0 oy
626 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ben annem guldeyim bana diyor ki paran var mi mi dedim 70 kaldi onida bebegi hastaneye giturecem diyor lazim olursa soyle ya bilmiyor musun yok 70i hastaneye verecem para kalmayacak cok dusuncesiz davraniyor cok sinir oluyorum 

8 Cevaplar

+2 oy
(1,657 puan) tarafından
Kendıni yemek yerıne sadece 70 var dıyıp ondan beklemek yerıne 70 var hastaneye verıcem kalmadı param para ver de o düşünsün 
tarafından
Buuuuuuuuuuuuuuu işte.
tarafından
Soyledim 70 hastaneye verecem dedi tm eczaneden bebek icin krem alacam sutumu almiyor gogus kalkani alacam dedim nasil alacaksin demiyor adam sesini bile etmedi
(1,657 puan) tarafından
Iste ıhtıyaclarını sayıpta onuj ne kadar laxım demesını bekleme 50 ye kalkan 20 ye krem alcam elımdekı yetmez 100 daha ver de mesela
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Düşüncesiz olsa sormaz bile paran vsr mi diye bence adam düşünceli ama şuan parası yok 
tarafından
Canim o firca atmak icin soruyor parayi naptin diyor ne cabuk bitirdin ondan dolayisoyledim yok diye firca atti zaten
0 oy
(151 puan) tarafından
Cnm belki parası yoktur keşke sen sorsaydin paran varmı benimde ihtiyacım var diye 
tarafından
Yok canim parasi olmasa anlardim istemezdim ailesinde paramiz var borc verdik biz surunuyoruz ama onlar keyif icinde yasiyor
(151 puan) tarafından
Hım anladım cnm keşke deseydin bana da para gönder sadece 70 tl var bazen dusuncesis olabiliyorlar onlar düşünmüyor biz hatirlaticaz
tarafından
Soyledim canim adam parayi duyunca konuyu degistirdi cok dusuncesiz annesi babasi zaten bezini mamasini aliyor bide hastane parasini ilaclarinida mi onlara aldirticam demiyor benimde yuzum tutmuyor onlardan istemeye bezini mamasini zaten aliyorlar
(151 puan) tarafından
O zaman haklısın cnm ne diyim
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Canım niye kendini üzüyorsun ki dusunememistir belki . Sen iste elimde olanı hastaneye vericem harçlığım kalmayacak gönderir misin diye. 
tarafından
Ama her defasinda oyle yapiyor sonra sen naptn parayi hemen bitiriyorsun diyor o yuzden soylemeye cekiniyorum o soylesin diyorum
(7,118 puan) tarafından
Canım benim anlattığın kadarı ile esin o kadar ince düşünen biri değil, mecbur sen isteyeceksin. Para harcamak icin var de sende:)
tarafından
Bi guzeldi bunu soyleyecem konustugu zaman benimki dusunmez parasi yok bebegin ihtiyaclari var diye bekler ben soykiyeyim soyleyince firca atar sonra yollar parayi ondan dedim kendisi dusunsun
0 oy
(44 puan) tarafından
Ya paranın este olması kötü benim eşimin maaş kartı bende ikramiye verirler iş yerinden  parayı elime sayar yiyorsa saymasin harçlığını ben veriyorum taksitleri vs kendim yatırır hesabımı bilirim evlendiğimz den beri .esinde mı bütçe kendi eline alamazmisin canim maaşı sana verse sen ona versen para karakteri naisl
tarafından
Yok ya canim benimki ssninki gibi degil baslar konusmaya naptin parayi elaleme bu kadar yetiyir sana niye yetmiyor diye
(44 puan) tarafından
Bence en keyfi harcayan erkekler ben sütü bile idareli kullanıyorum para gitmesin diye eşime kalsa çerez fıstık hep öyle şeyler alır onlar ne anlar para idare etmekten
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Direk yok ver diyeydin cnm sen biliyon gideceğini 70 biter düşünmemiş huyu değilse sen harcamadan işte 
tarafından
Ya konusacagini biliyorum kendi soylesin istiyorum yoksa pitpit edecek basimda
(12,773 puan) tarafından
Erkekler o akdsr düşünceli olamıyor maalesef sen direk şunu şunu Alicam şu kadar ver de bidaha kine
0 oy
(1,436 puan) tarafından
O öyleyse direk kalmadi desen:)
tarafından
Kalbine iner benimki para konusunda hasas
0 oy
(656 puan) tarafından
Yerinde olsam devlet bile senden daha fazla para veriyo derim yabancimisin sen paran var mi ne demek insan degil bu erkekler 
tarafından
Yok canim soylesem yok kizar naptin der anlamaz ihtiyaclari aldi demez konusur tribini atar yollar

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 448 göst.
5 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Yasittar (356 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 237 göst.
8 Mart 2021 Aile kategorisinde Nihalinannesi (1,238 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 517 göst.
17 Mart 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 784 göst.