0 oy
158 göst.
Diğer kategorisinde (436 puan) tarafından
Kızlar bebek alışverişine kaçıncı ayda başladınız şuan 5 aylık hamileyim ufak tefek hoşuma giden bı iki şey aldım ama bazı felaket tellalları bişey olursa çok üzülürsün alma diyolar böyle şeyler düşünmek istemiyorum tabiki ama sizler kaçıncı ayda başladınız nelerden başladınız çok mu erken şuan sizce

4 Cevaplar

0 oy
(15,802 puan) tarafından
E ne zaman alacan çatalın üstünde doğum yaparken a şunu da mi alalım diyecen. Boş ver sen ben 6. Ay başladım 
-Reklam-
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Of benim kaynanam da öyle diye diye başıma kalktı kendininki 8 gün yaşamış üzüldüm tabiki ama almam diyordu şimdi üç buçuk aylık hamileyim cinsiyeti belli olsun babaannesi neler alır diyor sende ufak ufak al ama bence kıyafetten çok başlama canm zaten getiren de olur tamam yine alırsın ama önce büyük olanları al bende öyle düşünüyorum
0 oy
(1,252 puan) tarafından
Bende 5 aylık hamileyim gördükçe bende alıyorum kötüyü çağırma kulak asma ozaman doğana kadar bişe almayalim doğum anında Allah'ım korusun Allah onları bize bağışlasın ama ölen var böyle seyleri aklına getirme Allah'ın izneyle sağlıkla alırsın inşallah bebeğini kucağına bir anda alisveris insanın cebini çok yorar yavaş yavaş başlamak iyidir diye düşünüyorum 
0 oy
(344 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Benim doğumum nisanda bende ufak ufak almaya başladım ne zaman doğacakları belli olmaz sende ufak ufak alabilirsin insanların ağzı  çuval değil ki büzesin kimseyi umursama kendi bildiğini oku ben şuanda 1 tane 10lu hastane çıkışı aldım 5 li bir tane hastane çıkışı ve müslin örtü aldım bir dahaki aylarda beşiğini alicam 0-3 ay 3-5 parça al fazla alma çabuk büyüyorlar 3-6 ay al çoğunlukla 

tarafından
Sakiz degil kiz o cuval  :)
(344 puan) tarafından
Kız ben niye sakız diye hatırlıyorum:-D

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 326 göst.
30 Mart 2019 Aile kategorisinde ElifNur61 (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 28 göst.
0 oy
8 cevap 78 göst.