0 oy
319 göst.
Diğer kategorisinde (406 puan) tarafından
Oğlum 7 aylık 10 gündür eğitim vermeye çalışıyorum uyku düzeni kuruyorum ama kendi kendine yatağında nasıl uyumaya alıştıriyorsunuz? Veya sallamadan uyumayı nasıl öğrenir?.

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende burda bekliyim salamadan uyumuyor oglum hic
-Reklam-
0 oy
(758 puan) tarafından
dogdugu andan beri kesinlikle sallamadim kimsenin sallamasina da musade etmedim kendi kendine uyuyor bmsimdi 1 .5 yasinda kendi kendine uyuyor bazen uzanip kucagimiza  aliyoruz uyuyor .. en basindan yapmasaydin keske
(406 puan) tarafından
Kolik bir bebekti canım maalesef Kendi başına uyuması mümkün değildi
(406 puan) tarafından
Kolik bir bebekti canım maalesef Kendi başına uyuması mümkün değildi. Mecburen sallama ile sakinleşiyordi
0 oy
(4,102 puan) tarafından
Yaninda uzanmayi dene isi kapatip yaninda uzan
0 oy
tarafından
Benim bebeğim saladimi hiç uyumuyor sevmiyor yatırıyorum kendi kendine uyuyor saladimi ağlıyor 
(870 puan) tarafından
Aaaa öyle çocuk mu olur :) :) mana bulalımda başımıza gelsin
(406 puan) tarafından
:) aynen a aaa..
Maşallah maşallah
0 oy
tarafından
Cnm bende çok salladım ayağımda ama belim agriyinca bıraktım salllamiyi. Artık uykusu gelincs yanıma yatırıyorum ninni soyluyrm yavaş yavaş kulağina kolumunn üstünde yavaş yavaş salliyorum. Bu şekilde 5 dk içinde uyuyor cnm
0 oy
(822 puan) tarafından
Bende memede uyutmaya alıştırdım yarın sütten kesince napcam bilmiyorum
tarafından
Sütten keserken yanına yatmaya ya da bebeği kendi yatağında yatırmaya çalış öyle uyuması gerektiğini bilsin alışır o zaman ben ilk ayağımda sallamaya alıştırdım  sonra ayağıma koydum ama sallamadım. Sonra da yatağında yatmaya alıştırdım öyle öyle alıştı
(822 puan) tarafından
Sabah 7 buçukta kalktı kucağımda emiyo ama uyumuyo uyuyunca beşiğine koyuyorum geri kalkıyo
0 oy
tarafından
Emerken uyumuyor mu da 
0 oy
tarafından

22 aylık son 2 3 aydır emmeyi bıraktığından beri sallanmadan uyuyor :ermm: 

0 oy
(118,978 puan) tarafından
Benimki 73 gunkuk dogdugundan bu yana hic sallamadim emerken uyuyo
0 oy
tarafından
Bende bekleyim bari DD
0 oy
(2,259 puan) tarafından
Bebekken çok nadir sallayarak uyuttum oda rahatsız olduğu zamanlar şimdi iki dk sallarım hemen uyur normalde de sallamadan uyur ben hemen uyuması için sallayım diyorum gelir yatar hemen kendi kendine de uyuduğu çok oluyor bıraksam hep kendi uyur zaten
(406 puan) tarafından
Bizimki kolikti mecbur pispis diye diye sallayarak uyudu
0 oy
tarafından

Bu aylarda mümkün değil 7 aylık bebeğin kendi kendine uyuması ancak 1 yaşında falan bunu yapabilirsin bende hiç sallamıyorum uyuturken emerken uyuyo yada kucağımda uyutuyorum

0 oy
tarafından

Besigine koy salla 

(406 puan) tarafından
Beşikte zaten canım ayakta sallamadim hiç

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 151 göst.
24 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Havva37 (240 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 130 göst.
25 Kasım 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 93 göst.
17 Eylül 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 339 göst.
8 Haziran 2021 Aile kategorisinde nerminin annesi (1,161 puan) tarafından soruldu

377,144 soru

11,286,980 cevap

34,694 kullanıcı

...