim vucudunada iyi gelmemis. 

Iyi yapmissin sikayet etmekde oglunun agrisi falan oluyormu cani yaniyormu suan 

cooook gecmis olsun insallah bir an once gecer
(39 puan) tarafından
Paramı geri istedim canım
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun  Rabbim acil şifalar versin inşallah
0 oy
tarafından
Oncelikle cook geçmiş olsun Rabbim yavrunuza sifa versin. Nolur doktor verdi diye gozu kapalı kullanmayın ilaçları Allah beterinden korusun
0 oy
(2,575 puan) tarafından
İçim sızladi çocuğun sırtını görünce. Bekle kuzum vardır bı aciklamasi konuştuktan sonra gerekeni yaparsın sende
0 oy
(175 puan) tarafından
Ah kuzum ya benim oğlumda alerjik bi cocuk 2 ay önce doktora götürdüm neye alerjisi var hepsini söylememe rağmen krema özlü şurup vermis bize tabi kullandım ben onu krema özlü olduğunu bilmiyodum bana meyve özlü demişti oğlum günlerce kemdine gelemedi ve şikayet ettim 
(39 puan) tarafından
Nereye şikayet ettin canım sonuç ne oldu
(175 puan) tarafından
184e galiba canım eşim aramıştı ne oldugunu bilmiyorum taşındık ordan ama görevine devam ediyor canım
(39 puan) tarafından
Canım ben aradım paramı geri istedim şimdi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 111 göst.
13 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Ogluşumm❤ (517 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 866 göst.
+1 oy
34 cevap 682 göst.
17 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy