0 oy
1,145 göst.
Diğer kategorisinde (157 puan) tarafından
Kızlar evlenmeden önce eşinizle sevgili veya nişanlı iken hemen evlenmek istiyorduk değil mi evlenmenin hayali bile insana güzel geliyordu hemen evlensek diyorduk çocugumuz olsa diyorduk ama hiç bişey nişanlı zamanları gibi güzel değil ozaman lar eşim beni kapıdan dışarı çıkartmazdı anamın evinde markete zor giderdim tartışssak 20 kere arardı ama evlendikten sonra herşey değişiyormui bana bekarken derlerdide ben inanmazdım eşim beni sevmesine seviyor beni çok düşünüyor ama artık eskisi gibi kıskanmıyor kavga etsek aramıyor mesaj atmıyor ben bişey yazsam görüldü atıp bırakıyor yani demem şu ki AŞK KARIN DOYURMUYORMUŞ

33 Cevaplar

+2 oy
(10,046 puan) tarafından
Herkesin görüşü yaşantısı farklı tabiki ben katılmıyorum.Tabiki aşk karın doyurmuyor o zaten herkesin bildiği bişey ama evlenince aşk bitiyor diyenlerede ben gülüyorum.Heyecanı aşkı tazelemek önemli olan.Sevgi,sadakat,anlayış bunlar kalıcı olan. Allah herkesin mutluluğunu huzurunu daim etsin inşallah.
-Reklam-
+1 oy
tarafından
en guzel yer baba eviymis bilemedik
(1,948 puan) tarafından
Kız melek annesi seninde mi sorun var eşinle
tarafından
kimin yokki cnm var tabiki ben Allah'a havale ettm
(1,948 puan) tarafından
Aa inan hiç bilmiyordum çünkü hiç post acmazdın bildiğim kadarıyla kaynanan iyi bir kadın ama mus mutlu bir evliliğin var zannederim eşinle profilde çok yakışıyorsunuz güzel duruyorsunuz dünya tatlısı da bir kızın var.
tarafından
Her evlilikte zaten sorunlar oluyor.sorunlari bos verib geçmek lazım .kimsenin evliligi 4 4luk diyil
tarafından
aynen kimsenin evliligi 4 4luk degl ben sabrlym sadece Allah büyük napalm. esimede arada bi gazlasyla geliyolar :(
0 oy
(393 puan) tarafından
Katılıyorumm
0 oy
tarafından
Duygularıma tercüman olmuşsun gülüm :) bnm esimde bni seviyor eminim ama artık kavga etsek vs sevgiliyken gibi üzerine düşmüyor konuyu hemen kapatıyor bsy olmamış gibi davranıyor 

Olgunluk mu düşüyor üstlerine bilmiyorm ama valla geçen gün eşime dedim ki oğlumu anneme bırakalım bir iki gün biz sevgili gibi takılalım hatta sen çık buluşalım dedim ilk yerimizde anılar tazelensin diye :) gidelim sahile bir köfte ekmek yiyelim dedim sevgiliyken çok giderdik 

