0 oy
24,330 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Kapsam dışı yazıyor böle yazıpta 1000 tl alan varmı

13 Cevaplar

+1 oy
(203 puan) tarafından
Ben anlamadım gitti bu kadar milletten toplanan yardımlar paralar nereye gidiyor ya evimizde yarı aç yarı tok yaşıyoruz evimizin durumu belli bugüne kadar hiç bı yardım çıkmadı niye böyle ya niye adalet Yok hamileyim çocuğum var çocuğuma bez alamıyorum ya niye böyle 
(0 puan) tarafından
Basvuru yaptin mi bak ben basvuru yaptim kapsamdisi yazdi ama cikti farkli bi yere bakiliyo donusyaparsan soylicem sana kardesim bende bi anneyim allah yardimcin olsin
(203 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
(0 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar ben Cuma günü başvuru yaptım bugun kapsam dışı yazıyordu şimdi baktım ilk bastaki işlem çıkıyor neden böyle olduğunu anlamadım basına gelen varmı
(1,575 puan) tarafından
Bendede kapsam dışı yazıyodu smdi baktm süreç devam ediyor yazıyo cıkarmı acaba
-Reklam-
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Postun yukarı çıksın bilgim yok 
0 oy
(1,436 puan) tarafından
Evet dün bi arkadaş demsti öyle yazdgı halde para gelmş eline
(0 puan) tarafından
Aynı yazı bana da geldi biri açıklarmı acaba
(1,436 puan) tarafından
Canim direk post aç ücret alan arkadslar aciklar sana
(0 puan) tarafından
Sana para yokk demek
(0 puan) tarafından
Sana para yokk demek anladin
(0 puan) tarafından
Yanlis bilgilendirme yapmayin
0 oy
(324 puan) tarafından
Kapsam dışı onaylandı demek 
(6 puan) tarafından
Kapsam dışı onaylandı değil kapsam dışına çıkınca oluyor defalarca dedik bunu
(324 puan) tarafından
Evet bende o anlamda söylemek istedim. size de kendi postumda bunu defalarca anlatan benim yalnız hatırlatırım. Ben bu yorumu yaptığımda kapsam dışı diye bişey yoktu o yüzden kapsam dışına çıktı demek istedim yani
0 oy
(600 puan) tarafından
Evet canım ben aldım çok şükür inşallah sanada ulaşır
(4,102 puan) tarafından
Ne zamn baswurdun ne zamn aldib
(3 puan) tarafından
İyi aksamlar sizde kapsam disi mi yazdi odemeyi aldiniz ne kadar bir sure sonra aldiniz bilgilendirirmisiniz
(600 puan) tarafından
İyi akşam lar canım kapsam alanı çıktı 21 inde yazmışlar bana 23 nisanda geldi kapıma getirdiler
(2,479 puan) tarafından
Kapsam dışı farklı kapsam alanı farklı ama
(0 puan) tarafından
Tc nizin son numarası nedir acaba ona göre mi getiriyorlar birde kacta geldiler
0 oy
tarafından
Kapsam disi iptal degilmiydi ya 
(16 puan) tarafından
Kapsam disi yazdikdan ne kadar sonra yatti canim?
(16 puan) tarafından
Sosyal yardimi ariyorum hep mesgul caliyo ogrene bilcegim baska biyer varmi onuda bilmiyorum oyuzden sana soruyorum cnm ne kadar sonra yatti diye
tarafından
Ya ben başvurdum ama pandemiye degil çünkü e devlette cikmadi baktigim zaman bende normal dilekce tarzı e devletten basvuru yaptım zor durumdayım cocugum var bez mama masrafi var bin tl lik yardımdan faydalanmak istiyorum diye gecen hafta pazartesi yaptım ertesi gun yatmis hemen haberim bile yok daha sonra cuma gunu pandemi cikti iste e devlette ona girdim doldurdum kapsam disi misi dedi kayboldu göremedim bidaha sonra sosyal yardima girdim meger para yatmis sali gunu oyle ogrendim
(16 puan) tarafından
Sosyal yardima nasil girdin cnm e devlettenmi
tarafından
Evet ordan girdm
0 oy
(3 puan) tarafından
Bende kontrol ettigimde bende de ayni kapsam disina cikti diyor sen naptin alabildinmi parayi
0 oy
(3 puan) tarafından
Bende kontrol ettigimde bende de ayni sekil yaziyor kapsam disi diye siz alabildinizmi bir netlik kazandimi 
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Süreç devam ediyor diyor peki bu ne anlamda bilen var mı acaba
(3 puan) tarafından
Burda odeme alan kisler bize tam bir sekilde anlatsalar bizi aydinlatslar aslinda surec nasil isliyor biz pandemiye yaptik 3 saat gecmedi sosyal yardim bilgilerinde basvuru gozuktu sonra da kapsam disi oldu burdada kapsam disi onaylandi demek diyor ama bende de normalde direk pandemiye bakinca basvuru devam ediyor diyor  acayip karisik konu
(2,638 puan) tarafından
Aynen bende de pandemiye bakınca süreç devam ediyor yazıyor sosyal bilgilere bakınca başvuru gözükmüyor bile
(3 puan) tarafından
Bencede yoksa biz cozemicez ama alan ksilerde sosyal yardim sayfasinda mi kapsam disi yaziyormus pandemide surec devam ediyormu yaziyormus bir bilgi alabilsek
(583 puan) tarafından
Yeni dosya açılıp gönderildi o dosya onaylandı daha önce alanlar alamaz bu kapsam dışına çıktı yazısı olan talep eden herkes alabiliyor.Berat Albayrak açıklama yapti
(4 puan) tarafından
Sosyal yardım bilgilerine bakınca benimde başvurum çıkmıyor bi sonuca ulaştınız mı acaba
0 oy
(3 puan) tarafından
Siz pandemiye mi yaptiniz basvuruyu sonra kapsam disi uyarsimi cikti ve sonuc ne oldu 
0 oy
(7 puan) tarafından

DIŞIHanenizde Pandemi Sosyal Destek Ön Başvuru sayfasında kapsam dışı olarak belirtilen kategorilerde kişiler tespit edildiği ve/veya formda beyan ettiğiniz bilgiler programın çerçevesiyle uyuşmadığı için başvurunuz değerlendirmeye alınanamamıştır. Tespitin yerinde olmadığını düşünüyorsanız, ilgili Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına ulaşabilirsiniz.

(1 puan) tarafından
Bende böyle yazıyor.Nasıl yaa
(1 puan) tarafından
bendede aynı yazıyor bir araştırmak lazım
(1 puan) tarafından
bendede aynı yazıyor
0 oy
(1 puan) tarafından
bendede kapsam dışı yazıyor en alttada  sosyal yardıma başvurun diyemi  yazıyor
0 oy
(479 puan) tarafından
Bende de süreç devam ediyor yazıyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 651 göst.
8 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Bi prenses annesi (682 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 257 göst.
3 Mayıs 2021 Aile kategorisinde beril33 (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 910 göst.
26 Nisan 2020 Diğer kategorisinde BatınAybars’ınannesi (2,479 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 9,180 göst.
26 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Merveçolak (1 puan) tarafından soruldu

377,145 soru

11,287,091 cevap

34,692 kullanıcı

...