0 oy
1,095 göst.
Aile kategorisinde (1,699 puan) tarafından
Kızlar geri çekilme yontemi kullanarak hamile kalan varmi yani bu yontemi kullanarak hamile kalma sansi 1000 de 1 olupta  ve beklemiyerek hamile kalan varmı?

11 Cevaplar

+1 oy
(118,473 puan) tarafından

Burdakilerin cogu geri cekilmeyle hamile kaldi :D

-Reklam-
0 oy
tarafından

En çok bu yöntemle kalınıyor zaten :D

(1,699 puan) tarafından
Istesek bukadar cabuk kalamayiz :))
0 oy
tarafından
Ben canım hemde ummazdım cidden:)
tarafından
Yaa hayirli evlat olsun inşallah  :Ddd
tarafından
Sagolun bebisler rahat olun olacak olur bacilar:)
tarafından
Kiz kac haftalik peki
tarafından
Yavrum kan veremedim vericektim anıl 14 gu n karantina da çocukla gidemem bekliyorum bakalım daha d demedim supriz etcdm d8ye adamı da göremedim ben yine isyanlarda
tarafından
Yaa eniste bilmiyo mu
0 oy
(27,151 puan) tarafından

Geri çekilme bir korunma yönetemi değildir.

Hic bir korunma yüzde yüz  degil

(1,699 puan) tarafından
Dogrudur
0 oy
(674 puan) tarafından
Valla canım biz bi buçuk sene korunduk o yöntemle hiç bi şekilde hamilelik olmadı korunmayı bıraktık sonra hamile kaldm oğlum doğdu şimdi beş aylık olucak hala öyle korunuyoruz allah verirsede tekrar bwşımızın üstüne 
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Geri cekilme bir yontem degil ki yani bu sekilde hamile kalma olasiligi yuksek tabi bu sekilde korunup hamile kalmayanda var ama hamile kalan daha fazla
0 oy
(236 puan) tarafından
Ben 11 aydir onla.korunuyoz  
0 oy
(40 puan) tarafından
4 sene o yöntemle korunduk ilac icip sahsdn hormonlarimi bozamam suanda cogu arkadasim ilac kullandi igne kullandi spiral takildi hic birinin sikayeti bitmiyor hepsinin hormonlari karman corman oldu 
0 oy
(838 puan) tarafından
Ben geri çekilme yönetimi ile korunuyorumm ama hamile öyle kalmadım yani :) 
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Biz eşimle geri çekilme yöntemiyle korunuyoruz ben kalmadım :D ama hamileler kalmak için en riskli yöntem o
0 oy
(599 puan) tarafından

Ben o sekilde hamile kaldim daha cocuk dusunmuyorduk onun icin hic beklemeden dusa girdim o kadar hopladim zipladim vajinal duş da yaptim ama herseye ragmen hamile kaldim suan oglum 8 aylik :D hamileligin basinda kanamam da oldu kac defa her seye ragmen dunyaya getirdim melegimi  iyiki de tutunmus bna <3

(1,699 puan) tarafından
Canım yani afedersin içine hiç boşalma olmadi mi
(599 puan) tarafından
Oldu bi anlik sonra tabi farkedince hemen dusa kostum  ama ondan once bi kac kere bosalmisti onda boyle hemen dusa da gitmemistim ama onlarda hamile kalmadim herhalde o sira yumurtlama zamanimmis tam ona denk gelmis

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 513 göst.
7 Eylül 2019 Aile kategorisinde oglusummm (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 342 göst.
0 oy
4 cevap 255 göst.
8 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 232 göst.
10 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havin06 (1,849 puan) tarafından soruldu

374,574 soru

11,203,174 cevap

34,502 kullanıcı

...