Eski anıları hatırlatmak istiyorum ona :)
0 oy
(7,410 puan) tarafından
Canım sevgisi saygisi varsa cok takilmamak lazım. Obur turlu olsa cok sıkıyor diye bunaliyoruz. Nefis iste ne olmazsa onu istiyor. Kendimizden pay bicelim bir seye sahip olana kadar cabaliyoruz neler yapıyoruz ama elimize geçince kiymeti eskisi kadar olmuyor. Evlilikte boyle benim dusuncem. Sevgiliyken gecim derdi yok cocuk sıkıntısı yok erkek kadin sadece kendine vakit ayiriyor hersey tozpembe. Ama evlenince gecim kaygisi baska kaygilar tabiki eskisi gibi olamaz. Yani genel olrak herkes ayni. Esinin sevgisinden şüphen yoksa saygisi daimse senin evinin ihtiyaclarini karşılıyor sa hic boyle dusunup uzme kendini.
(157 puan) tarafından
Biz zaten birlik oturuyoruz kaynana ile Bi süre sonra ayrı evimize çıkıcaz ama benden sıkılmış gibi hissediyorum hani tek maaş ile geçiniyoruz desen yok 3 maaş var evde
(7,410 puan) tarafından
Anladim canim. Yapi meselesi iste herkes bir olmuyor. Bazen dediğin gibi bazende tersi oluyor. Ama sen esinle konus bence bunu hislerini saklama. Belki farkinda degil. Konusman ise yarayabilir.
(157 puan) tarafından
Söylüyorum alakası yok diyor
0 oy
tarafından
O senin dusuncen canm herkese gore degisir esim eskisinden daha cok seviyr ve cok kiskanc  heran beni dusunuyr ne kadar calissada isi yogunda oldu arada arar yada mesj atar  kus olsak ne yapar eder gonlumi alirki evlenmedn cok kavga ederdik ama evledigimizdn beri neredeyse hic kavgamz olmadi 
(157 puan) tarafından
Bizde kavga etsek sülük gibi yapışıyor barışana kadar bırakmıyor beni ama eskisi gibi tek başıma dışarı çıkabiliyorm kıskanmıyor
tarafından
Yok ben annemlerin evinde bile yalnz salmaz ve kalmam bensiz yapamz ne kadar kiskansa o kadar hosuma gidiyr
(157 puan) tarafından
Benim annem ler benden 2 saat uzakta oraya tek yollamıyor ama kendi çöplüğünde biyere gitsem sorun olmuyor
tarafından
Anladm benim yanimda annesi var kaynanamla oturyrm bi yere gitsem gonlu razi olmaz musait olursa kendi goturur ama musait olamassa annemide gotur der yalnz gitmemi istemz hastane cok yakinimda oraya bile beni yalnz salmaz
0 oy
(1,064 puan) tarafından
Evlenmeden once erkekler tavlamak icin her seyi goze aliyor benide esim nobette sabaha kadar arardi beni uyutmazdi kavga ettgmzde aglardi yalvarirdi. Evlendik bi kere arasa sukrediyorum askim rütbeli var o var bu var. Kavga edincede beni aramaz sinirim gecsin diye hersey 100/100 degisiyor. 
(157 puan) tarafından
Aynen öyle valla
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Bizdede tam tersi oldu nişanlıyken eşimle kavga ettiğimşzde 1 hafta 10 gün falan hiç konuşmadığımız olurdu zsten mesafelşydik 6 ayda bi iki kere görüşüyoduk araya özlem girince birbirimixi yiypduk. Bi evleneydik diyoduk şuan tartıştığımızda falan çiçrk gönderiyo veya istediğim sevdiğim bişeyi akşam getiriyo. Ama evlenen çogu arkadadlarım senin gbi düşündü hep bekarlık sultanlıkmış sakın evlrnmryin derdi ama bn pişman olmadım çok şükğr..
(157 puan) tarafından
Benim ki pişmanlık değil zaten sadece huyları değişti
0 oy
tarafından
Evet tabi ki doyurmuyor hayatım boyunca parasız olsak da yeter aşk olsun diyen insanlara hep içten gülmüşümdür fazla yeşilçam filmi izlemekten oluyır bnce kimse kusura bakmicak valla aşk biir gün bitiyor önemli olan kıymet bilmesi 
(157 puan) tarafından
Dört dörtlük yaşam nerde ki zaten amannn
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Malesef öyle oluyor canım.  Allah başımızdan eksik etmesin onları yine de 
(157 puan) tarafından
Aminn inşallah
0 oy
tarafından
ben katilmiyorum canim . 2 yillik evliyim . her sey gittikce guzellesiyor . daha da oturuyor . 
(157 puan) tarafından
Herkes farklı işte canım
0 oy
(373 puan) tarafından

Biz nisanliykende ayniydi simdi de ayni degisen sey yok o zaman kavga falan etmezdik simdi ben trip atdigim gibi barisiyoruz gonlumu aliyor kocisim:D

