0 oy
307 göst.
Diğer kategorisinde (7,972 puan) tarafından
Yeni kontrolden geldim kizlar nst ye girdim 25.haftadayiz oğlusum hic hareket etmedi yani hareket çikmadi nst de normaldede çok hareketli.degil zaten bu bi sorun teşkil edermi acaba 

Böyle olan varmi?

Bide ben detayliya 2.defa gircem 1.de hersey normaldi ama doktor erkek cocuklarinin böbreklerine 2.defa bakiyoruz dedi

Çevremdede kime sorduysm 1kere tek bakilmiş bu almanyadaki doktorlarada insan rahatca soramiyo herseyi size soruyum en iyisi beybitolarim

Beni biraz aydinlatin

5 Cevaplar

0 oy
(6,926 puan) tarafından
25haftada nst niye gitdinki bir defa bakıldı benimde erkek  30haftaligim dün rutin kontroller gittim nst  ilerki haftalarda dediler
(7,972 puan) tarafından
Almanyada öyle kuzum ya bu haftalarda bakiyolar bi sanci fln varmi diye
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aklinda bulunsun nst ye girerken yarim saat oncesi cikolata ye meyvesuyu ic diger sorunun cevabini ise bilmiyorm canim
(7,972 puan) tarafından
Yedim cnm çikolata hatta seker testi icin o sekerli suyuda ictim banamisin demedi oğlusum
tarafından
Uykucu o zaman bu yaa :)))
(7,972 puan) tarafından
Doguncada böyle olur insallah:))
tarafından
:)) insallah ay ne guzel olur bizimki uykusuzdu
(7,972 puan) tarafından
Tek saglikli olsunlar da baska bisy istemiyo insan
0 oy
tarafından
Kuzum her çocuk çok hareketli olmaz bazı bebekler de hiç yerinde durmaz eğer sağlığında herhangi bi sıkıntı yoksa korkma herhangi bi kanama falan olmadığı sürece bi sıkıntı olmaz kontrollerini aksatma Allah kavuştursun yavruna sağ salim ❤
tarafından
Anne karnında uslu olan bebek çıkınca yaramaz olur derler bak :))
(7,972 puan) tarafından
Hadi yaa bnde kendimi demekki uslu olcak hep diye avutuyodum:)
tarafından
Ne kadar doğru bilemiyorum anne karnında hareketli olan uslu derlerdi benim kızım karnımda deli gibiydi şimdi uslu maşallah :))
(7,972 puan) tarafından
Dogrudur o zaman ya
tarafından
Olabilir :))
0 oy
tarafından
Uyuyordur kuzum :) benim kız da pek nazliydi ne zaman ki doğuma bir iki hafta kaldı o zaman kıpır kipirdi
(7,972 puan) tarafından
Kız dedigin nazli olcak zaten bizimkine ne oluyo erkeksin biraz muzur ol demi yanii:))
tarafından
Ahahhaha :) aynen hiç güleceğim yoktu
0 oy
(168 puan) tarafından
Canım benim kızımda öyle bi korkutmuştu beni iki gün boyunca meğer uyuyormuş sıpa bazen anne karnında uzun uykuya dalabiliyorlar dedi doktor 
(7,972 puan) tarafından
Ne zormus ilk gebelik hic bisey bilmiyo insan hep tedirginim süreklii
(168 puan) tarafından
Sakin takma kafana keyfini çıkar eşine eziyet et canım şunu istedi bunu istedi diye sonra aklın başına geliyor :))))
(7,972 puan) tarafından
Onu yapiyorum cnm o bosuna 85 kilo olmadim:)))

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 108 göst.
5 Temmuz 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Alexia (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 257 göst.
19 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Eyupsema (1,505 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 264 göst.
7 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Onlygirl (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 118 göst.
31 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde 1234 (37 puan) tarafından soruldu

385,044 soru

11,516,135 cevap

35,176 kullanıcı

...