0 oy
325 göst.
Aile kategorisinde (35 puan) tarafından

Tahmini doğum tarihim 13 ağustos yaz bebeği olcak ne almalıyım bilmiyorum. Daha bebek yağı, kuvveti, alt açma bezi, al al bitmez :D eksikler çok önce kıyafetten mi başlayım sizce yoksa ufak tefek tırnak makası tarzı şeyleri mi alayım  

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kiyafetlerden basla kuzum. Gerihd keyfi ihtiyaclari kalsn sadece
-Reklam-
0 oy
tarafından
23+5 olduk ben başaldım cnm baya şeyde aldım son zmanalra ufak tefek şeyler kalsın kolsy olur şampuan krem küvet fln 
0 oy
(76 puan) tarafından

Bende 19 ağustos ama çok erken değilmi canım ya ben ilk gebeligimde sekizinci ayimda başladım ufak tefek şeyler al bence kıyafet falan alırsan dayanamaz gelir gider bakarsın :)

0 oy
(3,798 puan) tarafından
Kıyafetlerden başla canm zibin falan ufaktan begendikce biseyler al bi anda zor olur cunku hepsini almak
0 oy
(704 puan) tarafından
Valla cinsiyeti ogrendikten sonra yavas yavas basladm smdi 26.haftamdayım kıyafet olark bitirdim isimli hastane cikisimiz kaldi geriye kalanlarıda odasiydi arabasiydi kucuk aletleriydi tek tek alicam bu haftalardan sonra acele mi ettim bilmiyorum ama hayırlısı :)
0 oy
(3,458 puan) tarafından

Ben de haziran sonu doğuracağım insaallah. Ben kıyafetten başladım azar azar aldım canim geçen bezini sipariş ettim geldi indirimde görünce dalin aldım vs. Yani herseyini indirim oldukça denk düştükçe alıyorum. Mesela bebek arabasını alicam onun içinde indirim kolluyorum:D

0 oy
(68 puan) tarafından
Öncelikle sağlıcakla alırsın kucagına inşallah canım. Cinsiyet netleştiyse kıyafet ile başlayabilirsin zaten yaz bebeği bol bol zıbın alt üst takım ince tutumlar alabilirsin ama tavsiyem 0 3 ay çok fazla alma çok çabuk toparlanıp kilo alıyolar boyları uzuyo ben bazı kıyafetleri 2 kere giydirebildim bu yüzden büyüme şekline göre kıyafet alımı yap derim sonrasında bakım malzemeleri şeklinde devam edebilirsin
0 oy
(1,422 puan) tarafından
Benimde agustos canim ben cinsiyeti ogrendigim gibi kiyafetlerini aldim erken oldugunu biliyorum ama her seyin surekli fiyati artiyo ve bi anda zor olur diye toplu almak yerine parca parca bitirmeye calisiyorum e bebekte indirim gordukce aldim bunlari
0 oy
(2,866 puan) tarafından
Valla ben kıyafet olayını en sona bıraktım. İlk odasını aldım dizdim sonra bebek arabasını aldım sonra kıyafetini aldım sonra bakım ürünleri derken bitirdim şükür :D 
0 oy
tarafından
İlk oğlum da herşeyi doğumdan sonra almıştım beşiği bile çok az kıyafet almıştım ama ikinci çocuk olunca çok masraf olmuyor zaten bebekle ilgili herşey var evde beşik mama sandalyesi yürüteç banyo küveti kova şampuan ıslak mendil tırnak makası emzik biberon hepsi var sadece ufak tefek kıyafet alırım benim de temmuz da inşallah haziranda alır hemen yıkar hazırlarım 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 158 göst.
13 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Aye1 (436 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 28 göst.
0 oy
8 cevap 78 göst.
9 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Hilay (322 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 95 göst.

377,324 soru