0 oy
749 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kizlar gecen hafta enfeksiyon olmustum afedersiniz akintim sulu geliyordu. Hastaneye gittim amniyon pedi koyduk mavi oldu yani su cikti. Su sandik ebe de ben de anneme falan haber verdim. Sonra bir test daha yapti rahme cubuk sokarak yapilandan, onda su olmadigi anlasildi. Enfeksiyon olunca da ped mavi olabiliyormuş.  Sebebi buymuş. Annem de cok korkmustu kendisi uzak bir sehirde buraya gel falan diyordu orada erken dogum yaparsan kim.bakacak diye endişeleniyordu. Bugun de gittim s.lak gibi suyum geldi sakasi yaptim ya o an tereddutte kaldim yapayim mi yapmayayim mi diye.  Sonra hemen geri soylerim yapayim dedim yaptim:D. Cok endiselendi sonra hemen soyledim ama yine de korkmuşlar babam ile. Ay cok vicdan azabi cekiyorum ya nasil dindiririm sizce:'(:'(:ermm:

9 Cevaplar

0 oy
(338 puan) tarafından
Ailenden ozur dileyerek canim:)
tarafından
Kiz aslinda haklisin da hamilelikten midir nedendir bilemiyorum ama çok derin düşünceli oluyor insan o yuzden bu kadar takildim sanirim :D
(338 puan) tarafından
Evet malesef hamilelikte hormonlar dengesizlesiyo:) yinede su asikar bu kadar bisey icin bile kirmiycak kadar merhametlisin aileni :)
tarafından
Oo teşekkür ederim canım yaaa sen de tanimadigin bir insani teselli edecek kadar pamuksun kullanici adin gibi=))
(338 puan) tarafından
Ben burdaki herkesi seviyorum tanimiyorum ama cok iyi herkes canim :)paylasimlardan insanlar kendini belli ediyo. Sag salim kucagina al yavrunuda insaallah ;)guzel dusuncen icinde ben tesekkur ederim
tarafından
Cok sagol amin insallah Allah razi olsun :* <3 ne demek rica ederim gercekler =))
-Reklam-
0 oy
(199 puan) tarafından
Kız böyle şakalar yapma Allah korusun gerçek oluverir agzimizdan çıkanlara dikkat etmeliyiz 
tarafından
Allah korusun yaa cok haklisin bir anlik seytana uydum :|
0 oy
tarafından
eee canim boyle saka mi olur 
tarafından
Olmaz haklısın =(
0 oy
(373 puan) tarafından

Kiz keske yapmasaydin.nasil uzulmusler hemde.ben sabahin 5 esime yapmak istedim ki kalk doguruyorum.baktim oyle guzel uyuyor yapamadim:)

tarafından
Ayy iyi ki yapmamışsın yaa keske ben de yapmasaydimmm
0 oy
(8,328 puan) tarafından
Bir daha bu tarz sakalar yapmayacagına kendıne söz vererek canım derler ya bazı seylerın sakası olmaz dıye. 
tarafından
Bu tarz degil bir daha tovbe saka yapmam hormonlardan sanirim asiri vicdan azabi cektim :D
0 oy
(328 puan) tarafından
ayyyy deli yaaa cok uzuldum gercekten yanlis yapmissin keske bu şakayı yapmasaydin
tarafından
Demi kiz yaaa :|
0 oy
tarafından

Öyle anaya babaya can kurban bee<3

tarafından
Cok teşekkür ederim <3
0 oy
(20 puan) tarafından
Ciddi bir saka yaomayin benxe :( 
tarafından
Evet keske yapmasaydim yaa haklisin. Gecti ama :,( Neyse kolye yaptiriyorum insallah unutur ya :/
(20 puan) tarafından
Unuttur o kesin :D
tarafından
Hahaha diyosuun :D :D
0 oy
(346 puan) tarafından
canim oyle sakalar yama valla yalanci coban gibi olursun bi gun gercekten suyun gelirbu sefer inanmak da zorlamirlar yinede canini fazla sıkma sonucta buyuk suc islememissin ya
tarafından
Ay allah korusun kiz :(( haklisin da hormonlardan herhalde asiri vicdan azabi cektim:D
(346 puan) tarafından
bende oyleyim canim kardesime anneme en ufak bi sesimi yukseltiyim hemen icime bi sikinti düşüyo aglayasim geliyo valla hamilelikten dolayi olsa gerek dedigim gibi cok da canını sıkma
tarafından
Ay aynen yaaa ben bir iki damla agladim hatta :/ hamilelikten dedigin gibi sanirim puff

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 270 göst.
26 Kasım 2023 Aile kategorisinde Melektrn (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 395 göst.
6 Haziran 2022 Aile kategorisinde Mehtap_CaN_ALparsLaN (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 329 göst.
6 Haziran 2022 Aile kategorisinde Mehtap_CaN_ALparsLaN (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 247 göst.
4 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu

380,271 soru

11,385,548 cevap

34,885 kullanıcı

...