0 oy
453 göst.
Diğer kategorisinde (1,266 puan) tarafından
tozludan bir kac urun aldim bazıları tam gelmedi oglumla cikmam imkansiz uzak esim çalışıyor eve çağırsam iade yapıyorlarmı

5 Cevaplar

0 oy
(10,456 puan) tarafından
Bende şuracıkta bekleyeyim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yani şu virüslü günlerde herkesin deli gibi alısveris yapicagi tuttu gökten inmiyor o kargolarya.
tarafından
Bak oglakkkkkk burclu yarim kalbimi kırdın simdiii yazik degilmi kuryeciklerimizeeeee hem sana virus getirirler hem kendileri olurlarrr
tarafından
Alisverisi cokmu seviyorsun
tarafından
Yine sev bacimda ben virus var diye dedim.
Ben  normaldede cok alisveris yapmam hatta kendime en son valla yalan olmasin bir kac sene once yapmisimdir :D tabi hani oyle ic camasiri alisverisi falan yapiyorum ama giyim yapmiyali cok oldu dogumun oldukdan  sonra kilo verince bende yapicam ama aticam eskileri
tarafından
Verdim valla alt katta komsumuz var 5.6 poset verdim yeni yenilerde vardi ama dedim yalandan duruyor giymiyorum verdim.  12 kilo aldim 65 kiloydum 79 oldum :)
tarafından
⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘
0 oy
(4,003 puan) tarafından
alirlar ama belirli saatleri oluyor sanirim . hangi kargo
(1,266 puan) tarafından
mng kargo
0 oy
(924 puan) tarafından
Tozluyu buladmam ben bidaha esortman aldik aldik  at diyebilirim çürük kumaşı tüyleri topaklama yaptı bı değişim kumaşı var 
0 oy
(9,731 puan) tarafından
Bende tozludan bişeyler soylemiştm evde gymeye, sen neyini beğenmedn
(1,266 puan) tarafından
elimi vicdanima koyarak diyorumki kötude var iyide bir tişört söyledim resmen icini gösteriyor tayt pantolon pijama takımı kapsonlu  çeket aldim yelek aldim güzel
(9,731 puan) tarafından
Bende tayt aldm 3 4tane cnm evde gymeye. Kaç tl idi senin aldğn
(1,266 puan) tarafından
önce uc parca söyledim iyimi gelcek diye sonra daha fazla söyledim tam gelmedi bazıları 321 tllik alış veriş yaptım
(9,731 puan) tarafından
Anladm saol cnm gule gule giy
(1,266 puan) tarafından
teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 93 göst.
3 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,274 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 949 göst.
14 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mercimek tanesi (1,766 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 508 göst.
0 oy
14 cevap 468 göst.
7 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

396,455 soru

11,859,138 cevap

35,956 kullanıcı

...