0 oy
1,031 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ben kısa ve öz anlatayım geçen sene nişanım oldu üç ay sürdü teyzem kuzenlerim annem filan hepsi bulundular nisanimda sonra işte sorunlar oldu kendimi İstanbul'da eşimin yanında buldum. Olanlar oldu ne teyzemler ne de kuzenlerim konusmuyo benimle hiç de aramiyom bı iki kere teyzemi aradım arama dedi filan Mersin'e gittim yanına gelecez eşimle dedim gelme filan dedi daha da aramadım şimdi evliyim bebegim de iki aylık oldu ve teyzemi iki üç defa rüyamda goruyom teyzosum filan deyip duruyo sarılıyordu gerçekten kendimi uzmemeye calisiyom ama şimdi yazarken göz yaşlarına boğuldum nasıl olacak böyle ömür boyu kûsmú olacaz üç günlük dünya sonuçta :((( çok üzgünüm 

15 Cevaplar

0 oy
(373 puan) tarafından
Ben kaçarak evlendim canım 
-Reklam-
0 oy
(3,816 puan) tarafından
annen abbanla konusuyor musun peki
tarafından
Babamlar halalarim babaannem amcalarim istanbulda evet onlar öğrendi düğünüme hepsi geldi istanbuldakiler teyzelerim filan gelmedi annemde gelemedi olay olur belki diye ama annemin gönlünü aldık esimle bayramda Mersin'e gittik annemle barıştık şükür teyzem konusmuyo benle sadece :(
0 oy
tarafından
Galiba annenden çok teyzene düşününsün canim
tarafından
Ya aslında annemi de teyzemi de dusunuyom teyze anne yarısı derler ya seviyordum teyzemi hep yanımdaydı iyi günde kötü günde annem her türlü yanımda şükür ama teyzem çok inatci üzülüyorum rüyama giriyo vicdanen rahatsız oluyom :(
0 oy
tarafından
Annen babanla durumlar nasıl peki 
tarafından
Annemle babamla durum iyi şükür teyzem sadece :(
tarafından
Annen konusssun anne affettiyse teyze neden o kadar katı
0 oy
(13,764 puan) tarafından
Bende kaçarak evlendim. Babam 7 sene konuşmadı. Simdi annemle.babamla konuşuyoruz ama kiz kardeşlerimle bile konuşmuyorum. Düşun yani çocuğum oldu bir arayip sormadılar. Baba tarafimdan kimseyle görüşmüyorum. Sadece dayımin biriyle görüşüyorum. Canım konuşmamak mı daha çok canını acıtir unutmak mı ? Ben unutmayı tercih ettim herkesi. Şimdi annem babam arar gelir gider ama onlar dışinda kimsede umrumda değil. Tabi aranizdaki bağı bilemem ama kendini üzmeden ziyaretine gidersen teyzende barişacaktir.
tarafından
Canım ben İstanbul'da annemle teyzem Mersin'de bebek karnimdayken gittim bayramda teyzem gelmesinler demiş kabul etmedi bizi
tarafından
Başka nasil duzelebilir aramız sence ?
(13,764 puan) tarafından
Yani bir topluluk olunca herkes kaynaşıyor aslinda. Bir düğün falan olsa orda bir araya gelseniz buzlar erir bence. Biz cenaze nedeniyle barıştık babamla , daha önce gitmiştik elini bile öptürmemişti. Cenazeye gidince hemen bana sarildi. Sizinki kötü bir sebeple olmaz inşallah ama illaki kalabalık ortamlar daha iyi oluyor .
0 oy
tarafından
 Büyük ihtimalle hayal kırıklığına uğradığı için konuşmuyor teyzen yani kalpten kırılmış sana inşallah düzelir 
tarafından
Evet canım tşk ederim inşallah düzelir ama çok zor gorunuyor :(
0 oy
(3,770 puan) tarafından

Bende kaçarak evlendim canım 

tarafından
Abooo sende mi kanka  :Dddd
tarafından
Nasıl ailenle aran iyi mi teyzelerinle filan
(3,770 puan) tarafından
Aynen kanka bende valla :D

Eşimden birini kaçırmasını benimde karamani asla dusunmuolrdi hiç kimse ama nasip işde olunca oluyormus valla
(3,770 puan) tarafından
Funda canjm evwt iyi ben ilk kaçtım gunden beri konustum ailee annem flnarayip sordu saolshnlar hani kus kalmadilar benimle

Kınam ve düğünümü ailem yaptı saolsunlar eşimin tarafı ile knsuorz birtek oda derin mevzu zaten;)

Benimle küs olan kimse yok canım kaçtım diye
Tabiki böyle olsun istemezdim ama işde kaderine allah yazınca sadece yaşıyorsun bukdr isfe;)
tarafından
Tabi canim kaderinde varsa yasiyorsun  :D
0 oy
(27,307 puan) tarafından

Mutluysan kime ne ..

