0 oy
1,009 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Yemek konusunda admin direk noktayi koymuş. Vallahi o kadar kisa ve net konuşmuş ki.. insAllah bundan sonra boyle konularda tartişma cikmaz :angel: gunaydinlarrr<3

21 Cevaplar

+3 oy
(203 puan) tarafından
Canım zaten farkındaysan hep durumu iyi olan alabilen kavga çıkartıyo mesela Benim durumun da iyi değil ama burda kavga çıkartma gerek yok televizyonda telefonda heryerde çıkıyor yemek reklamı
-Reklam-
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Günaydın olsun 
tarafından
☺️❤❤❤❤❤❤
0 oy
tarafından
Kız canlarinin çektiğinden yada alamadiklarindan değil saldiracak yer ariolar...
tarafından
☺️☺️malesef canm. Ama belkide cani cekip gercekten alamayanlar da var onlarida kirmayalim ama oluyo valla bazen.
tarafından
Emin ol onlar okadar sesini cikarmiyo
0 oy
(119,331 puan) tarafından
Aytacc gunaydin ⚘❤⚘❤⚘❤⚘❤⚘❤
tarafından
Gunaydin baby boyun en guzel doguran bebegin anmesiii favorimsinn
0 oy
(27,352 puan) tarafından
Hıhı aynen ele cnm :))))
tarafından
Gece kusu gunaydin sabah oldu kiz kalkin hadii☺️❤
(27,352 puan) tarafından
Gahtik  da yuhum var ama
0 oy
(1,137 puan) tarafından

Bence de yerinde Bi açıklama olmuş saldıranlara yeter o post :) günaydın canısı :)

tarafından
Gunaydin minnos bi annnne ☺️❤❤
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Çok hakli.

Günaydın cnm
tarafından
Gunaydin kuzum ❤❤
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Günaydın. ☺️❤️
tarafından
Gunaydinn❤❤❤❤
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Millet tartışıcak lincliycek yer ariyor buna laf etmeseler baska şeylere bulurlar bir kulp
tarafından
Kiz bana yazmadimi birisi popo yeme diye hajsjsj bulur elbet :D gunaydin canm
(3,139 puan) tarafından
Gunaydin canisi
Evet dun gordum postunu milletin kendiyle derdi var ki  baskalariyla uğraşıyorlar peeehhh☺
0 oy
tarafından
Maksat kaos yaratmak canım kendi yapanlar da yorum yapıyor söyle böyle diye ama kendileri dünden meraklı aslında bazılara olaya bayılıyorlar küçük çocuk gibi cani çekip tutturycaklar diye korkuyoruz 
tarafından
Cocuk gibi olup kukuli pepe kayu okusunlar ben oyle yapiyom bende cocugum yani tartismadan korkarim
tarafından
Gormzden geliceksin canım böylelerini sırt kışkırtmak için post açıyorlar o gelse de birşey yazsa rahatlasam tarzında ama kendileri yapmam dedikleri şeyi en başta yaparlar da yapan yok ya teselli şekli bu en iyisi hehe deyip geciceksin
0 oy
tarafından
Günaydın canim şimdiye kadar hiç paylaşmadım yemekle ilgili şeyler bundan sonrada paylaşmam zaten allahım herkesin evine bol rızık versin 
tarafından
Gunaydn canm. Allah c.c herr kese huzur saglik para para para nasip etsin
tarafından
Amin canimm
0 oy
(373 puan) tarafından

Lele günaydın günaydın :)<3

tarafından
Kiz lele ney?
Gunaydn gunaydin ☺️❤❤❤
(373 puan) tarafından
Adam diyor ya lele günaydın gunaydin günümüz aydın   :) :)
0 oy
(1,436 puan) tarafından
Günaydın canım⚘⚘⚘⚘⚘⚘
tarafından
Gunaydinnn ☺️❣❣❣❣
0 oy
tarafından
Gunaydın mutlu huzurlu sağlıklı bereketli günün olsun