(157 puan) tarafından
Benim ki gönlümü almadan uyumaz yapışır sülük gibi Vala :).
(373 puan) tarafından
Kiz daha ne istiyon o zaman :)
(157 puan) tarafından
Kıskanmıyor artık
(373 puan) tarafından
Sana belli etmeye bilir benim herifde belli etmez ama bilirim ki kiskanir
0 oy
(137 puan) tarafından
Ana baba derdimiz cekiyor el oğlu diye bosuna dememisler sürekli kisitlama hic birseyi begenmeme hele birde anasi babasi danasi varsa insan iyice strese giriyor ailesinden çektiğimi eşimden cekmemisimdir heralde annem babam huyuma gider bir dedigimi iki etmez elinden geleni yapardı yine de begenmezdim simdi bir seyi 30 kere istesem yine zoraki yapiyorlar biz evliligi birsey sanmisiz erkenden evlenmisiz derdimiz neydi acaba
(157 puan) tarafından
İşte evlilik güzel geliyordu sevdiğim adamla her gün beraber olucam hayali ile Bi anlık gaflete düşüp evlenmişiz erken yaşta
(137 puan) tarafından
Şimdi de anne baba ozleniyor benim bir annem kaldı bir kardesim onlar da uzakta zorken daha da zor oluyor esimde şehir disinda çalışıyor annesiyle yaşıyorum bir simdi ki aklım olsa baba evinde hayatimi yasardim heralde
(157 puan) tarafından
Şehir dışında mı ne işi yapıyor seni böyle bırakmış eşini de özlersin sen
(137 puan) tarafından
İnsaatlarda muhasebecilik yapıyor onu yaşadığımız yerde iş imkanı yok o gidiyor biz kalıyoruz oylece
0 oy
(210 puan) tarafından
Aksam ayni eve girip ayni yastiga bas koyacaksinz karisi olmussun eskiden ayrilma korkusu vrdi fark budur :)
(157 puan) tarafından
Heh tam üstüne bastın kız şmdi çocuk da var korku tinnnee tabi :))
(10,046 puan) tarafından
Neden şimdi neden ayrılma korkusu olmasın ki evlenince kaybetme korkuları daha fazla bence. Tabi buda kişiden kişiye değişiyor;)
(210 puan) tarafından
Sukur esimle problemim yok. Birbirimize hc kaybetme korkusu yasatmadk ama bn arkadasn sorusu icn dusuncemi paylastm
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Bizde tam tersi evlendikten sora daha cok baglandik bir birimize belki qurbetdeyiz ondandir bilmem ama evlendijten sora daha cok seviyoruz bir birimizi
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Göreceli oluyor bu durum canım benim eşim sevgiliykende nazik olgun düşünceli aşk dolu bir insandı 8 yillik evliyim ağzından daha Allah var bir küfür duymadım ilgili sevgi dolu ilk gün nasılsak hala ayni
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Baba evi en güzel yerdir hala öyle benm icinde ama hicbizaman pisman olmadim evlendigime eşim hic bizaman mutsuz etmedi beni tabiki cok nadirde olsa oluyor ufak tartişmalar ama her seferinde gönlumu almayi bilir ve o kadar merhametliki bazen kendime kiziyorum ona haksizlik ettigim zamanlar Allah ondan razi olsun benide onsuz koymasin 
0 oy
tarafından
Sevgiliyken eskiden adim başı mesaj atardim. Evden ciktm yürüyorum otobüse bindim indim. Her seyi haber verirdim yoksa kavga cikarirdi. Sogumaysada askida bitse cok iyi oldu valla. Ben gelemiyorum o boğulmaya. Kiskanmasin beni. Sevgi kiskanmak kavga etmek degil bence. Eve geldiginde Günün nasil gecti canim desin. Ev isi yaparken yoruldun mu desin. Uyurken üsümüs deyip üstümü ortsn ben öyle de hissederim sevgisini. Cicek börtü böcek almasina gerek yok illa
0 oy
(86 puan) tarafından
Bekarlık sultanlık diye boşuna mı demişler 
0 oy
tarafından
Evlilik aşkı öldürüyor canım bence öyle sevgiliyken gizli kaçamak buluşurken herşey daha güzeldi bilemedik kıymetini o zamanların yangından mal kaçırır gibi evlenip çocuk yaptık :) 
(157 puan) tarafından
Aynen öyle valla :))

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 127 göst.
25 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde seren55 (1,354 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 173 göst.
12 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Nur_lina (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 64 göst.
17 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 221 göst.
31 Ağustos 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Aytencelik (4,274 puan) tarafından soruldu

379,417 soru

11,357,244 cevap

34,835 kullanıcı

...