0 oy
810 göst.
Diğer kategorisinde (13 puan) tarafından
Kızlar ben 37.haftadayım.esimde evde cam kapı temizlik yapcaktik annemler izin vermedi.onlarda gelemiyorlar koronadan dolayi sen hastanede yatarken biz hallederiz bir günde diyolar.bemde dolap iclerimi felan temizliyorum.bugun mutfak dolap iclerimi biraz indirdim eşimin yardımıyla belime ağrı girdi.esime agridida diyemiyorum kızar şimdi yapma diye.bi zararı olurmu en azindan dolap iclerimi düzenlesem felan.

21 Cevaplar

0 oy
tarafından

Doğuma gitmeme 8 saat kala 5 kez eve vikeda atıp sabah doğuma gitmiş biri olarak yap canım stresinde geçer:D

-Reklam-
0 oy
(47 puan) tarafından

Çamaşırları çekmeceleri halledebilirsin canım biz  arkadaşıma yapmıştık doğuma 1 hafta kala  2 saatte bitti koca ev sonra birde keyif kahvesi :)

0 oy
(1,403 puan) tarafından
Benim daha iki ayim var doguma annemle abla gelecek bayramdan sonra suan evim temiz zaten bayramdan sonra ablamla annem gelecek allah öldürmezse evi kople yikariz temizleriz sen yapma zaten dikkatli ol cnn son aylarin
0 oy
(119,388 puan) tarafından

Valla ortak yaptik :D fifti fiftiii 

0 oy
(1,254 puan) tarafından
Kollarını kaldırma yap benim hamileliğim tehlikeliydi diye yapamadım yinede dikkat et kendine
0 oy
(9,241 puan) tarafından
Son ana kdar kendim yaptm cnm. Annem fln yapalm ddi ama ben istemedm açılmam.olsun kolay doğuraym vs die herşeyi kendim yaptm ☺☺☺ hoş szeryan oldum ama olsundu ;Dkdkd
0 oy
(360 puan) tarafından
Cnm ama sende baya beklemissin 37 ci hafta bence biraz gec ben 33 de bitirdim sukur gercekten sonradan insan agirlasinca cok zor oluyo valla suan sukrediyorum iyikide fazla beklememisim bide temizligimi ablam yapti ben bile.degil yani dusun keske buraz daha erken baslasaydin eger yardimcin yoksa
(13 puan) tarafından
Ay dimi ya o düzen bi türlü kalmıyo ertesi gün gidiyo yani
(13 puan) tarafından
Amin canım.insallah
(360 puan) tarafından
Amin insaallah ya son 10 gun kaldi benimde bi bitseydi hayirlisiyla artk tasiyamiyorum cok zorlaniyorum rabbim herkezin yardimcisi olsun
(7,201 puan) tarafından
Evet hamilelik gerçekten çok zor ama.kimisi hiç zorlanmıyor ne.hikmetse ben doğumdan sonra çok ağladım bebeğim susmadigi için . Çok yıprandım ama ikisi arasında yine de hamilelik zor derim en azından çocuğun karşında sağlıklı görüyorsun..  az kalmış inşallah sağlıkla gelsin yavrun
(360 puan) tarafından
Saol allah razi olsun benimde hamileligim zor geciyo rabbim saglikla kucagima almayi nasip etsinde gerisi onemli degil
0 oy
tarafından
Ben yaptım ve hamladim yapma bosver sancım tutsa dogurcak mecalim yok mu yapma bırak kalsın zaten yasak var gelen giden olmuycak
0 oy
(7,201 puan) tarafından
Eşimle birlikte yaptık kesinlikle yap hareket olur sanada
(13 puan) tarafından
Benim 4.gebeligim 3 düşük oldu. kan sulandırıcı kullanıyorum.çok şükür iyiyim ama annemler tedirgin oluyo Işte benide korkutuyorlar yüzdün yüzdün kuyruğa geldin evi batsın diyolar ama insanın içi rahat etmiyo işte
(7,201 puan) tarafından
Canım o bebeğin nefes alması yazılmışsa alnına kendini beşinci kattan da atsan doğar kötü düşünme ama çokta Yorma kendini baktın zor geliyor bırak uzan illa yapmak zorunda değilsin iyi oldukça yap
(13 puan) tarafından
Doğru söylüyosun kuzum aynen yiycem ekmeği varsa sağ salim doğar
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Annem yapmıştı vallahi kuzum en ufak bir şey yapınca ağrım oluyordu
(13 puan) tarafından
Ah ah şu korona fena denk geldi valla allah yardımcımız olsun kimse gelip gidemiyo yoksa sağolsun annemle kayinvalidem yapardı
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Ben bugün balkon yıkayacagım diye düştüm, daha da bişey yapmam doğuma kadar evimi temizlemiştim dip bucal bi de eşime yüzeysel geçirtiririm haftada iki deda sil süpür yapıyoruz zaten, yetişebildiğin yeri yap yetişemediğin yeri eşine yaptır zorlama kendini 
(13 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım dikkat et sende allahım korusun
(2,047 puan) tarafından
Sağol kuzum sende dikkat et
0 oy
(1,436 puan) tarafından
Dolap iclermi ben hallettm genel temzlge kadın cagrdim
0 oy
tarafından

Benim doğum.sancim tuttuğu gecenin gündüzü ben cam kaplama balkon siliyordum :D

0 oy
(100 puan) tarafından
Ben herseyimi kendim yaptim dolap icinden tut pencere kapı perde halı heryerimi temizledim belim agiridi ama kimseye yuk olmak istemedim
0 oy
tarafından
Benim eltim annem abim esim 4ü yapti valla bende oturdum yemek yedim :)))
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Yok kız olmaz azar azar yap ben sandalye tepesine çıkıp cam sildim 9 aylıkken perdeleri eşim yaptı bide halıları verdik küçük paspas yolluk tarzı şeyleri eşim balkonda yıkadı geri kalan herşeyi ben yaptm
0 oy
tarafından

Ben doguma görümcem gile gittim eve geldigimde kizim bir aylikti 

(13 puan) tarafından
Kendi isteginlemi gittin rahat ettinmiki
tarafından
Evet gittim 1 ay yedim ictim yattim   :)))
Sonrada eve döndüm tek kaldim gene
0 oy
(605 puan) tarafından
Hiç birşey olmaz allahın izni ile 3 doğum yaptım son ayıma kadar evi sürekli temizledim :))))
0 oy
(31 puan) tarafından
Bişey olmaz ya ben inşaat temizliği bile yaptım yeni ev aldık berbat durumdaydı okadar da yorulmama rağmen şükür bişey olmadı ama tabi herkesin bünyesi farklı. 
0 oy
(484 puan) tarafından
Doğumuma kadar iş tuttum cam kapı mutfak dolabı hatta sin gün eşimin gomleklerni full utuledm hamileyken bana başka bi enerji geliyo çok şükür bişeyde olmadi. Ikincidede ayniym

İlgili sorular

0 oy
53 cevap 600 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Burcu13 (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 233 göst.
0 oy
13 cevap 158 göst.
12 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Lala123 (597 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 297 göst.
25 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ozgen (921 puan) tarafından soruldu