0 oy
1,135 göst.
Diğer kategorisinde (1,379 puan) tarafından
Tanzim satışlar kapatılıyormuş :))))) 

17 Cevaplar

+4 oy
(2,865 puan) tarafından

Şaşırmadım valla :D gerçekten halkını düşünseydiler seçimlerden sonra sonuç nolursa olsun bu şekilde bi anda kapatılmazdı. Demek amaç hizmet değilmiş oy içinmiş ki şimdi apar topar kapatılıyor :D ekonomi bi an önce normale dönse de artık hiç tanzime bilmem neye ihtiyacımız kalmadan normale dönsek. 

(1,379 puan) tarafından
Sorma üzülüyorum valla asgari ücretle gecirmek için cabalayana Allah guc kuvvet versin.
(2,865 puan) tarafından
Kaşıkla verip kepçeyle alıyorlar Nolcak halimiz bilmiyorum allah gerçekten dar gelirliye yardım etsin.
-Reklam-
+3 oy
(327 puan) tarafından
E zaten sürekli olacak denilmedi sadece geçici süreliğineydi bu tanzim satislar 
(1,379 puan) tarafından
Secimden sonrada denilmedi:))
(327 puan) tarafından
Orası neresi bilmiyorum ama burda hala var ben hiç gidip aliaveris yapmadim halam yapardi hep daha dün gidip almis secimde seçim olsa
+2 oy
(461 puan) tarafından
Tanzimler meydandan kaldırıldı evet ama marketlere verildi diye biliyorum ben haberlerde de gördüm
(2,931 puan) tarafından
Bende zincir marketlere veriliyor diye duymustum
(461 puan) tarafından
Evet canım yukarıda denildiği gibi seçimle ilgili değilmiş demekki..
(2,931 puan) tarafından
Zaten sinirli sureli diye soylemislerdi
(461 puan) tarafından
O da var tabiki canım ben tepki verilmiş hemen o yüzden bunu söyleme gereği duydum yapılanlardan da memnun kalmıyor kimse
(2,931 puan) tarafından
Aynen baska ideolojiyi savunsam da adamin hakkini yiyemem secime baglanmasi yanlış olmuş
+2 oy
(244 puan) tarafından

Gündemi takip edenler bilir. 

Seçim öncesinde haberlerde gündeme getirildi. Devlet tanzim satışları zincir marketlere devretti.

Bundan sonra A101, Bim, Migros, Carfursa gibi vs. Marketlerde Tanzim satış ürünleri olacak.

Ben geçen hafta bime gittigimde daha satislar başlamamıştı ama bir kaç güne başlayacak dedi kasiyer. Bimde sogan 2,75di patates 2,50, Elma 3tl idi. Yani daha tanzim gelmeden fiyatlarda düşüş başlamıştı bimde:D

(673 puan) tarafından
Aynen doğru diyosun bende şoktan 2, 75 e aldım soğanı:) herşeyi seçimlere bağlamaya alışmış bi milletiz ne yazık kı halbuki azcık haber izlesek alıcaz :)
+1 oy
tarafından
Hadi ya alamadan kapanck mi aç kaldık o zaman :)
(4,875 puan) tarafından
Canım her yer  dağ taş  burda ☺☺
Böyle giderse balkonuma yapacam  ☺☺☺
tarafından
Hahaaa :)) :)))
(2,931 puan) tarafından
Saksi az gelir büyük legenlere dikmek lazım :)
(1,379 puan) tarafından
Elif hanım alt limit 60 TL ve kurye fiyatı var mı
tarafından
alt limit 60 evet . zaten haftalik yaptigim icin sorun olmuyor . 6 tl de kurye ucreti oluyor malesef ama soyle dusunuyorum tek basima zaten tasiyamam onlari . esim de gec geliyor eve . alisveris bana kaliyor. agir seyleri hep boyle soyluyorum . bu hafta 7 kiloluk deterjan 5 kglik yumusatici aldim indirimden . kendimi avutuyorum boyle )
+1 oy
tarafından
Ee seçimler bitti :) 
+1 oy
(6,361 puan) tarafından

