0 oy
516 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

kizlar biraz acik olacak ama kusura bakmayin ben buranin eski uyelerindenim.sifrem olmadigi icn yeni.isim.actim. 

9 aylik oglim var .dogumdan sonra  her ay 3. 4 5 gun erken olarak hayz oldum. iliskide prezervatif kullaniyoruz gecen ay disari cikti givi oldu. o ayda mide bulantim bas donmem cok vardi.  normalde ayin 3 unde hayiz olmustum  erken yani ayin 1 rinde hayiz olmam gerekirken  gecikti yine tam 3 cunde oldum  ozamn korkmustum  hamileyim diye. bu ayda 4 gun gecti hayiz olmadim erkeni hesab edersek 7 gun gecmis oldu. simdi sorum 9 aydir duzenli gelen hayiz emzirmeden dolayi duznsiz olurmu? yoksa gecen ayda hamileydimde hayizmi gordum ustune? bi fikriniz varmi ya:(

not: bu soruyu sabah sordum yalnislikla sildim oyzuden tekrar soruyorum 

4 Cevaplar

0 oy
(282 puan) tarafından
Şüpheliniyorsan kan tahlili yaptır gel acilden
(3 puan) tarafından
valla cesaret edemiykrum bir umut normaldir diyen biri varmi diye bekliyorum:( bugn test alicam yarin belki yaptirirm.ama ne bilim hayiz oldun yani bu ay hicbirsye olmadi gecen aydan hsmile kalip hayizmi oldum acaba diyorum..
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla emzirdigin surece duzensizlik normal. Bende gecen ay 7 gun geciktim heh dedim kesin hamileyim sonra baktim olmusum bi ay digerini tutmuyor 
(3 puan) tarafından
ama ne bilim 9 ay duzenli oldu bu ay boyle ondan sasirdim
tarafından
Benim de mesela 3 ay hic sasmadi sonra ki aylar iki uc gun gecikerek oldu simdi son uc aydir yine duzenli
(3 puan) tarafından
hee anladim ozman benimkide oyledir insalalh
0 oy
(1,639 puan) tarafından
En korktuğum şey inşallah beni de bir gün bu soruları sorarken görmezsiniz. Her neyse en doğru cevap için kan testi yaptıracan. 
(3 puan) tarafından
insallah ha:( bakalim yarin test yapicam ne olcak
(135 puan) tarafından
ben kullanici ismimi degistirdim canim . dun ikindi vakti test yaotim silik cikti  hormonlardanmi oyle oldu yoksa hamileyimim bilmiyoruk bi kac gun daha bekliycdm.. Allah gonlume razi eyslesin:(
(1,639 puan) tarafından
Amin canım inşallah hayırlısı olur
0 oy
(48 puan) tarafından
İdrar testindede çıkar idrar testi yap
(48 puan) tarafından
Cok silik çıktıysa gebelik yeni canım o yuzden
(135 puan) tarafından
ayy oylemi dersin ya:( belki hayiz hormonum cikmistir ondan silk cikmistir olamazmi:(
(48 puan) tarafından
Ben öyle bir şey hiç duymadım canım yaa  gebelikten ç kar bi kan tahlili yaptr bemimde 7 aylık oğlum var ve 4 aylık hamileyim napacam nasıl bakcm bilmiyorum :(
(135 puan) tarafından
ayy canim ya Allah yardimcin olsun.. biraz daha beklemk iatiykrum oyle yapicam ya :( bir umutt...
(48 puan) tarafından
Amin canım hayıtlısı olsun

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 1,099 göst.
19 Nisan 2020 Aile kategorisinde ceylin34 (1,699 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 344 göst.
0 oy
10 cevap 238 göst.
10 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havin06 (1,988 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 144 göst.
29 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Zeynep5100 (982 puan) tarafından soruldu

377,735 soru

11,305,434 cevap

34,731 kullanıcı

...