0 oy
413 göst.
Diğer kategorisinde (74 puan) tarafından
Ya  şu kaynanalar anlama kitapçığı bişey varmı kızlar valla okucam kaç sayfa olursa olsun bu kaynanaların derdi ne gelini neden rakip olarak görür çocuğunu gelininden neden kıskanır 

9 Cevaplar

+2 oy
(120,115 puan) tarafından
Bekarken oglunun yuzune bakmaz evlendimj oglu kiymete biner oglunun esini gelin olarak degil kendine rakip olarak gorur sanki geli  almamista kendine kuma almis gibi davranmak da cabasi
(1,250 puan) tarafından
Yazmama gerek kalmamış tam olarak bu kuzum :)
tarafından
Aynen canim
-Reklam-
0 oy
(27,600 puan) tarafından

Bir kaynana vakasi daha 

Ramazan geldi otursun ibadet etsinler la ilahe illallah desin gendilerine gelsinler. 
(74 puan) tarafından
Bende onu diyom bazen al eline tesbihini otur şurda benle uğraşma yok illa her çorbada tuzu olacak
tarafından
Bencede canim
0 oy
tarafından

Kimsenin kendisinden fazla deger gormesini hazmedemiyorlar tek sorun bu 

(74 puan) tarafından
Ama çok saçma yani çok garip ya
0 oy
tarafından
Nolduki gı:))
(74 puan) tarafından
Nolmadı ki  herşey kendi koşacak illa herşey dokunacak
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Bazi gelinlerde az fena değil  hani en meleke kayinvalideyi bile cileden çıkarır cinsten;) kayinvalidem ile aram iyi hepsi ile aram iyi yani onlar beni benimsedi ben onlari annem babam gibidirler ayri koymam gorumcelerim kardesim gibidir birlik icindeyiz yani hic soeun yasamadik yasamayizda bu biraz benden biraz kayinvalidemden kaynakli...Ha bazilari da tam fena;) rabbim korusun
tarafından
Kiz Allah kaynanana akil fikir versin ne diyim :))guldum istemsizce ic camasiri ne ya :))
tarafından
Kiz valla billa bak cok kiskanc kayinnam var cok biz ayni evde kaliyoruz birde dusun yani kalkmis arkadasta gelinlerde.suc diyor huyuna gidin diyor ben ne huyuna gidiyim aldigim ic camasirini onami veriyim kiz napayim ben :D
tarafından
Deli ya arkadasta kendine gore konusmus biz kendimize gore canim kizda lokum gibi kaynana var baksana :))
tarafından
Ah ah benimkide kendini lokum saniyor iste napalim kocalari seviyosak dikenine katlancaz artik :)
tarafından
Hahah aynen oyle ama bazen kocamada gicik olmuyo degilim :))
0 oy
(6,926 puan) tarafından
 Rabbim yâr yardımcın olsun inşallah bende yok ne desem boş 
0 oy
tarafından
Kaynanalar oğullarını ister torunum annesinden çok bni sevsin ister 
0 oy
(1,583 puan) tarafından
Hepsi aynı değil valla ben kaynanamlarla yasıyorm hamileyken beni sabah kaldırmaz dı hiç kahvaltıyı hazrlardı ondan snra uyandırırdı şimdide aynı yemek de yapıyo evi de topluyor  ben evdeyken gidiyo çamasrları o asıyo flan işleri bölüşüyorz ben kaynanamdam çok memnunum allah razı olsun bir dediğim iki etmez yani
0 oy
(583 puan) tarafından
Bu bilsem bende ahhh ahhhhh içim öyle doluki bu konuda iki lafından biri bende hamileydim eşim bana yapmadi oğlum.niye sana yapuor.. bnmki kiskancligin zirvesinde ve işin kötüsü oğlunu ariyo aqliyo (numaradan) ben görmedim onlarda qormesin yapma dio yaparsan sütümü helal etmem diyo

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 318 göst.
8 Haziran 2024 Diğer kategorisinde 1lina (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 218 göst.
21 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Nehirrr (797 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 276 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ayselaras (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 477 göst.