Hem annen baban konuşuyor teyzen niye ağır alıyor yerinde olsam kelam etmem benim mutlulugumla mutlu olmayani ben neyleyim.

0 oy
(454 puan) tarafından
Anan baban konuşuyorsa teyze kuzen konuşmamış pek bişey ifade etmiyor canım. Benimde öyle oldu ama barıştılar 
0 oy
(311 puan) tarafından
Bendekacarak evlendim
0 oy
tarafından
Kaçarak evlenmedim ama üzüldüm.durumuna insallah barisirsiniz. Yani herkes hata yapar önemli olan sonrasında senin pişman olmadan mutlu olman ne diye uzatirlar kuslugü anlamam tamam kiriliyorsun ama karşıda da bir evladın var sonucta
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Ablam 13 14 senedir kacti 3 cocugu var babamlar ablamlar abimler hiçbiri konuşmuyorlar onunla sadece ben ve annem insallah yakim zamanda düzelir araniz canım 
0 oy
(880 puan) tarafından
Sana bisey demek istemem ama kardesim kacti 2 ay once ben ve esim konusmuyoruz annemler konusuyor arada oh olsun demek geliyor icimden

Siz kacarken ardiniz da bi dunyayi yikiyorsunuz bunun farkina da yeni variyosunuz neler cekiyo insanlar sizin yuzunden
tarafından
Ne demek istiyorsun sen ne dünya yıkması çok şükür kimseye cektirdigim filan yok
tarafından
Iyikide geldim iyikide evlendim hiç bir pişmanlığım olmadı olmayacak da çok şükür evladımı da kucağıma aldım mutluyum da
(880 puan) tarafından
Ne demek istedigim gayet acik ve net ! Sende benim gibi dusunuyor olmasaydin teyzen icin uzulmezdin vicdan azabi cekiyosun belli ki sana tavir aldiklarindan ee neden tavirlilar peki onlari hayal kirikligina ugrattigin icin ee bu neden peki kactigin icin olabilir mi ne kadar affetmeseler o kadar haklilar iyi ki de geldim evlendim bebegim var flaan deme bana beni ilgilendirmez o sende soz de yazarsin belki yastiga yattiginda ne hissetigin onemli kendini kandirma herkes baba evinden gelinlikle cikma hayali kurar bu hayali de tek kurmayiz ailemizle yasariz
tarafından
Çok şükür baba evinden telli duvaklı davullu zurnalli çıktım ailem hepsi İstanbul'da babaların halalarim amcalarim babaannem bacilarim çok şükür düğünüm de oldu herseyim oldu evimi de duzduler cnm . Benim ki kaçmak gibi değildi aslında ne yaşadığımı bir ben bı Allah bilirdi nişanlılık dönemi üç ay sürdü ve o heyecanı o duyguyu bilemezsin bozulacak diye öyle cok korkuyordum ki  nisanlandigim kisinin ailesini gelip görmek istemezmi insan sadece eşim 4.5 kere geldi yanımıza sonrada ailesiyle istemeye geldiben annemle yasiyodum babam ayrı ve gidelim görelim dedim TM dedi önce beni kandırdı biletleri kestim sonra vazgeçti en sonda ben gidiyom geri iç günlugune geri gelcem dedim gidecektim de ama onlar kactigimi düşündü peşime düştüler olayı bilmediğin için belki tepki gosteriyon ama olay kaçmak gibi olmadı kaçmak olsaydı eğer ailem ne arkam da olurdu nede düğününü kinami yaparlardı yine baba evinde çıktım ben arkamda oldular yani
0 oy
tarafından

Buranin geneli öyle galiba :D

0 oy
(3,617 puan) tarafından
Ben kaçarak evlendim 7. Senedeyiz butun aile akraba herkesle konuşuyorum çok şükür 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 344 göst.
17 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 396 göst.
24 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Gulum-kirac.7373 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 867 göst.
0 oy
7 cevap 216 göst.

377,328 soru

11,292,004 cevap

34,710 kullanıcı

...