0 oy
238 göst.
Diğer kategorisinde (692 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kizlar benim teyzem var bitane kızı var bide kizina  okulda birileri musallat olmuş onlarda kız  teyzemin kızını  skstiriyolarmis  okul çıkışı dovuyolarmis sonra teyzem gitmiş okul müdürüne demos mudurde  okul dışına karışmıyoruz demiş teyzem de çok üzülüyor çalışıyor sürekli bide rahîm kanseri kızının böyle olmasına çok üzülüyor yarın okul çıkışı gidin kızları uyarın  falan dedi ablamla bana şimdi biz napalim ya çıkmazın içindeyim ha giderim o kızların bi yerlerini kırarım tabiki az yaptığım şey değil eşimden korkuyorum çünkü bi olaya karistogimda  çok kötü napsam bilemedim arada kaldım 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

3 Cevaplar

0 oy
(484 puan) tarafından
Bu cocuklar kac yasinda da bi yerlerini kırıyorsun adı üstünde çocuk?!
(692 puan) tarafından
Erkek arkadaş yapınca yetişkin oluyorlar ama hepsinin kolunda bi erkek yani
(484 puan) tarafından
Sen bilirsin ne diyim zorbalik zorbalikla çözülmez daha çok alevlenir
(692 puan) tarafından
Yok dovucem  demedim zaten ben canım gidip konusucam  güzel bir dille  sonuçta bende vahşi degilim
(484 puan) tarafından
Kiz bı yerlerini kırarım yazmışsın ya :Ddd güzellikle konuş bencede yoksa daha cok kafayı takarlar daha ergen onlar akillari başlarında olsa yapamazlar oyle bisey polise felan da gidebilirsiniz daha etkili olur bence
(692 puan) tarafından
Hayır canım bi yerlerini kırarım dedim evet ama öyle değil hani kırabilirim ama yapmicam demek istedim asla öyle yapamam yani çekip videoya polise göstericem evli çocukluğum bana yakışmaz vurmak felan ama kızı çok korkutmuşlar
-Reklam-
0 oy
(6,170 puan) tarafından
Bu kızlar kaç yaşında bide müdürün dediği laf mi ne demek karismiyoruz teksas mı orası 
(692 puan) tarafından
Ama keşke öyle olmasa yani çocuklarımıza demmki sahip çıkmıyorlar
(13,001 puan) tarafından
Yeni nesil cidden çok değişik disiplin kuruluna sevk ediyoruz tabiki ama onu takan kim okul içinde de okul dışında da pek tınlamıyorlar kimseyi
(692 puan) tarafından
Sen ogretmenmisin  kiz
(13,001 puan) tarafından
Evet canım ve maalesef lisedeyim
(692 puan) tarafından
P2ki bu mudur beyi nereye şikayet etsem cimeremi
0 oy
(62 puan) tarafından
Hiç kavgaya girmeyin direk şikayetçi olun polise gidip yegeninizin arkadaşlarından biri olayı videoya çeksin kanıt olarakta gösterin. 
(692 puan) tarafından
Ben çekerim canım iyi akıl ettin  teşekkürler yok dövmucem ya zaten çocuklu kadınım ben isim olmaz sadace uyaricaktim  yanı

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 352 göst.
20 Nisan 2020 Aile kategorisinde Yagmur35 (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 613 göst.
15 Haziran 2020 Diğer kategorisinde ALoN€ ANGeL ‍❤ (5,436 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 203 göst.
30 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,193 göst.
30 Kasım 2019 Diğer kategorisinde Rsibel (427 puan) tarafından soruldu

379,543 soru

11,361,988 cevap

34,839 kullanıcı

...