Yorgan gittii kavga bitti secimler bitince ne olacak saniyodular cok merak ediyorum :) hersey secim icindi :) simdi otursunlar ve gelen zamlari izlesinler

(6,361 puan) tarafından
Zaten onlara sorsan yok hicbiseye zam gelmemis yok pahali degil diye soyleniyolar burdakiler
(244 puan) tarafından
Gelen zamlari inkar etmek yalan olur.
Benim tek kızdığım nokta, kışın yaz sebzesini uygun almayi istemek neyin kafasi acaba?!..
Yazdan konserveni yapacaksin ki, kışın pahali almayasin. Tufanda sebze buluyoruz daha ne isteyelim.
Domates, biber,patlican, kabak kis sebzeside benim mi haberim yok?
Allah Askina El insaf. Eskiden kışın millet domates biber mi alıyormuş. Bizler vok şükür alip yiyoruz. 3tl domates alip, menemen yapip yiyebiliyorum. RAHMANA BİNLERCE ŞÜKÜR OLSUN KI, PARAMI VERİP ALABILIYORUM VE EŞİM SAĞLIK YERİNDE VE EVE ASGARIDE OLSA BIR MAAŞ GETIREBILIYOR!..
LÜTFEN şükrümüzü unutmayalim!.
Verilen nimetlere şükretmezsek, Rabbim verdiği gibi almasinida bilir!.
Savaş esnasinda, bir avuç altin elinde firin fırın dolaşıp da, 1 ekmek alamayan zengin adam " dunyanin tum altinlari benim olsa neye yarar, 1ekmek alamadiktan sonra" demiş ve elindrki tüm altinlari firlatip atmış. Bu olay, kurtuluş savasi esnasinda Gaziantrpde yaşanmış
Iktidara kizabilirsiniz. Onlarin politikasini rlestirebilirsiniz. Herkes fikrinde özgürdür. Ama nimete NANKÖRLÜK etmeyelim. Aldigimiz her nefes, yedigimiz her lokma için, ne kadar şükretsek azdir!..
LÜTFEN sap ile samani ayirt etmesini bilelim!...
(1,379 puan) tarafından
Yukarıdaki olayı nasıl bu konuya bagladınız ben şok
(244 puan) tarafından
Cevriye 16 banami dediniz?
Şayet  bana ithafen sorduysaniz o soruyu , yukardaki yorumlarda insanlarin halinfen memnun olduğunu, bu pahaliliktan şikayetçi olmadigini yazarak, sanki insanlarin bu tutumundan şikayet edercesine yazilan yazilara ithafen yazdim o yorumu!...
(6,361 puan) tarafından
Tatlim dikkat ettiysen burdakiler oyle diyo dedim niye ustune alindin ki :) haa sebze meyvenin sezonu olmayabilir ama.yesilliklerin yagin bakliyatin da mi sezonu degil onlar bile almis basini gidiyo sadece meyve sebzeyle sinirli degil bu soyledigim :)
+1 oy
(1,232 puan) tarafından
Tanzim satışı ülke için utanç verici bir durumdu zaten .Seçim.bitti kazık fiyatlara devam
0 oy
tarafından
Hepsi çürük zaten 
(1,204 puan) tarafından
Biber 12 mi ? Antep te 20  25 tl biber
(244 puan) tarafından
Ebrarin Annesi, bende Gaziantepdeyim. Ama 25 biber nerede? En fazla 10tl. Siz hangi semttesiniz?
(1,204 puan) tarafından
Gercek mi? Ben kayanonde oturuyorm daha geçen hafta eşim kilosu 20 ye aldı
Annemde ibrahimlide oturuyor ordada 25 tl miş
Siz nerde oturuyoruz?
(244 puan) tarafından
Kayaönü uygun diye duymuştum.Ben şahinbey'de oturuyorum.
Normalde benim oturdugum semtte fiyatlar pahali, buna ragmen manavda 10tl idi biber. Domates 5tl. Bim'de 4 tl.
Annenizin oturduğu semtye fiyatlar 100 olsa şaşmam yani. Antebin en lüks ve kazik semti biliyorsun. Ordaki ev fiyatlari 2,500 başlıyor. O semtte satilan ürünler kati katina fazla oluyor biliyorsundur.
Istanbulun nişantaşı ne ise, gaziantep ibrahimliside o ;)
(1,204 puan) tarafından
Evet biliyorum cnm kiralar en az 2.500 den başlıyor Aynn ıbrahimli zengin mah. Gerçek ten Her şey pahalı. Geçen hafta eşim 20 ye aldı biberi bu hafta ne kadar oldu bilmiyorum neden buradada pahalı ki şahsen bende çok şaşırdım pazarla ilgim yok fiyatları da pek bilmiyorum  ;)
0 oy
tarafından

