0 oy
1,453 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Geri dönüş sağlandı mı? Eşim işsiz hamileyim doğuma da az kaldı ramazan geldi 4 gün yasak geldi çok ihtiyacımız var ama olumsuz diyorlar şartlar neler siz nasıl basvurdunuz onaylandı mı? 

5 Cevaplar

0 oy
(2,104 puan) tarafından
Ben bursada oturuyorm bursa icin olan formu doldurdm geldi 2 gun once icinde hersey vardi sampuana varana kadar
(2,104 puan) tarafından
Rica ederm canm 1 haftaya gelr ben basvurdm 1 bucuk hafta sonra geldi burda
tarafından
Tamam canım Allah razı olsun olsun valla çok iyi oldu mesaj falan geliyor mu
(2,104 puan) tarafından
Adresi bulamazsalar gelmeden ararlar adresi bulursalar kapida ariyolar bzii kapidayken aradilar
tarafından
Tamam çok tesekkur ediyorum :)
tarafından
Nereyi doldurunuz banada anlatır misiniz
-Reklam-
0 oy
(2,069 puan) tarafından
Canım ben başvurmuştum başvuru cevaplandi sonra da kapatıldı yazıyor sonuç ne onu bilmiyorum 
tarafından
E devlette yazıyor kapatılan basvurular canım bi bak istersen belki onaylanmıstır
(2,069 puan) tarafından
E devlette hangi sekmeden bakcaz ona canım
tarafından
İnternet üzerinden e devlete giriş yap canım uygulama üzerinden görünmüyor çünkü. Sonrasında ise açık kapı diye arattır arama yerinden çıkıyor karşına adım adım canım
(2,069 puan) tarafından
Baktım canım benim ikametim farklı şehirde olduğu için onaylanmamis ya öyle açıklama yapmışlar tesekkur ederim
tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(468 puan) tarafından
Canım başvuru nerden yapılıyor 
tarafından
Canım  ben açık kapı uygulaması üzerinden başvurmuştum ama yanlışlık yapmışım https://forms.ankara.bel.tr/65-yas-ustu-vatandas-ihtiyac-talep-formu burdan ankara için sende oturdugun ilin belediyesini arattırarak yap canım
tarafından
Nasil yapacaz
0 oy
tarafından
Bana belediye getirdi okadar çok yere başvurum varki inan hiç birinden ses yok sadece belediye getirdi defalarca aradım öyle getirdi oda
tarafından
Aynen benimde öyle canım ama hep olumsuz
0 oy
(203 puan) tarafından
Canım basvyrdum da bı sonuç yok halen 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 65 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Eminenur (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,963 göst.
0 oy