0 oy
368 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar iki gündür tutuyorum orucumu 13 haftalık hamileyim eşim de istemiyor bu şekilde tutmamı.  bugün biraz midem bulanıyor ama gece de niyetlendim yedim Bilmiyorum ne yapacağım sizce bir zararı olur mu bebeğe şu an yeni ya bilen var mı

6 Cevaplar

+1 oy
(1,657 puan) tarafından
Kendıme nasıl ezıyet ederım sevap derken nasıl gunaha gırerım mod:1374739982462617
tarafından
Vayyy detaya gelll
(1,657 puan) tarafından
Detay derken
tarafından
Kötülügüne demedim.  Bozmaya çalışma insanı
(1,657 puan) tarafından
Bozmaya falan calısmıyorum olanı soyledım
tarafından
Piki...
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kiz bir tane daha sempatik hatun var millete soruyorum o sen misin diye nerelerdesin sen

Miden bulanıyor ve rahatsız oluyorsan tutma balım günah değil kaza edersin sonra 
tarafından
Gidenler geri geliyo burasız olmuyor dimi :) ilk kızımda bende tutmaya mecalim yoktu bunda iyim ama bebeği düşünüyorm
tarafından
Aynn öyle dayanamıyoruz ahahah iyiki de gelmişim ama.♡♡
Bebeğin yeterli besini alamaz kuzum hepsini tutma bence
tarafından
Evet tatlım tutmicam bebekte onemli
tarafından
Aynn öyle beybisim Hayırlı evlat olsun inşallah
Dondurma yiyor musun hala sjsjsjsjs
tarafından
Yok ya canm pek çekmedi su ara :D
0 oy
tarafından
Bn hamileyken tutmadım Yemen laızm bol vitamini alman lazm aç kalırsan sende takattsiz kalırsın doğum yapınca tut gene dinimiz de bile hamileyken zorunlu tutulmuyor niye bu kdr ısrar eziyet kendine anlamıyorum araştır sarrafı var mı yok mu karar ver. Ben dokyoruma sorduğum da hayır keisnlikle dedi bna  onu dışında her ramazan da orucumu tutarım. Geçen ramazan da hamileydim tutmadım oğlum 9 aylık tutuyorum herşeyin zamanı vr 
tarafından
Kız bende ilk kızım da tutmamıştım.  Bunda biraz iyi gördüm kendimi ondan tutmaya kalkıştım.  Ama belkide hergun tutamicam
0 oy
tarafından
Bende tutuyorum canım ama aşırı basım bağırıyor 2 gündür bu gidişle kaza edicem gibime geliyor ve küçük oğlum a var çok kötü oluyorum
tarafından
Aynen kuzum ya benimde 11 aylik kızım var.  Cok yorulmuyorm ama karnimdaki bebegi düşünüyorm bi sıkıntı olmasindan korkuyorum.  Sen kac haftalık hamilesin canım
tarafından
Canım daha gidemedim ben kontorl hiç bilmiyorum inan cima gidicez naispse eşim.evde yok tek de gidemiyorum
0 oy
(458 puan) tarafından
16 haftalık benim de kızım da 7. Aya girecek iki gün tuttum ama dün cok kötü karnım ağırdı bugün tutmadım ara ara tutarım kışa da tutabilirsem yavaş yavaş tutarım kazaları 
0 oy
tarafından

ben  tutmuyorum çünkü hem emziriyorum hem hamileyim bu hem karnımdaki bebeğe hem ezirdigm evladima zarar verir borç olacak bu bize tutacam allah izin verirse seneye kısa günlerde yerine getiririm sende öyle yaparsın şu anda zor olur sana 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 878 göst.
4 Mayıs 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Küboşşşş (128 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 386 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,793 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 141 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde Meryem255 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 279 göst.
29 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Eylulada (154 puan) tarafından soruldu

374,651 soru

11,206,081 cevap

34,507 kullanıcı