Anaa niye kiz hemen mi?bari bir kere gideydim:'(

tarafından
Hahah yaa inanmiyorum secim kazanmak icin miydi yani :/
(1,379 puan) tarafından
Ne sandın ki
tarafından
Bilmem minik hamiş yüreğimde bir umut beslemiştim belki halkin yararinadir diye....
(2,931 puan) tarafından
Zaten en basta soylemislerdi 2 aylik diye
(244 puan) tarafından
Tanzim satışlar  zincir marketlere devredildi. A101, Bim , migros, carfursa gibi marketlerde olacak artik.
Böylesi daha iyi oldu. Kuyruk derdi bitti en azindan
0 oy
(929 puan) tarafından
Sürpriz olmadı :) seçimler bitti kim takar halkı 
(1,379 puan) tarafından
Aynen canım halkın canı cehenneme
(105 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Halk halinden memnun canım..
(929 puan) tarafından
Doğru hakediyolar :)
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Seçime kadarmış canım;) 
0 oy
(571 puan) tarafından
Zaten hiç almamıştım ve ***** gibi o kuyruğa giremem ne öyle eski zamandamiyiz almasinlar marketlere getirip ucuz satsınlar 
(244 puan) tarafından
Zaten artik marketlere devredildi. Bundan sonra zincir marketlerde olacak tanzim satışlar
(571 puan) tarafından
İnşallah ama yemin ederim dolabim bomboş ne meyve alabiliyorum ne sebze hamileyim bunlar yüzünden beslenemiyorum
0 oy
tarafından
Şok bim A101 carrefour migros ta satılacak canım 
0 oy
tarafından

Secimler bitti nolcek kapatilir artik hep goz boyama milleti kandirma cabasindalar :angry:

(244 puan) tarafından
Neden hemen ön yargili yaklasiyorsunuz ki?
Secimle ne alakasi var.
Hiç haber izlemediginiz ne kadar belli.
Secimden önce haberlerde tanzim satışların zincir marketlere defnedileceği söylenmişti. Şayet gündemi takip etseydiniz bu haberide görürdünüz diye düşünüyorum
0 oy
(6,823 puan) tarafından
Bekliyorum zaten böyle bisey pahalı pahlı aldık zamnında meyveyi sebzeyi  seçime 1.5 ay 2 ay kala tanzim satış denildi niye o kadar zaman pahalıya aldım ya seçime az kala ucuzladı anlamıştık zaten  köprüyü geçene kadar ayıya sayı misali yaptılar ama hayirlisi
0 oy
(797 puan) tarafından
Alamadan gitti desene vazgeçtim yemiyorum zaten katacak yer yok anca çocuklara meyve alıyorum 

İlgili sorular

+1 oy
1 cevap 53 göst.
28 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Aayfer (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
21 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde pikachu.53 (1,745 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 129 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 30 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,037 puan) tarafından soruldu

379,490 soru

11,360,387 cevap

34,838 kullanıcı

...