0 oy
351 göst.
Aile kategorisinde (56 puan) tarafından
Bundan 2 sene önce ablamlar esimden 3bin euro istediler neyse esim verdi hic sormadan sonra ablamla konusurken sizin para kenarda hazir gülüm dedi bana  bundan bir ay önce bende tamam ablam sorun yok dedim esimle konusurken bende söyledim ablamlar parayi hazirlamislar yazin verceklermis dedim... Esimde ozamanda gülüm telefon ac ama varsa kenarda versinler ama yoksa istemiyorum daha dedi bende tamam deyip ablami aradim..Güzelce söyledim kenardaki para gitti gülüm dedi bende ablama bana herseyini anlatiyorsun bunu niye söylemedim ablam dedim unuttum dedi bende esime demezdim ablam dedim neyse ablam biz bulcaz bulusturcaz sizin parayi ödeyecez dedi pazartesi günü kredi cekeriz dedi tabi bu arada enistemin haberi yok... Ben esime söyledim konustuklarimizi esim hemen ara ablani dedi aradim konustular sakin abla parayi sene sonu olur simdi zaten ortalik Kritik dedi ablamlar esnaf dükkanlari kapali 1 aydan beri esim dedi sakin enisteye söyleme aramizda kalsin yoksa darilirim diye konustular ... Ablam hemen enisteme demis parayi istiyorlar diye sonra bana yazdi biz kre di cekcez pazartesi  paranizi ödeyecez diye iki gündür yazmiyor hergün konusuyor duk simdi aramiyor bile ablam ben Suclumuyum bu durumda lütfen yazin biseyler cok üzgünüm:((((

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

İyide suçlu siz değilsiniz ki , eşin dahi aramış eşine söyleme diye , senin ablam bence abartmis abartmis sonrada sacmalamis, bu durumda hem kendini hemde sen ve eşini küçük düşürmeye çalışmış ...

Kendi para hazır diyor , sonrada trip atıyor ...

-Reklam-
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Ne güzel esin konuşmuş anlayış göstermiş, bence ablan gereksiz bir tavır sergilemiş...Daha ne istiyor anlamadim
(56 puan) tarafından
Evet esim cok guzel konustu oda tamam söylemem dedi hemen söylemis ben cok üzülüyorum
(56 puan) tarafından
Evet esim cok guzel konustu oda tamam söylemem dedi hemen söylemis ben cok üzülüyorum kendimi cok suclu hissediyorum
(6,978 puan) tarafından
Kendi suçlu hissetme canım siz bisey dememissiniz ki
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Burda senin bı hatan olduğunu düşünmüyorum o sonuçta para kenarda hazır demiş sende bu durumda eşine soylemissin koronadan dolayı sıkıştılar kullandılar heralde siz sonuçta onun lafına göre hareket etmişsiniz sonrada ziyanı yok demissiniz onun gidip hemen eşine soylememesi gerekiyordu yani sende hata yok onunda tavır yapmasina anlam veremedim
0 oy
(9,163 puan) tarafından
Yuh diyorum başka da bişey demiyorum.. kimseye iyilik yapmayacaksn bu devirde.. verirken ağam paşam olursun bi kere istesen kotu olursun (ki istememişsinz bile)

Ustunden iki sene geçmiş artık vermezler siz bi su için ustune.. boyle yaparak sizle irtibatı kesip vermemeye çalışıyorlar bnce
(56 puan) tarafından
Cok zor durum ne diyecemi bilmiyorum arkadaslar esime desem aramiyor ablam yazmiyor artik diye cok gücüne gider
(9,163 puan) tarafından
Deme eşine cnm bekle bakalm ne olcak
(56 puan) tarafından
Demiycem canim ben kötü oldum annemlerede anlatcak biliyorum bu zor zamanda para istediler diye kimseye iyilik etmiycem bundan sonra  merhamet olunca böyle oluyor
(9,163 puan) tarafından
Aynen kesinlikle
0 oy
(471 puan) tarafından
Kız parayı verince güzel isteyince kötü mü olunuyor nefret ediyorum böyle işlerden ya benzeri başıma geldi de ondan parası varsa yazı beklemesin yollasın yani sana ne diye diyor paranız hazır vs. Yani sacmalik. Allah'tan akıllılık edip euro vermissiniz. Ben türk türk parasi verdim para çöp oldu kendilerine altın yapıyorlardı benim paramı veemiyolardi. Bırak versinler hiç üzülme
(56 puan) tarafından
Aynen canim cok zor durum
0 oy
tarafından
Ablan saçmalamış bence canım gayet anlayışlı tavır sergilemişsiniz esin de sende ama işte boşa demiyorlar iyilik yap denize at diye 
(56 puan) tarafından
Ablam cok büyük hata yapti enisteme söylemekle ama neyse aramiyor sormuyor artik esim herzaman dedi eniste dükkaniz kapali ihtiyaciniz olursa hic cekinmeden hemen yaparim diye hep diyordu ama böyle olunca cok üzüldüm :((((
0 oy
(3,036 puan) tarafından
3 Yıl  önce alınmış para madem toplamış borcunu verseydi neden kenarda tutuyor herkesin ihtiyacı vardır kendine göre bende şunu anlamıyorum borcu alırken çok iyi ama vermeye gelince senden kötüsü yok mahcup olup özür dileyecegine üste çıkıyor 
(56 puan) tarafından
Üzülüyorum rabbim yardim etsin icim icime sigmiyor bebegim var  1 yasinda hergün resimlerini isterdi görüntülü arardik enistem bile gecen en son gürültülü aradim enistem gelmedi bile hemen kizimin ismini seslenirdi ama yok malesef
(56 puan) tarafından
Hepinize ayri ayri tesekkur ederim allah razi olsun hepinizden

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 237 göst.
16 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Emine sinan (692 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 202 göst.
30 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
32 cevap 731 göst.
24 Kasım 2021 Aile kategorisinde Sahraatay3 (188 puan) tarafından soruldu