0 oy
1,309 göst.
Aile kategorisinde (14 puan) tarafından
Bilen bilir daha önce eşim.eve gelmiyor diye post açmıştım bebeğim iki aylık  bugünde eşimle.kavga ettik cok kötü bana ağza alinmiycak küfürler.etti bebeğime de o. Çocuğu dedi sabahtan beri ağlıyorum.valizlerimi topladım babamı aradım.gidiyorum.yarinda boşanma davası acicam bebeğim.ne kadar şanssız bı bebek ona çok.uzuluyorum ona sarila sarila ağladım.bugun inşallah çok mutlu bı çocuk olur hiç baba sevgisi tatmiycak ona dua edin nolur kızlar 

34 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Babasız çocuk olurda anasız olmuyor sen sağlam dur dört dörtlük buyutursun hakkında hayırlısı olsun inşallah
(14 puan) tarafından
İnşallah canım
-Reklam-
0 oy
(151 puan) tarafından
Cnm hakkında hayırlısı olsun AllAh yardımcın olsun çok üzüldüm 
(14 puan) tarafından
Teşekkür ederim sağolun
0 oy
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun 
(14 puan) tarafından
Teşekkür ederim.allah razı olsun
0 oy
(7,197 puan) tarafından
Terbiyesiz ahlaksiz.. kisi kendinden bilir işi ! Allah böyle kötü erkeklere evlenmeyi de evlat sahibi de olmayı nasip etmesin inşallah bak ezan da okunuyor!
(14 puan) tarafından
Başıma ağrılar girdi ağlamaktan.cok üzülüyorum kızıma onun gibi bı babası olduğu için çokta akıllı sevecen bı çocuk haketmiyo bunları benim kızım inşallah çok mutlu olur
0 oy
(27,352 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun kuzum 
(14 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Ah canım Allah yardimcin olsun :(
(14 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından

Rabbim yardimcin olsun babasiz cocuk buyutmek zordur :(

(14 puan) tarafından
Zaten çok babası var gibi değil şuan da canm sadece maddi ihtiyaçlarımızı karsiliyo okadar hep sokaklarda içmeye gezmede zorluğa katlanirimda kızım baba sevgisi hiç tatmiycak ona çok üzülüyorum
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcın olsun canim.
(14 puan) tarafından
Teşekkür ederim sağolun
0 oy
tarafından

Hakinda hayilisi olsun İnşallah aklı başına gelir senden af diler En azından yuvan yıkılmaz :'( 

(14 puan) tarafından
Böyle yuva hiç olmasın daha iyi daha öncede post açmıştım zaten yuva diye bişey yok tek derdi gezsin tozsun içsin ben.evde yalnız başıma çocuk bakiyim.duvarlar üzerime geliyo artık
tarafından
Ilk değil yani haklısın canım ne bileyim pişman olur düzelir diye düşündüm):- ama olmuşa olmuyor
0 oy
(1,018 puan) tarafından
plan çocuklara oluyor ya ben çok üzülüyorum böyle olunca pişman olur kapına gelir yokluğunda kıymetini bilir insalllah hemen karar verme yine git ama. hemen dava açma Braz zaman ver kendine belki pişman olur özler yada aklı başına gelir hayırlısı olsun hakkında inşallah 
(14 puan) tarafından
Pişman olsa bile artık gözümden düştü daha küçücük meleğe o laf denir mi zaten düşmüştü gözümden artık kalbimde hiç bi yeri kalmadı sağol.canm.
0 oy
(583 puan) tarafından
Çok üzüldüm  canım hicbirimizin  sonuna kadar evli mutlu kalcaz diyr garantisi  yok ama şunu Bilirim ki kadin boşanana kadar ağlar erkek bosandiktan  sonra yarın senin için neler getirir belli olmaz ama Rabbim o meleğin  yüzü suyu hurmetine  imana gelsin pişman olsun Allah yar ve yardımcın  olsun hakkında  hayırlısı kardesim
(14 puan) tarafından
Ona.hic bişey.olmaz yarın gider başkasıyla evlenir başkasının.basini yakar bide sağol canm
0 oy
(434 puan) tarafından
Insallah degerinizi anlar. Allah yardımcin olsun. Hakkinda hayirlisi olsun.
(14 puan) tarafından
Anlaşmada.artik.umrumda değil tamamen düştü gözümde sağol canm
0 oy
(777 puan) tarafından
Evladı hakkında öyle konuşabiliyorsa zaten o baba olmaz olsun.sen evladına yetersin.hakkında hayırlısı olsun inşallah canım.
(14 puan) tarafından
O lafından sonra bende bitti zaten tamamen sağol.csnm.
0 oy
(2,069 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum bende hamileyim bosaniyorum ama bebeklerimizi sağlıksız bi ortamda büyümektense mutlu bi yuvada büyütelim bundan sonra hersey onlar için ilk başlarda biraz zor gelecek ama alışacaksın sen sadece bebeğine sarıl 
(14 puan) tarafından
Kaç aylık bebeğin canım sen niye bosaniyorsun haklısın aslında bugün birbirimize bağırırken ağladı korku cocugum.gerci hamileliğimde çok stresli ağlayarak geçti benim sonra bebeğim.dogunca ona yasattigim stres için ona bakıp bakıp.agladim en doğrusunu yapmissin
(2,069 puan) tarafından
31 haftalığız canım tek başıma doğum yapicam zor olacak belki ama onun varlığı bile şimdiden iyi geliyor bana kendimi ona bağladım üzülmüyorum o kadar.. Bizim de küfür hakaret evden kovma falan vardı bi kerede şiddet uygulanmıştı bana anlaşamadık kısaca seviyoruz birbirimizi farkındayım ama sevgi yetmiyormuş önemli olan saygıymis
0 oy
tarafından
Kuzum dava acilmiyo 30 nisana kadar
(14 puan) tarafından
Hadi ya inşallah daha uzamaz ablam avukat.ona vekalet vericez o halledicek onun bidaha yüzünü gormiycem inşallah
tarafından
Buyuk ihtimalle uzayacak kuzum suan hicbirsey yapmani tavsiye etmem malum virus var kuzum bitsin bosanmak kolay is
0 oy
tarafından
Hicte uzulme evladina s3vgisi olmayan omur billah mutlu olamaz
(14 puan) tarafından
Olamazsın zaten tek duam.o
0 oy
tarafından
Kizin buyudunde onun babası o....pu çocuğu oldunu anlat asıl o o......spu cocu melek günahsız bebeğe hakaret eden dili kopsun inşallah pislik
(14 puan) tarafından
Zaten o lafı bitirdi küçücük meleğe.o.laf denir mi daha iki aylık herşeyden habersiz yavrum çokta uslu sevecen bı çocuk gülüyo hep
tarafından
Allah bildiği gibi yapsın o pisliği o pislik o çocuğu hak etmiyor Allah sanada o çocuğa muhtaç etsin
0 oy
(760 puan) tarafından
Öyle babayla sevgi görmeyecek zaten. Yine de ailen kabul ediyor bak ne güzel kendini hayatını kurarsın
(14 puan) tarafından
Allah onlardan razı olsun ben bununla kaçtım bide sonra düğünümüz oldu ona regmen annem.babam.bebegimi çok seviyorlar herseyini aldılar bi gün görmeden yapamıyorlar aseli şükürler olsun onlar olmasa halim ne olurdu kim.bilir
0 oy
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım
(14 puan) tarafından
Teşekkür ederim canm
0 oy
(3,617 puan) tarafından

Olan hep cocuklara oluyor :ermm:

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 333 göst.
1 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Kursunes (79 puan) tarafından soruldu