Evde kocasına bişey diyemiyen. Burda aslan kesiliyor

Klavye delikanlısı oluyor evinde  eminimki süt dökmüş kedi  modundalar 

❤️. ❤️. ❤️. ❤️. ❤️. ❤️❤️. ❤️. ❤️. ❤️. ❤️.  ❤️
tarafından
Kiz agzindan bal damliyo seninde huzurlu mutlu mesut saglikli neşeli gunun boolll olsunn❣☺️❤❤❤
tarafından
Allah allah olsun canım benim teşekkür ederim ❤️. ❤️. ❤️. ❤️
0 oy
(857 puan) tarafından
Günaydın moay ailesi heryerde görüyorum seni :)) 
tarafından
Hajsjj kiz gor gor ☺️☺️ moayim benn aa daha cok gorecen insAllah ❤❤❤ kiz yoksa biktin mi? :( ama ben kotuluk yapmam ki iyilik severim kalp kirmayi beceremem kukuliye ve pepeye cok duşkunum canm beni tanimiyosun yola devamm ☺️☺️❤❤❤
(857 puan) tarafından
Kız yok kötülük değilseviyorum seni bebiş nasıl kaç haftalık oldu
0 oy
tarafından
Günaydın cnm ☺️ ❤️ 

Evet aynen admine hanıma katılıyorum
tarafından
Kiz Sara gozukmuyon napiyosun nelerelerdesin ya
tarafından
İyiyim çok şükür cnm sen nasılsın
valla temizlik tı  çocuk lar dı derken  zaman kalmıyor  bazen bakınıp cıkıyordum
Kız yokluğumu birtek sen farkettın
tarafından
Evet ya yoksun kac gundur gozum aradi dunyada yok. Nerdesiniz lyennnnnnn. Iyiyim coksukur canm ❤❤❤
tarafından
Bu ara anca oğlumu emzirirken girebiliyorum
Benım çocuklar çok yaramazlar hıç durmak nedir bilmiyorlar kuzum
Evet dünya da yok
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Genellikle fark ettimde burada saldirgan tutum sergileyenlerin geneli esim soyle kayinvalidem soyle diye postlar aciyorlar yani gecimsizlik ve salgirganlik zor olsa gerek...Evde esinizden cikaramadiginiz kayinvalidenizden cikaramadiginiz ofkeyi burada cikarmasinlar bir zahmet egolarinizi baska yerde tatmin edin sizi gecimsizler...
tarafından
Canm sonucta kimsenin ne yaşadigini bilemeyiz.. ben giz yaşlarimi sile sile guzel yorum yaptigim gunler oldu.. Rabbim herkesin kalbini ferahlatsn
0 oy
tarafından

Aytaççç günaydın bebem :kissing: ❤ he bende görüyorum misal hamile değilim canımın çektiği olabiliyor çok normal elimde de olmuyor çoğu  maddi durum sıkıntım da ooo bazen kıza bezi zor alıyoruz Allah kolaylık versin inşallah ama bi burda değil heryerde yiyecek görüyoz napak ölek mi ayrıca öyle aman aman da bi yiyecek paylaşılmıyor yani :D

tarafından
Gunaydinnnn ☺️❤❤❤❤❤❤❤❤❤
0 oy
(15,985 puan) tarafından

Aynen ya adminin postunu görünce içimin yağları eridi :D

0 oy
(48,683 puan) tarafından
ben sevmem yemek resmi paylasilsin ama paylasilincada canim cekmez yazisinda bile linc etmeyin diyorlar Allah aşkına bu kadar mi nefisleri zayif 

İlgili sorular

+1 oy
80 cevap 793 göst.
12 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 421 göst.
17 Temmuz 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 935 göst.
20 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 352 göst.
29 Eylül 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,932 puan) tarafından soruldu

379,910 soru

11,372,803 cevap

34,855 kullanıcı

...